solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

dün gece ki sıkıntının eseri iğnedenlik ve düğünde kullanacağım kadehler nasıl olmuş kızlar tamamen evdeki malzemeleri bir araya getirerek yaptım:KK9::nazar:

fotoyu gece 1 de çektim idare edin canlarım damat kadehime siyah kurdeleden birde papyon yapacağım:KK9::KK9:

Maşallah canım gerçekten harikasın ve harika olmuşlar :nazar:
Düğününüzde mutlulukla kullanmanız dileğiyle :KK16:

Bu arada gelin ayakkabında çok şık ve zarif canım :KK16:

Son düzenleme:
kızlar dün nişanlımla iş çıkışı halı bakmaya diye çıktık ama ikimizinde pek keyfi yoktu nişanlım kıyamam geçen gün yağmurda müşteriye giderken ıslanmış üşütmüş o halsizdi bende kolumu arabanın kapısına sıkştırdım kolum morardı uyuştu halıcıları gezemedik:KK31: bizde salon takımlarımızın durumunu öğrenmeye mobilyacıya gittik hazırlanmış mobilyalar 15 nisanı bekliyorlarmış:KK9: gitmişkende oturma odamıza kanepe aldık nişanlım çok beğendi illa alalım diye tutturdu ve kıramadım sonuçta onunda evi hep benim zevkim olacak değil ya diye düşündüm spor tarz yataklı olabilen kanepelerden aldık

$3583.jpg

tekli koltuklarını almadık üçlü kanepelerden iki tane aldık sarı kırmızı olsun dedi nişanlım renkleri sarı kırmızı olacak:KK1::KK1: üstü sarı olanın altı kırmızı olacak üstü kırmızı olanın altı sarı olacak:KK9::KK9: halı olarakta patchwork halılardan alayım dedim nasıl olur kızlar

canım koltuklarınız hayırlı olsun karşılıklı olarak her ikinizin de istedikleri olursa daha huzurlu mutlu olursunuz:) sarı kırmızı olmasıda ayrı bir güzel olmuş. güle güle kullanın canım

canım koltuklarınız hayırlı olsun karşılıklı olarak her ikinizin de istedikleri olursa daha huzurlu mutlu olursunuz:) sarı kırmızı olmasıda ayrı bir güzel olmuş. güle güle kullanın canım

teşekkür ederim cnm evet ikimizin yaşıyacağı bir ev olacaksa ikimizinde istediklerinin olması lazım bayanlar baskın olmamalı bu konuda bide nişanlım bu süreçte ilk defa bişi istedi herşeyi alırken sen bilirsin dedi şimdi bu adamı nasıl kırardım:KK9: hasta galatasaraylıyız yapacak bişi yok:KK9::KK9:

kızlar bugün tam 1 ay kaldı heyecan yok diyordum ama yavaş yavaş heyecan başladı daha halılarım alınacak bu pazar evim temizlenecek diğer haftalar eşyalarım gelecek çeyizim yazılacak baya bir koşuşturmam var evime dekorasyon amaçlı hiç bir şey almadığımı fark ettim mumlar mumluklar almayı planlıyorum kendim süs yapıyorum evime ama yetişmeyecek evde oturamıyorum ki otursam da yorgunluktan uyuyorum:KK9: benden son habrler şimdilik bunlar kızlar içimden geldi paylaşmak istedim sizlerle:KK16:
bu arada dış mekan fotosu çektiremiyeceğime dün gece karar verdim çünkü dışarıda ve güneşte gözlerimi kısan bir insanım gözlüksüz çok zor bakarım kaşlarımın arasını çatıyorum ben bunları hiç düşünmemiştim galiba sütudyo çekimi yaptıracaz:KK31:

Son düzenleme:
kızlar bugün tam 1 ay kaldı heyecan yok diyordum ama yavaş yavaş heyecan başladı daha halılarım alınacak bu pazar evim temizlenecek diğer haftalar eşyalarım gelecek çeyizim yazılacak baya bir koşuşturmam var evime dekorasyon amaçlı hiç bir şey almadığımı fark ettim mumlar mumluklar almayı planlıyorum kendim süs yapıyorum evime ama yetişmeyecek evde oturamıyorum ki otursam da yorgunluktan uyuyorum:KK9: benden son habrler şimdilik bunlar kızlar içimden geldi paylaşmak istedim sizlerle:KK16:
bu arada dış mekan fotosu çektiremiyeceğime dün gece karar verdim çünkü dışarıda ve güneşte gözlerimi kısan bir insanım gözlüksüz çok zor bakarım kaşlarımın arasını çatıyorum ben bunları hiç düşünmemiştim galiba sütudyo çekimi yaptıracaz:KK31:
Gamzeciiiim ayy tam telaş vakitlerin desene:KK1: Evini çook merak ediyorum yaaaaa:KK76:Dış mekan içinsee çokta gerekli değil bence :KK31:

gamzecim çok yoruluyorsundur eminim ama evlendikten sonra rahatlarsın, hatta sonra çeyiz alırkenki o tatlı telaşlı günlerini bile özlersin :KK16:
tadını çıkar her anının, bu senin masalın bitanemm :KK16:

öncelikle klozet takımın çok şık renklerde güzel güle güle kullan
gel gelelim gelinliğe:)
çok çok beğendim bana hitap eden bir tarzı var:) hem sade hem asil gereksiz gözü yoran süslemeler yok. belindeki süsü yeterli olmuş güzel de bir hava katmış
güle güle aşkla giy umarım o gün hayatının en güzel günlerinden olur:KK16:

öncelikle klozet takımın çok şık renklerde güzel güle güle kullan
gel gelelim gelinliğe:)
çok çok beğendim bana hitap eden bir tarzı var:) hem sade hem asil gereksiz gözü yoran süslemeler yok. belindeki süsü yeterli olmuş güzel de bir hava katmış
güle güle aşkla giy umarım o gün hayatının en güzel günlerinden olur:KK16:

ayşegülcüm beğenmene sevindim allahım sanada bu günleri göstersin inş:KK16:

X