Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

hıdrocharme lenslerim bugun geldi , hemen taktım ama korktugum başıma geldi :KK43: malesef kayma yapıo göz çapım baya kucuk heralde ama buna yapcak bişey yok sanırım ..
ilk resmi akşam üzeri çektim bakalım beğenicekmisiniz..
olumlu olumsuz tum eleştırılerınızı yazın kızlar
ben hala alışamadım bir tuhaf geliyor bana aynaya bakınca :))

bu kendi göz rengim
5053.jpg

buda hıdrocharme mel
5034.jpg

Kızlar önden yorumlarımı ekliyim sonra fotoları ekleyeceğim.. Cor mel cristaldan , nc melden , bugüne kadar kullandığım tüm lenslerden hatta şeffaflardan bile daha doğal:) ben böyle bir şey görmedim. Yeni seri çok sarı çok açık dediler ama nıck..bende baya bildiğin koyu yeşil durdu karşıdan bakan bu kızın gözü yeşil demez. Ama gün ışığında bildiğin beren saat rengi. Hiç bir farkı yok.Pupilini cristal kadar dar buldum.Rahatlığı gözümün 8.4 olmasına rağmen kusursuz , ilk gün bulanıklığım batmam falan olmadı. Yapısını da nc den ince buldum. Cristalden daha doğal ve renk olarak ikisinin birbiri ile alakası yok.cor mel çok daha koyu askerimsi yeşilken cristal gri nilimsi bir yeşil.

(fotolar yarım saate kadar albümde olacak)

Sedanazcım bambamcım çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için:) Esma09 sana da charmlar süper olmuş göz yapında çok güzel maşallah güle güle kullan ben çok beğendim.

esmacım resimleri şimdi görüyorum ben kayma görmedim ama inan burcua katılıyorum kaş göz yapın çok güzel ve çok güzel ve doğal durmuşlar ilk gün kayma normal çünkü çapı tam olanlarda bile ilk gün kayaıyor lensler zamanla solüsyonda lens oturuyor o zaman inanıyorum kayman gececek çünkü burada çapı 8.3 olan arkadaşlar charm kullanıyorlardı:)

esmacım resimleri şimdi görüyorum ben kayma görmedim ama inan burcua katılıyorum kaş göz yapın çok güzel ve çok güzel ve doğal durmuşlar ilk gün kayma normal çünkü çapı tam olanlarda bile ilk gün kayaıyor lensler zamanla solüsyonda lens oturuyor o zaman inanıyorum kayman gececek çünkü burada çapı 8.3 olan arkadaşlar charm kullanıyorlardı:)

Tşk ederim güzel düşünceleriniz için..
kayma sabıt dururken olmuyor :) sağa sola hareket ederken hareli kısım dan taşıyor
vetman abla fark ettin mi hareli kısım bende nerdeyse yok gb duruyor :) bazı gözlerde kapkalın duruyor .. şunu anladım : istediğiniz kadar araştırın , resimleri videoları inceleyin
gözünüzde denemediğiniz sürece anlayamıyorsunuz kesınlıkle bugun bunu tecrube etmıs oldum :)

Kızlar önden yorumlarımı ekliyim sonra fotoları ekleyeceğim.. Cor mel cristaldan , nc melden , bugüne kadar kullandığım tüm lenslerden hatta şeffaflardan bile daha doğal:) ben böyle bir şey görmedim. Yeni seri çok sarı çok açık dediler ama nıck..bende baya bildiğin koyu yeşil durdu karşıdan bakan bu kızın gözü yeşil demez. Ama gün ışığında bildiğin beren saat rengi. Hiç bir farkı yok.Pupilini cristal kadar dar buldum.Rahatlığı gözümün 8.4 olmasına rağmen kusursuz , ilk gün bulanıklığım batmam falan olmadı. Yapısını da nc den ince buldum. Cristalden daha doğal ve renk olarak ikisinin birbiri ile alakası yok.cor mel çok daha koyu askerimsi yeşilken cristal gri nilimsi bir yeşil.

