Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

topaizo flaşsız
o5t895.jpg

canım çok sağol , şu an hepsini kullanmıyorum çoğunu sattım yeni ve eski quartzolarım ve cristalim var sadece elimde. Charm cristal benimde beklediğim bir lens bir de cor mel istiyorum... Listeme naturaltouch sultry grey de ekledim. Almak istediğim bir diğer lenste o. Cor grafite benim şu ana kadar en sevmediğim lensti ne yazıkki hiç belli bile olmuyordu ve renk vermedi ama benim gözlerim baya koyu ondandır.Güzel sözlerin için tekrar teşekkür ederim.opuyorumnanaktan

cnm vala olanı söyledim ben çok da gzl durmuş hepsi de çok yakışmış cidden.. ben cor grafiteyi denemiştim hiç koyu durmadı benim de gözlerim oldukça koyudur gözbebeğim bile zor belli olur o kdr koyudur yani belki yeni seriydi bnm denediğim çnkü koyu durmadı tam masmavi durdu tabi zevk meselesi birazda cnm ama quartzolar çok şaşırttı beni çok beğendim bunlar böyle olduysa topazio tam mavi olmuştur heralde :KK70:

phi TOPAZİO süper olmuş ben siyah saça çok yakıştırıyorum maviyi. Cildinde bebek gibi maşallah.

Brownicim muhtemelen yeni seni grafite denedin sen arkadaşımda da vardı daha açıktı bendekilerden bazen böyle lensler koyu gözlerde daha açık durabiliyor. Alınca fotoları ekle sabırsızlandım bende :) Topazio da aldım. 2 güne kadar fotoları eklerim. Quartzolar yerine aldım bakalım açık olacak mı?

phi TOPAZİO süper olmuş ben siyah saça çok yakıştırıyorum maviyi. Cildinde bebek gibi maşallah.

Brownicim muhtemelen yeni seni grafite denedin sen arkadaşımda da vardı daha açıktı bendekilerden bazen böyle lensler koyu gözlerde daha açık durabiliyor. Alınca fotoları ekle sabırsızlandım bende :) Topazio da aldım. 2 güne kadar fotoları eklerim. Quartzolar yerine aldım bakalım açık olacak mı?

canım sana gelecek olan topaizolar bunlar işte :KK66:

:) inşallah güzel olur bende de istediğim gibi açık durur.

inş canım bende çok çok dikkat çekiyor beyaz ten ve siyah saçtan dolayı sanırım yani yabancı fln sanıyolar dvmlı sadece bu konuda rahatsızım yoksa lensleri çok seviyorum inş istediğin gibi olur

İcelarımı satıyorum kızlar ilgilenen olursa..
Temmuz sonunda aldığım lenslerimi satıyorum.Cor mel ile takas da edebilirim.Temmuz sonunda almıştım fakat haftada birkaç defa kullandım sadece dışarı çıkarken.Doğallığı gerçekten tartışılamaz fakat mavimsi tonların yüzüme yakışmadığını düşünüyorum o yüzden satıyorum.Daha önce yeşil tonları kullanmıştım yine yeşile döneceğim=)
İsteyen olursa özelden ulaşsın, fiyatta anlaşabiliriz.Faturasını da gönderirim, vetmandan almıştım.

Kendi gözümde fotoğraflarım
dscn1291k.th.jpg
dscn1290u.th.jpg
dscn1282l.th.jpg
dscn1272j.th.jpg
dscn1284f.th.jpg

Kızlar ve Vetmancım yeni nesil QUARTZO mu aldım şimdi emin olmak isteyen varsa benimkiler de vetmanınkiler gibi bildiğin maviş duruyor. Gri mavi tonlarda eski yeşilliğinden eser yok. Çok doğal olmuş. Çok sevdim artık gündüz bile quartzo takıcam pupili çok güzel eskisi daha da küçüktü sanki.Bu cidden doğal duruyor. Eskisi daha bombeli duruyordu. ya da benim elimdekiler öyleydi. Ben çok sevdim akşama foto eklicem yanımda kablom yok.

Vetman bir kez daha çoooooooooooooooook çok teşekkür ederim , ellerine emeğine sağlık.

Öncelikle insanları yanlış yönlendirmeyelim ki bu yorumları okuduğumda ben baya bir üzülmüştüm farklıymış diye ki cık cık
hiç bir farkı yok arkadaşlar en yeni seriyi denedim hemde daha yenisi yoktur değil mi ablacım kaydirigubbakcemile3
Yine quartzo her zman ki güzelliği ile duruyor. Hiç bir değişiklik yok ki zaten quartzo dönüşen bir renk mavi yeşil arası çünkü gri bir renk yani topazio gibi olmuş mavi olmuş bunlar doğru değil.

