Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

offfffff cok ıstıorumm bendeee bunlardannnnnn yaaaaaaaa ama rahatt edemesseem o kadar paraa bosaaa netten sıparıs werdıgım ıcın de degıstırmee durumu daa yok kı ben cok sanssızımm butun bana gelen lensler fabrıka cıkısı hatalı gelıo kısmetttttt :) ama gercekten dogal duruoo yaaaaaa

Eki Görüntüle 53838
kızlar bende charm mel resmi ekliyorum ama bunlar lens için çekilmiş fotolar değl ki orjinalleri uzaktan ama uzaktan bile olsa gayet de belli oluyor
Eki Görüntüle 53841
gayet mutluyum charm mellerimle şu an ingilteredeyim ve burda herkes beni charmlarımla tanıdı kimse lens olduğunu anlamadı kihkihkih delikafadulden
hatta arabın biri tuba büyüküstün gibi dedi geberiyordum =) o da biraz fazla abarttı ama kısaca çok ama çok doğallar darısı crystal alırsam onun da başına =)

Eki Görüntüle 53838
kızlar bende charm mel resmi ekliyorum ama bunlar lens için çekilmiş fotolar değl ki orjinalleri uzaktan ama uzaktan bile olsa gayet de belli oluyor
Eki Görüntüle 53841
gayet mutluyum charm mellerimle şu an ingilteredeyim ve burda herkes beni charmlarımla tanıdı kimse lens olduğunu anlamadı kihkihkih delikafadulden
hatta arabın biri tuba büyüküstün gibi dedi geberiyordum =) o da biraz fazla abarttı ama kısaca çok ama çok doğallar darısı crystal alırsam onun da başına =)

süper süper süper durmuş.
yalnız ne kadar güzelsin öyle bebek gibisin maşallah. bayıldım.:nazar:.

Eki Görüntüle 53838
Eki Görüntüle 53841

Canım süppppper olmuş , sende çok ama çok güzelsin maşallah. Bu renk şahane durmuş sende. Kendi gözün gibi,güle güle kullan.

Kızlar ve Vetmancım yeni nesil QUARTZO mu aldım şimdi emin olmak isteyen varsa benimkiler de vetmanınkiler gibi bildiğin maviş duruyor. Gri mavi tonlarda eski yeşilliğinden eser yok. Çok doğal olmuş. Çok sevdim artık gündüz bile quartzo takıcam pupili çok güzel eskisi daha da küçüktü sanki.Bu cidden doğal duruyor. Eskisi daha bombeli duruyordu. ya da benim elimdekiler öyleydi. Ben çok sevdim akşama foto eklicem yanımda kablom yok.

Vetman bir kez daha çoooooooooooooooook çok teşekkür ederim , ellerine emeğine sağlık.

Kızlar ve Vetmancım yeni nesil QUARTZO mu aldım şimdi emin olmak isteyen varsa benimkiler de vetmanınkiler gibi bildiğin maviş duruyor. Gri mavi tonlarda eski yeşilliğinden eser yok. Çok doğal olmuş. Çok sevdim artık gündüz bile quartzo takıcam pupili çok güzel eskisi daha da küçüktü sanki.Bu cidden doğal duruyor. Eskisi daha bombeli duruyordu. ya da benim elimdekiler öyleydi. Ben çok sevdim akşama foto eklicem yanımda kablom yok.

Vetman bir kez daha çoooooooooooooooook çok teşekkür ederim , ellerine emeğine sağlık.

güle güle kullan burcucum eminim cok yakısmıstırboshayallersmile

Kızlar albüme birsürü yeni quartzo fotosu ekledim. Eskisi daha mı yakışıyodu sanki bana bilemedim. Bu biraz koyu geldi belki baktıkça alışıcam kabında fotosunu da çektim çok fark yok gibi ama. Siz anlarsınız bir yorum pls.

lo_amorecim , Çok teşekkür ederim tatlım.opuyorumnanaktan

brchngcr güle güle kullan cnm quartzoda mavişelti tatlı bi renk oldu

brcu quartzoya yeniden baktımda bence eskisi daha güzeldi yaa
simdiki rengide güzel cok tatlı ama yeşil hali daha iyiydi bence yerimseniben
sen ne düşünüyorsun ?

Rica ederimm canımmm güle güle kullann en güzel günlerdeee:)sevgiler..
fotoğraflarını göremedim burcucum seni arkadaş olarak ekledim:)

Evet kızlar kesinlikle eskisi daha bir boncuktu sanki. Vetmancım sen ne düşünüyorsun.Eski renk daha mı canlıydı çok fark yok mu sence? Lensin rengini açan solüsyon yok değil mi kızlar:KK43:
yenisi üstte eskisi altta
album.php

album.php

album.php

album.php

Evet kızlar kesinlikle eskisi daha bir boncuktu sanki. Vetmancım sen ne düşünüyorsun.Eski renk daha mı canlıydı çok fark yok mu sence? Lensin rengini açan solüsyon yok değil mi kızlar:KK43:
yenisi üstte eskisi altta
album.php

album.php

album.php

album.php

canım oncelıkle yenı serı quartzolarını gule gule kullan. bence yenı serıde cok guzel bır renk ozellıkle ılk okyde gordugumde bayılmıstım. ama acıkcası aynı cıkmaz dıye regı tereddut edıp yenı serı esmeralda aldım ben. ama sımdı anlıyorumkı yenı serı qaurtzo kesınlıkle mavı grı bır renk. benım goz rengım okypete ıle cok yakın bbır renk yenı serı quartzo sanırım bende de ole duracak kesınlestı sımdı. ben cok begendım sendekı durusunu gule gule kullan tekar canım olumunekankayizsmile

Rica ederimm canımmm güle güle kullann en güzel günlerdeee:)sevgiler..
fotoğraflarını göremedim burcucum seni arkadaş olarak ekledim:)

merhaba arzucum nasılsın?? esmeralda secımım cok yerınde bır karar olmus dun ofıse gelen bır musterımız gozlerınızın rengıne bayıldım mutkala sıgortalatmalısınız deyınce rengın guzellıgı ve dogallıgına bır kez daha hayran kaldım:):) kaydirigubbakcemile2 sanırım vazgecemıycegım renk arasında esmeralda :asigim:

merhaba arzucum nasılsın?? esmeralda secımım cok yerınde bır karar olmus dun ofıse gelen bır musterımız gozlerınızın rengıne bayıldım mutkala sıgortalatmalısınız deyınce rengın guzellıgı ve dogallıgına bır kez daha hayran kaldım:):) kaydirigubbakcemile2 sanırım vazgecemıycegım renk arasında esmeralda :asigim:

Melekçim çok sağol güzel yorumların için. Esmeralda yeni seri bende de var , ama benim gözlerim çok koyu olduğu için fake durdu bende.Görenlerde bariz lens dediler hiç doğal durmadı.Ama çok canlı capcanlı bir yeşil. Güle güle kullan.

Melekçim çok sağol güzel yorumların için. Esmeralda yeni seri bende de var , ama benim gözlerim çok koyu olduğu için fake durdu bende.Görenlerde bariz lens dediler hiç doğal durmadı.Ama çok canlı capcanlı bir yeşil. Güle güle kullan.

BENIM TABAN RENGIM ACIK SANIRIM O YUZDEN DOGAL DURMUS OLABILIR SU ANA KADAR GOREN KIMSE ANLAMADI CANIM LENS OLDUGUNU. AMA ALBUMUNU INCELEDIM BEN VE YENI SERI QUARTZO VE ESMERALDAYI COK BEGENDIM :eek:

X