Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

berry sende renk daha açık durmuş. burcunun daha koyuydu. tam yüz resminde duruşunu beğendim ben.

gerçektenmi oky bende biraz açık durdu ama charme grafite daha hoş olur yada coru.azul ve ice benim rengim değil sanrım charme mel siparişimi verdim yarın elimde olabilir

--------------------------------------------------------------------------------

okycıgım dun aksam benım yaramaz oglandan fırsat bulup deneyemedım. smdı senın tarıf ettıgın gıbı bır deneme yaptım. bır bakarmısın yapabılmısmıyım. deneme bır resım kopyalamaya calıstım.

sevgılı bıscuıt bıseysormak ıstıyorum canım sana . Charm ıceler uzaktanda rengını bellı edıyormu? Yanı ben nc serı den esmerelda quartzo ve topazıo dısında hıc kullanmadıgım ıcın bılmıyorum. Yanı rengını uzaktanda bellı edıyor degılmı ıceler??

canım uzaktan gözümün renkli olduğu anlaşılıyor charmn ice ile.ama mavi olduğu çok fazla belli olmuyo .gri gibi duruyo .ama yakından aynen böyle bi mavi.eğer opak seriyi kullandıysan onun kadar belli değil.bende quartzo var o çok uzaktan bile belli oluyo.

Son düzenleme:
canım uzaktan gözümün renkli olduğu anlaşılıyor charmn ice ile.ama mavi olduğu çok fazla belli olmuyo .gri gibi duruyo .ama yakından aynen böyle bi mavi.eğer opak seriyi kullandıysan onun kadar belli değil.bende quartzo var o çok uzaktan bile belli oluyo.

CANIM COK TESEKKURLER CEVABIN ICINa.s.

sevgili melek seniniçin okypeteye gönderdiğim quartzolaların aynısının tıpkısının resmi göze takmadan pek belli olmuyor ama yardımcı olur umarım karar vermene:)
1pxv06.jpg

8y97vl.jpg

Son düzenleme:
alıntı olmazsa sevinirim arkadaslar..
bu da anjelina gözü :KK1:
esmeralda flashlı

5e500762.jpg

X