Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

mrb kızlar benim gözlerim açık kahverengi bazen gün ışığında falan elaya dönüyor böyl eben lensim diye bağırmayan yeşil yada ela tonlarında bir lens düşünüyorum sizce hangi renkler olabilir soloticanın iyi olduğunu duydum fiyat aralıkları hakkında bilgi verebilirmisiniz tşkler şimdiden:1rolleyes: :)

HAKLISIN CANIM BEN EN IYISI WATMANA SORAYIM. CUNKU 2 AY ONCE ALDIGIM QUARTZO ILE AYNI CIKARSA COK UZULURUM. CUNKU ZATEN SU ANDA ONU KULLANIYUORUM. AYNISINDAN BIR TANE DAHAYA GEREK YOK. AMA SENDEKINE HASTAYIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM boshayallersmile
sağol tatlım.inşallah hepsi benimki gibidir. grimavi. ama eskisi gibi çıkarsa gerçekten iyi olmaz

corlar 145 ncler 175 charmlar 165 ti
bildiğim kadar.
elamsı yeşil
derseniz mel
diyorum.
birde verde var..
. esmeralda iddialı bir yeşildi.
ama elamsı yeşil mel süper bir lens..
vede çok doğal.
onu tercih edin derim.

MERHABA CANIM BENIM GOZ RENGIME YAKIN SANIRIM GOZ RENGIN EGER RADIKAL BIR REN DEGISIMI ISTIYORSAN QUARTZOYU TAVSIYE EDEBILIRIM SANA MUHTESEM BIR YESIL. ALT TABANIN ACIK BENIM GIBI LENS ALT TABAN RENK ILE KAYNASIYOR VE HARIKA DURUYOR GOZDE. AMA COK RADIKAL BIR DEGISIM ISTEMIYORSAN NC YADA CHARM MELDE DUSUNEBILIRSIN ODA HOS BIR YESIL DURUYOR. SEVGILER kaydirigubbakcemile3

bagırmayan bi renk =) olucaksa mel'i arastırabilirsin
ela gözde harika duruyor

cnmm ben çokk beğendimm lacivertimsi durmuş demii şimdi hemen albüme girip oradanda bakicam ..
güle güle güzel gözlerinle bak bitanemmmmopuyorumnanaktan

Merhaba Melekcim teşekkür ederim sağol sen nasılsın ?Okypete ile görüştüm bu konuyu dün soloticada yeni seri eski seri ile boyama farkı ton farkı var ama özellikle 3 lü opak seride var diğer serilerde daha az bu fark.Ben okypeteyede söyledim aynen onun lensleri gibi en yeni seriden gönderirim quartzolarını okypetenin lenslerinin flakon şişesi bile farklıydı yeni şişelerden aynısı elimde mevcut onun lensinin aynısını gönderirim ama yinede okypetenin göz yapısı gözünün parlaklığı ten rengi göz tabanı azda olsa farklı olabilir küçük bir ihtimalde olsa farklı renk durabilir.Ama ben birebir okypetenin lensi gibi en yeni seri quartzo göndereceğim ama yinede sen bilirsin şu an quartzoların var.okypeteninki 1 ay önce üretilen lenslerden ..

cevabın ıcın cok tsk canım. pekı sen eskı ve yenı serıyı sısesınden baktıgında goze takılmadan yanı renk ton farkınıda gorebılıyormusun? ya cok soru soruyorum kusura bakma ama alıpta aynı renk cıkmasın dıye korktugum ıcın soruyorum. tsk canım

Tugcem hoşgeldin:))Gözlerin elaya dönükse ve lensim diye bağırmayan bir renk isyorsan sana kesinlikle önerim mel rengi özellikle natural colours mel rensi ela bal gözlerde harika sonuç veriyor:)

