Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Süpper olmuş quartzolarınn phicim :)
güle güle kullan çok doğal duruyor değilmi?
sevgili okypetenin quartzoları açık kahve bal rengi gözde quartzo yeni seri 2-3 ay oldu..solüsyonda açıldı

o nasıl güzel bir makyaj yaa bayıldım yeşille mor çok uyumlu olmuş ben hiç beceremiyorum böyle güzel makyaj yapmasını yaa süper

phi ben resimleri göremedimm
okyde cok güzel durmus yeni seri mavimsi değilmiydi
nasıl böyle yeserdiki fisfisfis

valla bende çok korkarak aldım hatta bu lensler burcunun lensleri o mavi durduğundan şikayetçiydi hatta lensin boyamasında bi sorun fln olduğunu bile düşünmüş msjlarında öle yazıyodu. korkarak aldm tabanla ilgili sanırım benim gözlerim yeşile yakın bi ela okyninkide öle sanırım o yüzden bizde böle durmuş olabilir vetmanda benle aynı fikirde bu konuda opuyorumnanaktan

phi bayıldım quartzonun sende durusuna cok yakısmıs güle güle kullan keske bende de böyle olsa:sinifsinif:

mrb ben yeni üyeyim ve sitenin nasıl kullanıldığını bile yeni çözmeye çalışıyorum. sizden ricam quartzo lensinizi nasıl değiştirdiniz. aynı sorunu bende yaşıyorum ve nasıl bir yol izleyeceğimide bilmiyorum inilizcemde yeterli değil. grafitlerimi paranelentesden sipariş ettim geldi fakat boyama hatası var geri yollasam yardımcı olurlar mı ve nasıl yolluyacağım konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden tşkler

Phi canım beğenmene çok sevindim. Ben lensleri bir gün bile takamadım valla. Güle güle kullan. Çok ta güzel olmuş demek tabandan kaynaklanıyor ton farklılığı.Benim gözlerim çok koyu kahve.Sende daha yeşilimsi durmuş.

Phi canım beğenmene çok sevindim. Ben lensleri bir gün bile takamadım valla. Güle güle kullan. Çok ta güzel olmuş demek tabandan kaynaklanıyor ton farklılığı.Benim gözlerim çok koyu kahve.Sende daha yeşilimsi durmuş.

sağol canım evet senin fotolara baktım mavi gri durmuş. tabanla alakalı kesin çünkü okyptede de yeni seri yeşil durdu onun tabanı da açık bakalım birazda solüsyonla rengini açabilirsem daha iyi olacak gibi a.s bi de nc mel alıcam heralde en doğal duran lens o CADIARZU

Son düzenleme:
sağol canım evet senin fotolara baktım mavi gri durmuş. tabanla alakalı kesin çünkü okyptede de yeni seri yeşil durdu onun tabanı da açık bakalım birazda solüsyonla rengini açabilirsem daha iyi olacak gibi a.s bi de nc mel alıcam heralde en doğal duran lens o CADIARZU

Gözlerin çok açıksa sende nc mel sarımsı durabilir.Bende yağ yeşili duruyordu çok doğal bir renk kimse lens taktığımı anlamıyordu. Cristallerimde öyle onlarda su yeşili gri quartzonun naturel duruşlu olanı . bugüne kadar denediğim ve en doğal duran 2.renk.

Gözlerin çok açıksa sende nc mel sarımsı durabilir.Bende yağ yeşili duruyordu çok doğal bir renk kimse lens taktığımı anlamıyordu. Cristallerimde öyle onlarda su yeşili gri quartzonun naturel duruşlu olanı . bugüne kadar denediğim ve en doğal duran 2.renk.

çok açık değil aslında şöle sölim taba rengi gibi birazda yeşile çalıyo.. böle rihannanın göz rengi gibi yapabilirse mel benim gözleri muhteşem olacak çok şey mi istiyorum bilmiyorum bilmiyorumkismile en doğal duran 1. renk ne acaba merak ettim yerimseniben

Denef sen çok açık dediğin için ben n.c önerdim senin tabanın açık teninde beyaz yeni seri charm mellerde açar senin gözünü ama sarımsı duracağını sanmıyorum hatta meller elamsı tabanda çok daha hoş duruor bize göre:)senin tabanın okpeteyle çok yakın denef onda nasıl durdusa n.c meller sendede ona yakın durur ..

vetmancım ben denefin gözlerini yeşil sandım ondan öyle yazdım.Neden bilmem öyle kalmış aklımda.

Denef sen çok açık dediğin için ben n.c önerdim senin tabanın açık teninde beyaz yeni seri charm mellerde açar senin gözünü ama sarımsı duracağını sanmıyorum hatta meller elamsı tabanda çok daha hoş duruor bize göre:)senin tabanın okpeteyle çok yakın denef onda nasıl durdusa n.c meller sendede ona yakın durur ..

valla nc ye taktım ben. charm serisi nedense garip geliyor bana kalın hare sevmiyorum

vetmancım ben denefin gözlerini yeşil sandım ondan öyle yazdım.Neden bilmem öyle kalmış aklımda.

yeşil değil canım ela ama sarımsı ela deil yeşilimsi ela

X