“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

yok yani aylar önce hanım ablayla esprisine bir şey attık ortaya millet gerçekmiş gibi uzattı da uzattı.. 3 kişi aynı fikirde olsa aha bunlar çete diyorlar, amaç ne hala anlayabilmiş değilim.. kimse bende mi sorun var millet döktürmüş demiyor, hep mazlum geyiği sıkıyor bir yerden sonra shot..

aha şimdi de seninle çete olmuş olduk eminim, hayırlı olsun.. :)

Ben de tesadüfen gördüm. Anasayfada sağda gördüm, bir baktım aa benim mesajıma benziyor, sonra baktım bayağı bana cevap :KK70:

Çeteyi ben kurayım bari. Şu an isim düşünme aşamasındayım. Başvurular özel mesajla alınır. Uygun görüldüğü takdirde çete üyeliği onaylanır. Özgeçmişler gönderilsin bakalım.

siz profillerde döktürün biz iki espirili şey yazalım gelin burada çete diye ağlaşın.valla bıktım hepinizden ya :KK70:

Çeteyi ben kurayım bari. Şu an isim düşünme aşamasındayım. Başvurular özel mesajla alınır. Uygun görüldüğü takdirde çete üyeliği onaylanır. Özgeçmişler gönderilsin bakalım.

Çetenin adı Modern Yobazlar olsun mu?

ayrıca L lamelifAmine profilinde bana yazılmış şiirler görmek istiyorum artık bırak had bildirmeyi yalnız çeteye değil sadece bana yaz :KK200:

ve bu bilgisayardan etiketlemek çok zor değerini bil :KK68:

fft64_mf1164094.Jpeg

şu kızı hatırlayan var mı?

makyajı mı var saçı mı açık?

fatma-nurun-olumu-IHA-20121015AW000152-3-t.jpg

açık mı sizce minisi mi var?

FATMANUR ÇELİK

bu kızın suçu neydi?

images

ÖZGECAN ASLAN ' ın suçu neydi?

55ea19a6f018fbb8f86b4014.jpg

peki bu kız ne yapmıştı? SEMA KARAKOCA?

daha ister misiniz? tonlarca var...

Bahanelerinizi kendinize saklayın.

Bak bu da mantıklı. Sen başvurunu yaptın mı bakayım?

office office ne dersin. Seni çete reisi yardımcısı ilan ettim. Üye sayısı artınca oylama yaparız, şimdilik kararlar yönetimce veriliyor.

kızlar şaka yapıyorsunuz da valla sonra gerçek sanıyorlar.biz ofis ile birbirimizi beğenmeye bile korkuyoruz bazen çete diyecekler diye.

fft64_mf1164094.Jpeg

FATMANUR ÇELİK

bu kızın suçu neydi?

images

kapalı olan kızı hatırlıyorum,evine tamire gelen bir pislik tarafından öldürülmüştü.

kadın olmak çok zor hele de hemcinsin bile sana sahip çıkmayıp leke atıyorsa daha da zor.

fft64_mf1164094.Jpeg

FATMANUR ÇELİK

bu kızın suçu neydi?

images

Bazi olaylar her halukarda yasaniyor diye, bunun sebebi olamaz demek yanlis. Amaaan karacarsafliya bile bakiyorlar deyip ortalik yere bikiniyle cikilmaz dimi?

Ne kadar dikkat cekici giyinmeye ugrasirsan o kadar dikkat cekersin. Gulu seven, dikenin de oldugunu bilmeli. Gayet basit..

yok yani aylar önce hanım ablayla esprisine bir şey attık ortaya millet gerçekmiş gibi uzattı da uzattı.. 3 kişi aynı fikirde olsa aha bunlar çete diyorlar, amaç ne hala anlayabilmiş değilim.. kimse bende mi sorun var millet döktürmüş demiyor, hep mazlum geyiği sıkıyor bir yerden sonra shot..

aha şimdi de seninle çete olmuş olduk eminim, hayırlı olsun.. :)

Şakaydı kaka oldu ofişim,işin gırgırına çete dedik diye gerçek sannedenler olmuş baksana ..

Zati hazır sep,reisleri benim yardımcımda office office dir,ben yokken kendileri devrededir..
Şaka olarak herşey tabisi..

Bazi olaylar her halukarda yasaniyor diye, bunun sebebi olamaz demek yanlis. Amaaan karacarsafliya bile bakiyorlar deyip ortalik yere bikiniyle cikilmaz dimi?

Ne kadar dikkat cekici giyinmeye ugrasirsan o kadar dikkat cekersin. Gulu seven, dikenin de oldugunu bilmeli. Gayet basit..

keşke erkekler için de şu cümleleri kurabilsek,yani onlar da tacize uğrasın demiyorum ama bu giyim ile taciz edilme ilişkisini onlar için de kurabilsek.

X