Son düzenleme:
Melekcim benim quartzolarımda saninkinden 3-4 aydır kullanıyorum şimdi bakayım yeni gelen quartzolarla karşılaştırıp sana bilgi veririm nasıl olsa cam şişede olduklarından benimkilerle karşılaştırırm ama tabiki farklı lar:)

COKKK SEVINIRIM CANIMCIM. EGER GRI MAVI ISE OKYKINE YAKIN DURURSA YANI SIFIRSA YESILLIK KESIN ALACAGIM. BILIYOSUN BEN TOPAZIOYU DUSUNUYORDUM AMA GENE YESILIMSI DURUR DIYE TEREDDUTTE OLDUGUM ICIN BEKLEMEYE ALMISTIM. EGER BU YENI QUARTZO OKYKININ AYNI DURACAKSA GOZ RENGIMIZ COK BENZEDIGI ICIN DUSUNMEDEN ALACAGIM. OKYNIN IKI QUARTOZOSUNUN YAN YANA RESIMLERINE BAKTIN SANIRIM DEMI SANKI IKI FARKLI LENS IKISI. YENISINDE YESILLIK SIFIR. BU ARADA BU QAURTZOLARIM ILE ALDIGIM ILTIFATIN HADDI HESABI YOK SANA TEKRAR TSK ETMEK ISTIYORUM... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

melek biraz önce senin için tekrar çektim canım. evin içinde daha grileşiyor pencerede ve balkonda mavi gibi oluyor. bir bak tatlım.

melek biraz önce senin için tekrar çektim canım. evin içinde daha grileşiyor pencerede ve balkonda mavi gibi oluyor. bir bak tatlım.

YAAAA BI TANESIN INANIRMISIN BENDE SANA BUNU RICA ETCEKTIM AMA CEKINDIM SOLEMEYE . SUPERSIN YA AKLIMI OKUDUN SANKI. VE SIMDI DAHADA EMINIMKI BUNDA YESILLIK SIFIR. KESINLIKLE YESILIN HIC BIR TONU YOK BUNDA. TEKRAR COKKKK TSK CANIM. VE GENE YAKTIN ORTALIGI BI KEZ DAHA zemuszemusopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

rica ederim canım. gözlüklüyüm genelde evde.
alelacele takıp alelacele makyaj yapıp çektim. makyajın kusuruna bakmasın artık kimse:)

Bu arada sımdı senın grıfete nın durusu ıle quartzonun durusuna baktım kıyaslamak adına okycıgım emınımkı qaurtzonun pupılı daha dar ve mavımsılıgı ıle grılıgı daha yogun . Sende farkettınmı?

tabii canım. pupil bariz quartzoda daha küçük ve grafite daha koyu bir ton...

Vallahi okypetecim bende şimdi melekle aynı şeyleri söylüycektim yakıyorsun yakıyorsun adriana limanın ışıl ışıl grimsi mavimsi gözleri gibi yeşillik yok hiç:)

okynin gözü:)

Vallahi okypetecim bende şimdi melekle aynı şeyleri söylüycektim yakıyorsun yakıyorsun adriana limanın ışıl ışıl grimsi mavimsi gözleri gibi yeşillik yok hiç:)

okynin gözü:)

sağol canım. gri ağırlıklı mavi tonlar olan bir renk. bu koyu bir tonda. öyle açıkta değil.

BIDE BU SOLOTICA TOPIGINI UZUN ZAMANDIR TAKIP EDIYORUM SOLOTICANIN RENKLERINI EN GUZEL GOSTEREN SENSIN OKYCIGIM . DIGER KIZLARDADA COK GUZEL AMA SENDE BIR BASKA. FIKRIMI SOLEMEDEN GECEMEDIM . ESMERALDA TOPAZIO QUARTZO SENDE MUKEMMEL DURMUS. BELKIDE LENS ZEVKIMIZ AYNI OLDUGU ICIN BILMIYORUM AMA BU UC SERININ SENDEKI DURUSU SUPERRR DI... zemuszemus opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…