Bu arada herkese ve biricik ablacım Vetman10 a selamlar opuyorumnanaktan

Öncelikle insanları yanlış yönlendirmeyelim ki bu yorumları okuduğumda ben baya bir üzülmüştüm farklıymış diye ki cık cık
hiç bir farkı yok arkadaşlar en yeni seriyi denedim hemde daha yenisi yoktur değil mi ablacım kaydirigubbakcemile3
Yine quartzo her zman ki güzelliği ile duruyor. Hiç bir değişiklik yok ki zaten quartzo dönüşen bir renk mavi yeşil arası çünkü gri bir renk yani topazio gibi olmuş mavi olmuş bunlar doğru değil.

Bu arada herkese ve biricik ablacım Vetman10 a selamlar opuyorumnanaktan

Arkadaşım sen benim taktığım lensi benden iyi mi bileceksin ? Ayrıca burada herkes yetişkin kimse kimseyi yönlendiremez.Herkes kendi görür bakar beğenir karar verir. kimse kimseye zorla lens mi aldırmış? Bu nasıl bir iddia? Benim gözüm kör mü ayırt edemiyor muyum yeşille maviyi eski quartzo yeni quartzo takıpta resim çektim profilimde var herkesde gördü. Bilip bilmeden konuşma bence.

Pardon da çirkef misin ?
Bismillah geldiğim ilk dakikadan... Kavga eder tavrını bir köşeye bırak bence ilk önce... !
Yönlendirdin birini çekiştirdin çektin dedim mi ?
Senin yorumunu okuduğumda neredeyse vazgeçmiştim almaktan. Evet herkes görüyor biliyor. Ve zerre kadar farkı yok eski videodaki hallerinden dün en en yeni serisini ilk ben aldım. Hiç bir fark yok.
Gözün kör mü dedim ? canın öyle mi anlamak istedi ?
Yanlış yönlendirmeyelim dedim. Sana körsün mü dedim senin adını mı verdim. Yoksa bu üslup size ait bir hoşgeldin modumu . Aooo üzgünüm... Hiç gelemem böyle şeylere önce bir insan gibi konuşmayı öğrenmek lazım. Eshefle kınıyorum seni.
Bilip bilmeden konuşma ? İşte bende bundan bahsediyorum...
Herkesin göz rengi aynı değildir önce bu konuda anlaşalım ! burda mavi masmaviş eski yeşilliğinden eser yok yazan ben değilim sanırım değil mi ?
Ki bariz bildiğimiz quartzo ve mavi yeşil yani gri hiç topazio gibi değil yani.
Ben benim gibi bu yorumu okuyupta üzülen bir arkadaşım varsa boşuna üzülmesin diye bilgilendirme yaptım. Kalkıpta ne sana sataştım ne de sana körsünde vik vik vik vik birşey dedim.
Okuduğunu anladığın gün seninle tekrar bir muhabbete gireriz. İyi forumlar ...

Eski ve yeni quartzo arasında fark var ikisini de vetmandan aldım ikisi de bende mevcut.Ayrıca bu benim 9. soloticam. Bırakta farkı ben bileyim istediğimi de yazayım. Senden emir almıcaz buraya yazı yazarken yeni geldiysen haddini bil millete sataşmakla başlıyosun yazmaya. Kim çirkef bu çok net sanırım.Uzatmaya gerek yok.Sana cevap vermek bile vakit kaybı oluyor.Kes demekle yetiniyorum.Belki anlarsın.

kızlar sanırım bir anlış anlaşılma oldu hakikaten eski quartzolar biraz daha yeşildi.Ama yeni quartzolarda daha grimsi buda maviymiş gibi duruor sanırım bu yüzden bir yanlış anlaşılma oldu :)

Burcu eski seriyide bildiği için ona daha mavimsi gelmiş olabilir hakikaten solotica renkleri değiştirdi arkadaşllar yeni esmeraldalar daha yeşil yeni quartzolar daha grimsi..Ama solotica ne yaparsa güzel yapıyor:)

Çok haklısın vetmancım. Sen baby bluelardan haber ver. Bende çok istiyorum. İlk deneyen sen olacaksın sanırım burada. Beğenirsen sırada ben varım :)

Size hangi rengin gideceğini anlamam için fotoğrafınızı görmeliyim sayın kazen :))bu arada dükkan sizin :)))

2mfmz9y.jpg

Burcucum natural touch babybluelarım
Buda paris hiltonda duruşu bendede fena durmamış değilmi:))))
9s5sti.jpg

X