Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

kızlar lenslerim albümümde...Ben bir de quartzo istiyorum. Kendi göz rengimi de ekleyeceğim en kısa zamanda.
bakayım canım...
Evet bende sonucu merakla bekliyorum umarım en kısa sürede iyileşir gözün canımcım..
inşallah vetman. inşallah takabilirim..
Okypete geçmiş olsun tatlım umarım geçici birşeydir en kısa zamanda lenslerine kavuşursun...
Brchngrc canım gözlerin çok mu koyu ne güzel graphiteler masmavi durmuş...

sağol canım. umarım geçicidirde bir daha lens takmamam gerekmez...

eşime sordum kirpik diplerinde iltihap olabilir yada lense alerjisi olabilir dedi.alerji ve hassasiyet hava koşulları ve kurulukla tetiklenmiş olabilir dedi.
Lens değiştirmiş farklı denemiş dedim
Doktora gitsin
Bir süre lens takmasın
Su oranı farklı bir lense geçebilir dedi.
Farklı lenslerlede oluorsa enfeksiyon dedi.

Okypeteceim bencede berynin en son söylediği gibi büyük bir ihtimal gözde enfeksiyon var ve zamanla geçer diye düşünüyorum sadece bir süre lens takma geçecektir.

Bery canım fotoğraf makinesi eşimle beraber Balıkesire gitti hafta sonu gelicek o zaman çekerim senin için ben Akçaydayım canım Hatta solotica nın hıdrosummer serisinden azul ve viloletimde gelmiş ama onlarıda fotoğraf makinesiyle bekliycem ama çok merak ediorum lensleri.

geldiler mi.
çok merak ediyorum onları.
en kısa zamanda resimlerini bekliyoruz canım

teşekkürler kızlar bende merak ediyorum eşime rengini soruorum azul menekşe rengi violette şişede pembe diyorkaydirigubbakcemile3

TUGGCE canım yarın kargoya verse bile lensler en erken cuma yada perşembe bende olur en güzeli eşimi beklieyim cumartesi gibi kendi gelir lenslerimide getirir.bende hemen foto çekip koyucam çabuk geldi lenslerim :))

nc icemint kızlar,açık bir renk olmasına rağmen bence gözle çok iyi kaynaşıyor,ışığa göre daha koyu renk gözükebiliyor :)
vetman'a tekrar teşekkür ederim beni bu renge kavuşturduğu için :)

çok güzel durmuş güle güle kullan:1hug: ben de böyle istiyom inş bi gün olurboshayallersmile

Okycıgım merhaba gozun nasıl oldu? Dra gıttınmı?

canım çıkarınca bir şey yok. 3 saat taktım birazce bir şey olmadı. yarın biraz daha fazla takacağım baakalım nolacak. gentagutada devam ediyorum.

oky cok gecmis olsun ay ne kdr cok kisinin gozunde hassaslik var bu arabilmiyorumkismileakannehir umari hemencecik gecer:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…