Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Arkadaşlar ben de lens siparişi verdim Hidrocharm Ocre, gözlerim çok koyu kahve. İnşallah fotoğraflardaki gibi elaya dönük olur gözlerim.:S Beğenirsem solotica.yı(ilk defa deneyeceğim) charm mel de alacağım.

Denediğimde fotoğraflarımı koyarım :KK66:

lensiniz geldi mi acaba?

Kızlar yok valla bu sıtenın lens yollayacagı YOK!!:KK47: :KK20: Cok sınırlendım valla. Ne maile cevap verdikleri var nede yolladıkları. Mail attık eger yollamayacaksanız gerı parayı iade edin diye. Dogru duzgun calıstıkları yokkı . Boyle bır sıte gormedım kızlar Ya valla pısman oldum o kadar gun bekledım ettım heycanlandım . Hıc bırsey yok , yok , yok ,yok... :KK47: Delircem vallahi. Benim Bllerin gunu bıttı. Ablam Solotica mellerini kullanmıyor artık bir sure mel kullanacagım. :KK5: Ebay dan baktım satanda yok.Paypalla ödeme olan ve kesin gelen bir yer varmı bildiğiniz ? Birde cabuk gelmesi lazımm.. En fazla 10 gun beklerım bundan sonra vallahi. Bıkkınlık geldi. O kadar alışveriş yaptım. Bu kadar gecıken bırsey olmadı. Birde yollanıdıgına dair mail bile attılar ama takıp no hıc bırsey yazmıyor. Gerildim iyice. Acil düzgün bir yer bulmam lazım... :KK43:

$185479_248856288469368_100000349963019_862094_1372653_n(2).jpg $185479_248856288469368_100000349963019_862094_1372653_n(2).jpg

Kızlar buda Mellerin acık kahve gozumde durusu. Opti free ile koyulaştırılmıs mel.

Kızlar wrlens ten kesınlıkle almayın !! Ben sımdı viallre den lenslerimi tekrar sipariş verdim. Fedex express secenegi ile 80 dolar cıvarına geldı normalde 30 dolar cıvarındaydı. Para önemli değil. Yeterki gelsin artık valla hayattan bezdim. Bekle bekle bekle dayanılmıyor :KK53: psikopata bagladım ıyıce anlayacagınız. bakalım turkiyeye 2-7 gün içinde gelir yazmışlar. En fazla 7 gun beklıcem inş. :KK15:

mrb ben Solotica mel üçlüsünden bir tanesini almak istiorm acaba satışı sizmi yapıyorsunz vetman10 ya da güvenilr olark nereden alabilrm bn ank. oturuyorm cvblarsanz sevinirm

Arkadaşlar seneler evvel lens kullanmıştım,ve şimdi tekrar kullanmaya karar verdim.Solitica quartzo siparişi verdim gelince resmimi koyucam inşallahda,nasıl durur bilemiyorum araştırmalarım sonucu en doğal soliticalar gibi geldi.gözümün rengi koyu kahve,sizce en doğal duran hangisidir,bilgileriniz beni mutlu eder.

arkadaşlar kocaelide oturuyorum gözlerim koyu kahve natural colours mel almayı düşünüyorum szce nasıl olur esmerim ben. bir de nerden hangi fiyata alıyosunuz bilgi verirseniz çok sevinirim. acaba kocaelide deneyip alabileceğim bir yer adı varmı istanbul da olabilir ?? cevaplarınızı bekliyorum lütfen:97:

Kızlar solotica lenslerim. bugün geldiler. önceden sipariş ettiğim wrlens ten alınan lenslerim konmaya gelmişler.onlarda yarın ins. gelecekler eve.bugün gelen solotica cor azul du.istediğimden biraz koyu oldu ama gercekten çok hoslar tam bir mavi isteyen varsa bence azul almalı :-) suan telefondan yazdığım için fotoğraf ekleyemedim yarın ilk iş fotolar ekleyecegim

Wrlens lenslerımı yanlıs yollamıs bana -4.00 hıdroharm graffıtı gelmıs. hıc acmadım kutusunu almak ısteyen olursa 100 e satabılırım.

kızlarrr nerden temin ediyorsunuzz lenslerii bende istiyorum solaticaaaaa :KK1:

burada vetman10 kullanıcısı var canım arzu hanım o satıyor..yada sahıbınden.com dada solotıcaarzu ısımlı kullanıcıdan alabılırsın.. ben arzu hanımdan aldım ve ınanılmaz ılgılı bırı..

kızlarrr nerden temin ediyorsunuzz lenslerii bende istiyorum solaticaaaaa :KK1:

kesinlikle Arzu Hn.dan almalısınız, hem ilgili, hem güvenilir bi satıcı.. numaralı lens kullanıyorum, aylarca Arzu hn.ı soru yağmuruna tuttum, lensleri sipariş verdim bu seferde gelişleri için soru yağmuru, sağolsun hiç şikayet etmedi, ilgili bi satıcı, tavsiye ederim..

X