Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Mesaj yazdıktan sonra cevaplaya yıklıyorsun ya işte onun yanında dosya yukle var oradan yukluyorsun canım belki bilmiyorsun diye yazayim dedim.

Son düzenleme:
Oldu:)) teşekkür ederim ışık biraz kısık ama bu kadar oldu

Solotica Hidrocharme Ocre :)

Çok teşekkürler. :) Ben de çok beğendim, tam da gri gibi olmasını istiyordum. :) Benim kendi göz rengim de koyu kahve. Ama çok da simsiyah değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
acıksa daha da güzel ya ben beğendim canım alıyım bari denemis olurum fiyat da uygun freshlook lar rahat bide ben pure hazeli kullanmıstım ama hic acmadı göz rengimi
Ben kapalı bi bayanım çok çarpıcı patlayan lensler yakışmaz diye düşünyorum bende solitica quartzo ve topazio düşünüyorum ama topazio çok patlar diye tahmin ediyorum quartzo alıcam heralde bende

Ben kapalı bi bayanım çok çarpıcı patlayan lensler yakışmaz diye düşünyorum bende solitica quartzo ve topazio düşünüyorum ama topazio çok patlar diye tahmin ediyorum quartzo alıcam heralde bende
neden yakısmasın göz yapınız cok güzel yakısır bence patlayan renkler de ama topazio doğal durmuyor bence ben pek beğenmedim quartzo güzel mel de öneririm mel kullandm ben harika rengi var ama artk renkliden sıkıldım oyüzden bende acık kahve bal rengi arayısındayım

Güzel olur belki ama biraz daha sakin bişey istiyorim quartzoyu cok begendim kafayı taktım galiba birazda bakalım fikrim degişmezse yine alıcam:))

Tamam pekiama yinede 2015 yıllık n.c QuArtzo alan arkadaşlar fotoğraf atabilirlerse fikir olur.

güle güle kullan cok yakısmıs güzel bir secim olmus bende mel kullandım simdi de ocre deneyeceğim natural colors ocre düsünüyorum ben de charmnda güzelmis ama bayıldm

Çok sağol canım :) Umarım seninki de istediğin gibi olur.

Çok teşekkür ederim :) flashsız da göz renginizi açtı değil mi birde son olarak arzu Hanım'dan mı sipariş verdiniz ona aynı seri olsun diye belirteyim öyleyse :)

Yok ondan almadım. Lensoptik'ten sipariş verdim ben. Evet canım rengini oldukça açtı. :)

Arkadaşlar freshlook honey hareli gün ısıgında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…