Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Kızlar merhaba ben yeni üyeyim, sizinle solotica lenslerimi paylaşmak istedim. 1 ay boyunca araştırdım, buradaki yorumların ve fotoğrafların bana katkısını çok büyük oldu. İlk lens deneyimim olacağı için biraz da endişeliydim. En sonunda internetten solotica natural colors mel sipariş ettim ve bugün elime geçti. Beklentim büyüktü nitekim beni hayal kırıklığına uğratmadı o kadar güzeller ki, tam istediğim renkte oldular ve en önemlisi çok doğallar. Beren Saat'in göz rengi diyebilirim. Fotoğraflarım bunlar, kendi göz rengim orta-açık kahve. Umarım yardımcı olabilmişimdir :)

cnmmm cok yakısmıs gule gulekullan

Bu rengi bende kullandım freshlookun en doğal duran lengi pure hazel bal rengini kullanıyorum şimdi artık freshlok almycam ben lens oldugu belli oluyo ve yeterince kaliteli degiller solitica alcam lenslerimin süresi dolunca bende
pure hazel hic güzel değildi gözümü hic acmadı yani bal rengi nasıl canım acıyor mu gözü ben suan solotica mel kullanıyorum renk cok güzel doğal

pure hazel hic güzel değildi gözümü hic acmadı yani bal rengi nasıl canım acıyor mu gözü ben suan solotica mel kullanıyorum renk cok güzel doğal
Yoo her hangi bi skıntı yaşamadım ben daha önce internettn bilmedigim bi siteden almştm gözlerimi mahvettiler onlar üstelik konjektivit oldum yıllardır kullanrım lens sahtemiydi neydi bilemedimbal rengi pure hazelden daha açık bi renk ama herkesin hoşlanabilecegi bi renk degil bence denemek için aldım ben çokta güzel degil solitica qartzo istiyorum ama ben mavimsi olanından

yok canım sıkıntı yasıyor musun demedim göz rengini açıyor mu dedim freshlookan bende sıkıntı yasamamıstım simdi solotica kullanıyorum cok rahatsız onda sıkıntı yasıyorum

yok canım sıkıntı yasıyor musun demedim göz rengini açıyor mu dedim freshlookan bende sıkıntı yasamamıstım simdi solotica kullanıyorum cok rahatsız onda sıkıntı yasıyorum
Evet açıyo koyu kahve göz rengim yıllık soliticamı kullanyosun sen canm

Nerden aldın peki
int den aldım herzaman alısveris yaptığım yerden güvenilir bi site hic bi lensimde sorun yasamamıstım seffaflarımı da ordan alıyorum eski freshlookları da ordan almıstım bence soloticalar rahatsz 8 yıldır lens kullanıyorum ilk defa bukafar sıkıntı yasadım bi lenste

Ben lensoptikten alıyorum artk sıkıntı yaşamadım aldıgın siteyle görüş lensin üretimindenmi kaynaklı sorun var incelemeye alıyolar lensi sorun varsa yenisiyle degişiyolar yazık günah verdigin paraya canm çöpe gitmesin

Arkadaşlar elime bugün ulaşan solotica hidrocor topazio lenslerimi satmak veya ice ya da quartzo ile değiş tokuş etmek istiyorum. Oldukça doğal bir lens ama bende canlı bi masmavi durdu, ice kullanıcısı olduğum için renge alışamadım. Sadece deneme amaçlı takıldı, uygun fiyata vermeyi düşünüyorum.

canım bende mel aldım dört defa taktım sadece sac rengim değistiği icin mavi lens istiyorum mel düsünürsen değisebiliriz

kızlar son seri hidrocor mellerimi uygun fiyata vericem kutusuyla beraber sadece 3 gün taktım toplam 2 saat bile gözümde kalmadı yepyeni duruyor yada mavi yada gri bir solotica ile takas da edebilirim.melin rengi cok güzel ve cok doğal ama ben simdi maviye taktım

2015 yıllık n.c quartzo ve topazio alanlar paylasabilirlermi fotoğraflarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…