Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

bak canım 2013 gidenin şişesi 2015 gelenin şişesi

EVET TATLIM SAGOL. YA COK KAFA SISIRDIGIMIN FARKNDAYIM AMA INAN SENDEKI DURUSUNA GORDUGUMDEN BERI BAYILMIS DURUMDAYIM. VE ALMAK ICIN CAN ATIYORYM. AMA SEVGILI WATMANINDA TELEFONDA BIRAZ TERDDUTU OLDUGU ICIN YANI YA GRI MAVI CIKMAZSSA DIYE TEDIRGINLIGIM VAR. BOLE CIKACAGINDAN YUZDE YUZ EMIN OLABILSEM HIC DUSUNMEDEN ALACAGIM :hulya: :hulya:

tatlım biraz bekle. 2015 alan olur bu aralar. onların tepkilerine bakalım. vetman illaki 2015 de satacaktır. onların tepkisini bize söyler vetman.
o zaman anlarız bu ton bir tek banamı böyle geldi yoksa tüm seri böyle mi diye...

BENCEDE CANIM COK HAKLISIN EN IYISI BIRAZ DAHA BEKLEMEK VE DIGER ALACAK OLANLARIN TEPKISINE GORE HAREKET ETMEK kaydirigubbakcemile5
AMA GERCEKTEN HERKEZDE GRI MAVIYE YAKIN DURUYORSA SOLOTICA FIRMASI QURTZONUN RENGINI KOKTEN DEGISITMIS DEMEKTIR.

BENCEDE CANIM COK HAKLISIN EN IYISI BIRAZ DAHA BEKLEMEK VE DIGER ALACAK OLANLARIN TEPKISINE GORE HAREKET ETMEK kaydirigubbakcemile5
AMA GERCEKTEN HERKEZDE GRI MAVIYE YAKIN DURUYORSA SOLOTICA FIRMASI QURTZONUN RENGINI KOKTEN DEGISITMIS DEMEKTIR.

evet tatlım. yada 2015 böyle çıkmış bir yanlışlık olup. sonra yine aynı yeşile dönerler belki. zaman gösterecek bize...

okycim lensin süreleri geçmiş şimdi anladım gözümde hafif yanma oldu zaten geçmişti ama ben az kulladığım ve suyunu sürekli değiştirdiğimde belki iyidir dedim ama şimdi anladımki iyi değil pek

Okypete hayırlı olsun yeni topicin daha yeni gördüm inan...
Burcu ne kadar güzelmiş verde marine bayıldım...

benm deneme yaptigim 2015 yazan quartzo assa yukari bu renkte idi. karsilastirma yapmak istersen die ekliorm fotoyu. cok yakindan cektigimden tuaf bakmisim kusura bakmayin. albumumde olan bi foto aslinda ama sen 2015leri merak edince ekliyim dedim. bilmiyorumkismile bu arada foto cok isikli bi yerde cekilmedi o yuzden golgede gibi dusunebilirsin cnm.

[/IMG]

[/IMG]
çok büyük fark var

sağdaki quartzomu 2015 olduğundan eminmisin. benim 2015 leri gördünmü alakası yok

sagdaki quartzo cnm evt 2015 ustune baktik :) ozellikle sormustuk cunku yeni seriler mi die. seninle goz tabanimizdan dolayi farkli olabilir tabi cnm lensin boyamasindan da olabilir fotonun cekildigi yerdeki isikla fln da ilgili hepsi birden olunca da daha farkli cikio olabilir. bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
BAMBAMCIGIM ONCELIKLE YARDIMIN ICIN COK TESEKKUR EDERIM. AMA SOLE SOYLEYIM BU 2015 QUARTZONUN OKYDEKI 2015 QAURTZOYLA HIC ALAKASI YOKK. SENDE MUHTESEM DURMUS O AYRI BIR KONU AMA YESIL-GRI GIBI DURMUŞ. OKYCIGIMDE DE GRI MAVIYDI. COK FARKLI SANKI IKI LENS bilmiyorumkismile. YAA BEN NE YAPCAM KIZLAR YAAAAA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…