Canım cor meller çok doğal durmuş, ben de de bu koyulukta duruyor, ben sende daha açık durur diye tahmin ediyordum ama doğallığına diyecek yok. gün ışığında gözleri yeşilimsi gösteriyor, yalnız şöyle de birşey var benim eşimin gözleri açık mavi-yeşil renkte ama o bile oda ışığında koyu duruyor,yani doğal yeşil gözler bile oda ışığında fazla belli olmuyor. Bence cor meller gündüz kullanımı için ideal,güle güle kullan canım.

Jezebelcim çok çok teşekkür ederim. Çok tatlı bir lens değil mi?Aslında gün ışığında baya açık yeşil duruyor ama genelde kapalı alandayım bunlar ampul ve foto flashıyla böyle çıktı gölgede senin de dediğin gibi fazla farkedilmiyor. Zaten elimde bi tane de doğal lens olsun insanların gözünün içine rahat bakayım diye aldım. Amacına bundan daha uygun bir lens olamaz :)

Opaklarla çok rahat bakamıyorum herkes anlıyor lens mi var sende diyor :KK43:

Sedanazcım bambamcım çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için:) Esma09 sana da charmlar süper olmuş göz yapında çok güzel maşallah güle güle kullan ben çok beğendim.

brchngcr, bu arada birsey dikkatimi çekti, sen de sanırım nc meller daha açık durmuş sanki, doğrumu acaba yoksa resimmi yanıltıyor..

Canım sanırım gün ışığından öyle geldi. NC Mellerim hep günışığı + flashla çekilmiş fotolar. Yarın bende günışığında corları çekip deneyeceğim emin olamadım çünkü. Eğer yarında böyle çıkarsa evet nc daha açık diyebiliriz. Ne garip dimi? Corun daha açık olması gerek diye düşünmüştüm oysa :) Ama nc melden daha doğal olduğu kesin.

Evet oyleyse garip gerçekten, yalnız benim corlar sanki ilk aldığım zamana göre biraz daha açıldı.Solüsyonda dura dura oldu belki. Cor mel benim ilk soloticalarim, o yuzden kiyaslama yapamiyorum ama senin resimlerine baktigimda gercekten en dogali gibi gorunuyor, tekrar iyi gunlerde kullan canim,goz yapin harika zaten,cok yakismislar.

Çok teşekkür ederim tatlım. Solüsyon konusunda haklısın. Ben optifree kullanıyorum. Lensin rengini oturtmaya yarıyor gerçektende. Bakalım biraz daha açılırsa sevinirim. Ama böyle de kaynaştık kendisiyle. Sende mutlu ve güzel günlerde kullan soloticalarını ..

Çok teşekkür ederim tatlım. Solüsyon konusunda haklısın. Ben optifree kullanıyorum. Lensin rengini oturtmaya yarıyor gerçektende. Bakalım biraz daha açılırsa sevinirim. Ama böyle de kaynaştık kendisiyle. Sende mutlu ve güzel günlerde kullan soloticalarını ..

ayy çok doğal durmuş bayıldmmm.benim orj.göz rengim mel rengi gibi ama seninki okadar doğal durmuşki kendi göz rengimden şüphe ettim ya :13: güle güle kullan cnm

burcu ve esma guzeller lensleriniz harika olmus gule gule kullanin.
burcu cnm hariklalar doalligi muhtesem gule gule mutlulukla kullan.
bana sanki lensler koyulasmis gibi geldi vetmancim ne diorsun bu konuda? ozellikle meller. benm son 2 gelen nc mel deneme yaptigimdan koyu. cor mel ise inanilmaz acik bi lensti deneme yaptigimda quartzodan ve denedigim dier bircok lensten acikti. cor icedan deil tabi :p bariz renkli goz duruordu golgede de. ancak burcumuzun fotolarinda tahminimden koyu tonu da sanki daha yesillesmis. acik su yesili gibiydi. meraktan soruorm burcucum yannis anlama gayet begendim sende. ben de cor mel alicam ama tonu koyulasti ise hele ki nc melden koyu ya da nerdeyse ayni ise oturup aglarim :KK43: ben acik duran bir yesil istiorm cunku deneme yaptigimda tam o sekilde idi cor meller.

