Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

CANIM COK TESEKKUR EDERIM. EN GUZEL NASILSA COK BEGENILEN BIR LENS NASILSA ALAN OLACAKTIR . ALAN KISILERDEKI DURUSUNA GORE KARARIMI VERIP ALACAGIM...alkisalkisalkis

Melekcim sendede quartzolar seda sayanın göz rengi gibi gri yeşil durmuş ben çok begendim :)

Eski seri topaziolarda güzeldi yaa senin gözlerinde açık kahveya bu da okypetedeki gibi charlize theron gözü olmuş kim ne derse desin ben bu üçlü opak seriyi seviyorum yakışana çok yakışıyor:)

Eski seri topaziolarda güzeldi yaa senin gözlerinde açık kahveya bu da okypetedeki gibi charlize theron gözü olmuş kim ne derse desin ben bu üçlü opak seriyi seviyorum yakışana çok yakışıyor:)

GUZELLIGI TARTISILMAZ ZATEN BEN COK SEVMISTIMDE AMA BENIM DERDIM MASMAVI GIRIMSI MAVI BIR RENK. O YUZDEN BU YENI SERI QUARTZOYA GOZ DIKTIM YA :icecream:

burdaki resimler mest etti beni.sizden birazyardım istiyorum.saçlarım çağla şıkelinkinden biraz koyu buğday tenliyim.gözlerim çok koyu kahve değil şekil itibarı ile hafif çekik ve küçük.mel ve quartzoyu çok beğendim.serilere göre farklılık var.sizin tavsiyeniz nedir?bu konuda çok acemiyim.

canım ben kenda adıma cok tsk ederım. Eger gozlerınde farkedılecek carpıcı bır degısıklık ıstıyorsan quartzo-esmeralda-topazıo uclusunden bırını secebılırsın. Opak ve cok guzel renkler. Bende her ucundende vardı ve resımlerımı koydum. Melde cok guzel ve dogal bır renk alan hıc kımsede sıkayetcı degıl . Durusunu degısık arkadasların koydugu resımlerden bakabılırsın canım.

göz çapının ölçülmesi gibi mevzular var.bunu nasıl haledebirim.okuduğum yzaılarda standart 8.7 den bahsediliyor.renkli kısmın etrafında oluşan çemberden hiç hoşlanmıyorum.soloticanın serileri arasında böyle bi görünüm yaratmayacak olan hangisi acaba?

haredenmi bahsediyorsun. yani irisi çevreleyen halkadan mı. o zaman cor tercih edeceksin. nc ve charm hareli seridir. haresiz seri cordur. ama quartzo harelidir

gözçapını göz doktorundan ölçtürebilirsin.bazı arkadaşlar hoş işi şansa bırakıyorlar. alıyorlar. şunuda söyleyeyim benim miyoptan dolayı 8.2 ymiş ama 8.7 takıyorum. tamoturuyor. acaba diyorum bakan doktormu yanıldı nedir.

önerin için teşekkür ederim.aynen öyle irisi çevreleyen bi çember istemiyorum.gözlerimküçük ama irisim büyük.ölçürüp öyle karar vereyim.doktor yanılmış olabilir şöyleki: kimi optik mağazalarında gözdoktorları bu ölçümü yapıyor ama özensiz.tabi sen nerde yaptırdın bilmiyorum.ölçüler birbirini tutmadığında lenslr gözün içinde fırıl fırıl dönüp saçma bi görüntü çıkarmıyordur umarım.:bbo:

rica ederim.
yok bende tam duruyor soloticalar. bir göz doktoru bakmıştı bana
.ama sen yinede işi garantiye al. bir doktora ölçtür.
hare olmaz diyorsan hidrocor yani cor serisini düşünebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…