Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

sevgili bery için charm verde marine photo:)
e7l08n.jpg

212e7eu.jpg

wmuet.jpg

kızlar oncelıkle sunu soylemelıyım ınanılmaz acık bır rengı var.ben asla bu kadar acık oldugunu tahmın etmemıstım koyu olacak dıye charm almamıstım,olmadı bıraz koyultmayı dusunuyorum anlasılmayacak kadar dogal degıl aslında ama ben begedım nc melı sevdımm:KK70: aa kızlar bırde guneste foto makınasıyla da eklıcem ama aksam saatınde geldıgı ıcın mecbur boyle yukledım,fotolar telefonla cekıldı..

45692918.png
oda ısıgında

http://img440.imageshack.us/img440/7313/fotoraf0070.jpg golgede

http://img839.imageshack.us/img839/7761/fotoraf0072y.jpg flaşlıı

Son düzenleme:
kızlar oncelıkle sunu soylemelıyım ınanılmaz acık bır rengı var.ben asla bu kadar acık oldugunu tahmın etmemıstım koyu olacak dıye charm almamıstım,olmadı bıraz koyultmayı dusunuyorum anlasılmayacak kadar dogal degıl aslında ama ben begedım nc melı sevdımm:KK70: aa kızlar bırde guneste foto makınasıyla da eklıcem ama aksam saatınde geldıgı ıcın mecbur boyle yukledım,fotolar telefonla cekıldı..

oda ısıgında

golgede

flaşlıı

harika gorunuor cnm goz yapina bayildim bu arada :nazar: nc meller cok basarili gercekten de:asigim::asigim:

harika gorunuor cnm goz yapina bayildim bu arada :nazar: nc meller cok basarili gercekten de:asigim::asigim:[/QUOTE]

tskleeeeeeeeer cnm cok saol en sonunda benım de solotıcalı fotolarım oldu
:KK3::KK3:

DERNKY çok begendim canım güle güle kullan çok güzel durmuş:)
Evt bery yeni seri muhteşemm:)

Son düzenleme:

ayy canımm bir an beyonce un gözleri sandım yukardan aşağı inerken yani renk olarak değilde alnından gözlerine direk beyonce diye bakıyorum :)) nc meller de süper olmuş maşşalah cidden çok hoş bir göz yapın var .. güle güle günlerde kullan..

X