solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

Canım güle güle kullan oturma odası takımını, eminim çok güzel bir halı bulursun tam da gönlüne göre ama ne yazık ki bu halı işlerinden ben pek anlamıyorum gamzecim :KK31:

canlarım bildiğiniz üzere oturma odamın koltukları sarı kırmızı yaptıracam demiştim ama paylaşmamıştım şimdi paylaşıyorum ama sizlerden halı konusunda yardım istiyorum hemde en acilinden uyacak halıyı markası ve modeliyle birlikte yazarsanız çook mutlu olucam kızlar:KK16: bugün kocikimle birbirimizi yedik o olmaz bu olmaz diye çook halıcı gezdik çok yorulduk:KK31:

Eki Görüntüle 698953 Eki Görüntüle 698954

halı tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar şimdiden çook teşekkür ederim:KK16:

Sarı kırmızı harikaaaa... :nazar::nazar:

gamze gelin kızzzz:KK17::KK17:nasılsın nasıl gidiyor

cnm çalışıyorum daha:KK31: yarın inş izne çıkacam nihayet:KK9: anne evimde temizlik var kendi evimde eksiklerim var ah ah çok zormuş bu işler çok az zaman kaldı bide hastayım seslerim kızıldı dudağımda uçuk çıktı nazar değdi valla:KK31: ama herşeye rağmen mutluyum sevdiğimle aynı evde yaşamaya başlıyacam:KK9:durumlar şimdilik böyle cnm:KK16:

hadi hayırlısı canım olur böyle nazarlar canım evlilik öncesi stres evlilik psikolojisi illaki herşeye rağmen rabbim utandırmasın seni kazasız belasız mutlu mutlu gelin etsin seni darısı kızkardeşine artık:KK17::KK17:

canlarım bildiğiniz üzere oturma odamın koltukları sarı kırmızı yaptıracam demiştim ama paylaşmamıştım şimdi paylaşıyorum ama sizlerden halı konusunda yardım istiyorum hemde en acilinden uyacak halıyı markası ve modeliyle birlikte yazarsanız çook mutlu olucam kızlar:KK16: bugün kocikimle birbirimizi yedik o olmaz bu olmaz diye çook halıcı gezdik çok yorulduk:KK31:

Eki Görüntüle 698953 Eki Görüntüle 698954

halı tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar şimdiden çook teşekkür ederim:KK16:
Bir fenerli olarak eh işte diyorum :KK33:

ay cnm senin durumun çok zor ya ama fanatik değilseniz maç sonuçlarına pek önem vermiyorsanız sorun olmaz:KK34: bu arada ablamda aynı durumda nişanlısı fanatik fenerli fener yenildiğinde falan telefonlarını açmıyo:KK9::KK9: sizde böyle değildir inş:KK34:

Ben ondan daha fanatiğim ya bir fenerli mi aman demiştim zamanında, eee büyük konuşmamak lazımmış. Gs, fb' ye yenilince 2-3 sene falan önce ayrılmaya kalkmıştım. O kadar gözüm dönüyo, aptallaşıyorum yani..:KK53:
Bazen konuşuyoruz konuyu değiştirir, kapattırmaya çalışır. Bırak takımı, ne işin var senin takımla (erkek ya hani) ben bile senin kadar umursamıyorum falan diyor.
:KK1:

Son düzenleme:
saolasın cnm benim valla fazladan odayı oturma odası yerine futbol odası yaptık sizinde imkanınız olursa yaparsınız neden olmazsın:KK34:
bakalım artık o aşamaya bi gelelim de biz :KK1:

Ben ondan daha fanatiğim ya bir fenerli mi aman demiştim zamanında, eee büyük konuşmamak lazımmış. Gs, fb' ye yenilince 2-3 sene falan önce ayrılmaya kalkmıştım. O kadar gözüm dönüyo, aptallaşıyorum yani..:KK53:
Bazen konuşuyoruz konuyu değiştirir, kapattırmaya çalışır. Bırak takımı, ne işin var senin takımla (erkek ya hani) ben bile senin kadar umursamıyorum falan diyor. :KK1:

Allahım yaa ne güldüm :KK1:

Bazen konuşuyoruz konuyu değiştirir, kapattırmaya çalışır. Bırak takımı, ne işin var senin takımla (erkek ya hani) ben bile senin kadar umursamıyorum falan diyor.
:KK1:

aman allahım kız bu kadar fanatik olma yapacak bişi yok bak konuyu falan kapatıyormuş seni yumuşatıyo yani:KK9::KK16:

kızlar nasıl heyecanlıyım anlatamam yarın kına sonraki gün düğün inanamıyorum nihayet benimde sıram geldi dualarınızı eksik etmeyin allah'ım utandırmasın beni ve sizleri allah'ımın izni ile altından kalkalım şu günlerin başka bişi istemiyorum:KK16: nasıl yoruldum anlatamam çok zor bir süreç kızlar:KK31:bugün son girişim buraya malum balayı falan:KK17::KK17: haftaya görüşürüz inş hakkınızı helal edin güzellerim hepinizi kocaman öpüyorum:KK54::KK54::KK54:

ayyy nasıl duygulandım Allah'ım hayırlı evlilikler nasip etsin hem sana hem bize :KK1::KK1: sende hakkını helal et... çok çok mutlu ol çok eğlen :KK16::KK16::KK16::KK16:

X