Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Arkadaşlar solotica hidrocor topazio resmi ekliycem, nasıl ekleniyor yapamadım ((

bunlar da uzak çekim ve lens kabında duruşu topazioların.....

Evet ben de aynen bekliyorum.. Bu arada sen hiç Solotica kullandın mı cnm? BC değerinden dolayı biraz endişem var..
Solotica ilk defa kullanıcam bende canım bu ay alıcam ama karar veremedim quartzo yada topazio n.c yillık seriden alıcam ben Hıdrocor göz bebegini biraz daha büyk gösteriyor bence hare olmadıgı için benim gözlerimde çok iri degil,çap olarak iyi ama bence çok büyük degil soliticanın çapı

Güle güle kullan canım normalde göz rengin koyumu çok hoş durmuş ve çok doğal böyle görünce aklım hidrocor a kayıyo

Ben de doktora gittim, 8.4-8.6 lens alabilirsin dedi ama Solotica 8.7 ya biraz ondan endişeliyim. Bi alıp denicem bakalım.. :)

Ben de doktora gittim, 8.4-8.6 lens alabilirsin dedi ama Solotica 8.7 ya biraz ondan endişeliyim. Bi alıp denicem bakalım.. :)
Bc yani temel egrisi senin gözünün o degerler,benimkide 8.6 sorun yaşamadım torik lenste 8.6 dan daha yüksek olanlarındanda kullandım.

Bc yani temel egrisi senin gözünün o degerler,benimkide 8.6 sorun yaşamadım torik lenste 8.6 dan daha yüksek olanlarındanda kullandım.
Yakın değerler olursa sıkıntı yaşamıyolarmış, bende şu an freshlook sterling gray var ama lens olduğu çok belli oluyo.. Onun süresi bitsin öyle aliyim diyorum solotica. Freshlook'un kullanım süresi 1 ay normalde ama satan kişi 3 aya kadar kullanabilirsin dedi. Senin bi bilgin var mı bu konuda? :)

Ewet yıllardır kullanyorum bende şimdide süresi doldu freshlook hazel var bendede ama mecburiyetten biraz uzun süre kullandım tavsiye etmiyorum özellikle numaralıda çünkü bi seferinde süresi dolan lenslerimle doktor cihaza soktu beni yapısı bozulmuş lenslerin süresi dolmuş dedi ben bişey söylemeden oda 1 aylık lensti 1 hafta filan geçmişti süresi.yapay oldugu için bende tercih etmiyorum artık o yüzden araştrdım soliticada karar kıldım

Doğru söylüyosun dikkat etmek lazım.. O zaman da zaten Solotica daha uygun fiyat oluyo, hem de en doğal lens zaten :) Onu almak en mantıklısı

canım freshlook un pure hazelini mi kullandn yoksa haresiz düz hazelini mi?

Solotica Hidrocharme Ocre :)
cok güzel olmus gri ela gibi durmus bende nc ocre almak istiyorum lensi takınca gözlerim renkli olsun istemiyorım acık kahve karamel gibi durmasını istiyorum bal rengi gibi yani elde edebilir miyim acaba istediğim rengi nc ocreyle gözlerim koyu kahve sizin doğal renginiz ne renk acık sanırm ocreler baya acık durmus

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen yazınca farkettimpure hazelide kullandım çok hoştu honey yani bal rengini kullanyorum şu anda
bal rengi nasıl canım?bende bal rengi lens îstiyorum ocre düsünmüstüm ama freshlook güzelse o da olabilir bal renginin resmini ekleyebilir misin varsa:):)acıyor mu göz rengini ben acık kahve dursun istiyorum:):)

bal rengi nasıl canım?bende bal rengi lens îstiyorum ocre düsünmüstüm ama freshlook güzelse o da olabilir bal renginin resmini ekleyebilir misin varsa:):)acıyor mu göz rengini ben acık kahve dursun istiyorum:):)
Ekleyemem çünkü eklemeyi bilmiyorum ama şunu söyliyim pek begenmiyorum ben meraktan aldım pure hazel daha güzel bence ,ortaya dogru turunculaşyo bal rengi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…