Son düzenleme:
hıdrocharme lenslerim bugun geldi , hemen taktım ama korktugum başıma geldi :KK43: malesef kayma yapıo göz çapım baya kucuk heralde ama buna yapcak bişey yok sanırım ..
ilk resmi akşam üzeri çektim bakalım beğenicekmisiniz..
olumlu olumsuz tum eleştırılerınızı yazın kızlar
ben hala alışamadım bir tuhaf geliyor bana aynaya bakınca :))

sevgili ESMA09 o kadar yorum yaptık geçen gün korktuğuna değmemiş bak :) bence göz çapın küçük değil aksine büyük gibi sanki çünkü bu resimde tam oturmuş gözüne charm serisi ve bence süper oturmuş süper güzel durmuş ben çok beğendim artı göz yapın da çok hoş çekik badem maşallah :) yalnız rengine tam yorum yapamadım resimde net belli değil ama yapı olarak bence çok güzel oturmuş gözüne..kayma yapıyorsa eğer bir kaç gün tak eğer düzelmezse bir sorun var demektir hemen kaydı diye üzülme cnm.. güle güle güzel günlerde kullan lenslerini..

cnm aynen katılıyorum bu yorumuna ve ekliyorum sana yeşil tonları çok yakışıyor harika olmuş cor mel gerçekten de en güzel en doğal solotica bence de yalnız bana da bunların rengi biraz yeşillenmiş gibi geldi ben taktığımda sanki biraz daha elamsıydı rengi ama çok yakışmış sana doğallık ztn tartışılmaz hep diyorum ztn bence de en doğalı coor mel ama bende taştı malesef en sonunda dayanamıcam ben de alıcam yani taşa taşa kullanıcam :) güle güle günlerde kullan ttlm artık sen diğerlerini hep verirsin bi bunu kullanırsın buna kıyamazsın diye düşünüyorum bu kadar güzel yorumdan snra :)

Esma harika olmuş meller. Gözleimiz aynı renkmiş seninle. Benim gözleim de çap olarak küçük seninki de sanırım çok büyük değil o yüzden haresi de gözünün beyazına denk gelmiş çok doğal durmuş. Renk de muhteşem görünüyor... Kayma ilk gün oluyor vetmanın dediği gibi. Taktıkça gözüne oturur bir problem yaşayacağını sanmam,charm serisi en sorunsuz seri zaten kayma bakımından.Güle güle kullan canım...

burcuşum bebeğim her zamanki gibi buda çok yakışmış :nazar: herkesin gözüne rahat rahat bakma kısmına kesinlikle katılıorum charm mellerimle bakamıordum ama cor mellerle gözümü ayıra ayıra bakıorum kimsede sormuyo nihohahah :KK1: cristal yorumunda harika olmuş içime su serptin gene cor melle alakası yok demişsin çok sevindim çünkü iki tane aynı lensim olsun istemiorum.benimde bugün elime geçer diye tahmin ediyorum 3 gün oldu..tekrar tekrar hayırlı olsun bebişim güle güle kullan

whiskey arkadaşım ahh bir gelse de foto çeksemm gelsin artıkkkkk söz çekicem canım...bambişim bence de yeni seri mellerin hepsinde bir koyulma var arkadaşımın 7-8 ay önce aldığı cor meller sapsarı benimkiler su yeşili :) o kedi gibi diye takamıyordu :)

X