Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

sevgili melek seniniçin okypeteye gönderdiğim quartzolaların aynısının tıpkısının resmi göze takmadan pek belli olmuyor ama yardımcı olur umarım karar vermene:)

COK TESEKKUR EDERIM ARZU HANIMCIM . YA BU SANKI SISEDE BENIM SU ANDA KULLANDIGIMIN AYNISI GIBI DURUYOR. OF YA GOZE TAKMADA ASLA ANLASILMIYCAK SANIRIM. :sinifsinif: BU DURUMDA NASIL KARAR VERECEGIM YAAAAA :a015: :a015: :a015:
OKYCIGIM SENINKININDE DURUSU KABINDA BOYLEMIYDI? BIDE RESIM YUKLEME DENEMESI YAPMISTIM OLMUSMU?

canımkapta böyle benimkilerde. göze takınca renk farkediyor. evet canım. olmuş.
yalnız direkt resim çıkmamış. bir tıklıyoruz öyle çıkıyor.

Melekcim çok benziyor kabındaki duruşları göze takmadan anlaşılmıyor
en güzeli quartzoların daha çok yeni bence bekle bunların süresi bitmesine yakın en yeni seriden quartzo gönderirim sana seninkilerde çok güzel çünkü:)

EVET BENIMKILER COK GUZEL O BIR GERCEK AMA BEN GRI MAVI DELISI BIRI OLARAKTAN VE TABAN RENGIMDEN DOLAYI TAM OLE DURMADIGI ICIN MAVI LENS LER BU LENSIN RENGINE BAYILDIM. NE OLCAK SIMDIK??? YA ACIK KAHVE GOZLU VEYA ELA GÖZLÜ BIR KISI DAHA ALSA VE BEN EMIN OLSAM SUPER OLURRRRR :sm_cool:

ARZUCUM SEVGILI OKY ONA GELEN YENI QUARTZOLARIN SON KULLANMA TARIHI 2015 OLDUGUNU ESKI GONDERDIGININ 2013 OLDUGUNU SOYLEMISTI. SU ANDA SENIN ELINDE OLAN SON KULLANMA TARIHI 2015 OLAN DEGILMI?? gamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…