Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

rica ederim cnm :) renklerini bilmiorm guzelim sizler daha ii bilirsiniz ben 2015 die karsilastirma yapmak istersin die ekledim. baska alanlar olunca onnarla karsilastir sen en iisi cnm pek bi ise yaramadi benmki desene bayanssulusmile

BAMBAMCIGIM COK SEY ISTIYORM FARKINDAYIM AMA BIDE GUN ISINDA RESIM CEKIP KOYABILIRMISIN? :kedi:

cnm benm ben deneme yaptim sadece ve orada cektigimiz nadir fotolardan cok cekemedim malesef. isikta yoktu pek cektigimiz yerde. malesef cnm olsa yapardim cekinmeden valla. alanlar olur elbet sen en iisi onlarla karsilastircan artikin :) pek bi yardimim olamadi malesef bilmiyorumkismile

rica ederim cnm :) renklerini bilmiorm guzelim sizler daha ii bilirsiniz ben 2015 die karsilastirma yapmak istersin die ekledim. baska alanlar olunca onnarla karsilastir sen en iisi cnm pek bi ise yaramadi benmki desene bayanssulusmile

CANIM OLURMU EMEK VERIP EKLEMEN YETER. COK AMA COK MEMNUN OLDUM kaydirigubbakcemile5 GOZDEN GÖZE FARK EDIYOR SANIRIM BIRAZDA BOYAMA FARKI VARSA HERKEZDE FARKLI DURUR SANIRIM. TEKRAR COK COK TSK EDERIM a.s.

CANIM OLURMU EMEK VERIP EKLEMEN YETER. COK AMA COK MEMNUN OLDUM kaydirigubbakcemile5 GOZDEN GÖZE FARK EDIYOR SANIRIM BIRAZDA BOYAMA FARKI VARSA HERKEZDE FARKLI DURUR SANIRIM. TEKRAR COK COK TSK EDERIM a.s.

HAYIR CANIM COK YARDIMIN OLDU CUNKU FIKIR EDINMIS OLDUM. olumunekankayizsmile

rica ederim cnm zahmet bile olmadi albumumde vardi zati ekledim oole. fikir oldu sana da en azindan sevndm ama benimkini baz alarak karar verme bari sen dier ekleyenler elbet olur quartzo sevilen bi renk cok alan oluo elbet gelir fotolar :)

Kızlar erkek kardeşimin eşi Ayşeciğime taktık benim lenslerimi solda quartzo sağda esmeralda ile :)
Kızcağız hayatında ilk defa lens denedi tabi oda merak sardı soloticalara:)) onun gözleri orta kahverengi benden açık neyse:))zar zor taktık lensleri akşam olmuştu aslında gün ışığında flashsız çekmek isterdim ama hava çokdan kararmıştı.Yanlız bende yeşil duran quartzolar onda mavi durdu kişinin doğal göz rengi ve ten rengide quartzoların duruşunu değiştiriyor.size göre solda quartzo sağda esmeralda var.quartzoları daha çok sevdi oda:)

Son düzenleme:
Bambamcım evet doğru 2015 yazanların bile aylarına göre yenileri en yenileri var değişiyor..1 ay önce üretilşmiş lens var 3 ay önce üretilmişi var yani. ve şişelerinde yazıyor tarihler aynı renkleri karşılaştırınca.
melekciğim bak vetman diğer topiğede yazmış. 2015 in ayları bile farkediyormuş renklerde..
yani aylarına göre yenileri ,en yenileri var demiş. benimki geçwn ayın üretimi canım. bambamın 2015 olabilir ama demekki daha önceki aylarda üretilmiş

gunaydın okycıgım. o halde senınkıyle aynı yıl dısında aynı ay olanını da almam gerek sendekı gıbı durması ıcın. bunun ıcın watmane sormam gerek senınkıyle aynı aymı suan elınde olan quartzo? kaydirigubbakcemile2 ınsallh oyledır. ya sendekı durusuna ıkıde bır formda bakıp duruyorum :asigim: mıkemmellllllllllllllllll boshayallersmile

gunaydın arzucugum. evet kardesının esındede muhtesem durmus her ıkı lenste fakat goz rengı sanırım benımkınden bır parca koyu sanırım degılmı?

öyleymiş canım. çünkü o dönem üretilen lenslerde yeşillik yerine mavilik var. yada benim sanırım en son üretileni geçen ayın çünkü,,bundan sonra bu ton olacak.

sağol canım. bende çok beğeniyorum. eskisi iyiki geri gitmiş. ballımıyım ne:)

canım kesınlıkle ballısın. ınan ıstesen bole muhtesem bır mavı bulamazdın degılmı?? sans ıste. okycgım bu lenslerı mor kalem ve rımelle denesene. emınım muhtesem otesı duracaktır. gamyoncuiremsu

sağol tatlım.
alayım o zaman bir tane mor kalem ve rimel. süper olur bencede....

sağol tatlım.
alayım o zaman bir tane mor kalem ve rimel. süper olur bencede....

CANIM SANA MOR KALEMDE BEYU MARKA 612 NUMARA MOR RENGI RIMELDEDE YSL FAULS CILX MOR RENK ONERMEK ISTIYORUM. SUPER BIR IKILI. YA OKYCIGIM COK ZAHMET VERDIGIMIN FARKINDAYIM AMA SENIN SU QUARTZOLARIN YILI 2015 AMA AYI NE TAM OLARAK?? :1hug:

alakasız yerde ama öylesne gezinirken gördüm ve bugün başka planlarım varken zamanımın bi kısmını lenslere ayırıcam.resimlere bayıldım.istanbulda solotica lens nerden alabilirim?deneme şansımın olabileceği bi yer varmı?bu arada avrupa yakasındayım.bilgiendirirsenizçok sevinrim

merhaba canım solotıca lensler ıcın ıstanbulda sanırım bır yer var ama orada deneyen bır kac arkadasın gozu mıkrop kapmıstı yanlıs hatırlamıyorsam. Onun dısında yurt dısından sıparıs verebılır yada watman ısımlı arkadasa burda ulasıp ondanda temın edebılırsın. Kendısı sana ayrıntılı bılgıde verecektır. Sevgıler

Melekcim evt senin gözlerinden koyu.Evt aylarına göre yeni serilerinde yenisi var ama okypetenin lenslerinin aynı tarihi elimde mevcut yani birebiri hatta şişeside aynı ama yinede yüzde yüz aynı tonda olur diye garanti veremem ya okypetede gri mavi durduysa sende o kadar mavi durmaz diye korkuyorum yoksa aynı boyama elimde mevcut.

http://www.kadinlarkulubu.com/kontakt-lens-gozluk/357567-solotica-lens-satin-almanin-kac-yolu.html

şu linke bakın birde bu konuda yazan vetman10 arkadaşımızda size yardımcı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…