“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

gecen sene kışın , yere kadar uzun perdesu, pantolon ustune dız altına kadar cızme
onum tamamen kapalı kulagım yuzum agzım komple kapalı atkı-şal ile...
basımda sapka ellerımde eldıven gozlerım soguktan donuyor gozumde gozluk
ınanılmaz kar yagıyor soguk buz sislere karısmıs yuruyorum
karsıdan bı adam gelıyor yanımdan gecerken hey yavrum analar neler doguruyor dedı ve gectı yanımdan :KK57:

kara carsaflı olsaydım da o lafı yıyecektım ben , mını eteklı olsaydım da :)
namussuz kısı ıcın ne gıydıgının hatta cınsıyetının ne oldugunun onemı yok, zıra kedıler eşekler de tecavuze ugruyor.
..

bak bu yazıyı bı arkadasımıza ben yazdım
sanada yazmak ıhtıyacı hıssettım
tacıze ugradım ve bukadar dişilikten uzakken basıma geldı bu...

bazen istisnalar kaideyi bozar kardeşim. doğasında sapıklık olan erkekleri cümlelerimin arasına katmıyorum bile...arkadaşımın eşi çok iyi maaş almasına rağmen 9 yıl çalıştığı fabridan ayrıldı. neden biliyormusun? yeni bir sekreter alıyorlar fabrikaya, kadın bir gün mini etek, bir gün askılı badi giyinerek, parfüm şişesinin içine girip öyle geliyormuş iş yerine. türlü bahanelerle erkeklerin çalıştığı bölüme girip aralarında dolaşıyomuş. erkeğiz sonuçta, gözümüz kayıyor, dikkatimiz dağılıyor bu kadın bu bölüme girmesin demiş amirine. kimse umursamamış. sonra çalışanlardan biri asılmaya başlamış kadına. kadın o adamı işten attırmış. arkadaşımın eşi de ikaz etmiş kadını. bu şekilde giyinip gelirseniz aynı durumu tekrar yaşarsınız, ya bu bölüme girmeyin yada giydiklerinize dikkat edin demiş. kadın bunu yedirememiş tabi. aralarında laf kavgası başlayınca oda istifasını verip işten çıkmış. şimdi elinizi vicdanınıza koyupta söyleyin, kim suçlu?

Yazdiklarin cok igrenc. Demek senin cevrendeki erkekler iki bacak gorduklerinde "agizlarinin salyalarini akita akita onlara bakiyorlar". Gozumun onune geldi de.. Igrenc bir cevren var...
Bu arada.. Izmirliyim ben..

Mini etek giyenlere bugun bu devirde ne gozle baktiginiz belli.. Erkeklerinizin ne hale geldigi de.. 60larin Turkiyesi bile boyle degildi, yil 2015, gelinen nokta bu. Yazik..

Iste 1960larin mini etek modasi ve kizlarin zarafeti.. UYARI:Kopeklerinizi bilgisayar ekranindan uzak tutun..

minifaldas-antiguas.jpeg
Eki Görüntüle 1725599

bende izmirde yaşıyorum :KK70: ve izmirde gördüklerimi yazmıştım zaten...bu arada bizi bu noktaya getiren zaten o 1960 yılların zihniyetidir. bakınız türkiyede yapılan ilk güzellik yarışmasında dünyayı temsil eden türk kızı güzel olmadığı halde dünya güzeli seçildi ve kürsüye çıkan konuşmacı aynen şunları yazdı.. bu yıl yarışmamıza ilk kez bir türk kızı katılıyor. türkiyenin modernizm alanında ilerlediğini görmek bizi çok mutlu etmiştir. onlara tebrik ve desteğimizi göstermek adına türk kızını birinci seçtik diyor.

bilmem bu sözler sana birşey ifade edermi? gerçi doğma büyüme izmirliysen anlayacağını sanmıyorum

batıl bitmedikçe hak zail olmaz canım....
yine söylüyorum, sizin bu şekilde saldırmanız sadece suçluluk psikolosi ve sende bunun ispatısın

Neyin suçluluğu? Mini giyiniyorum diye suclumuyum ben şimdi?

Tüh ya çok değerli erkeklerinizin nefsini tutamamasina sebep olmuşum hay allah.

Bu aralar izmirde çok var sizin gibilerden nedense. Kaleyi içten mi fethetmeye çalışıyorsunuz anlamadim. Bir burası vardı nefes alacak onu da kirletirsiniz yakında zihniyetlerinizle.

Neyin suçluluğu? Mini giyiniyorum diye suclumuyum ben şimdi?

Tüh ya çok değerli erkeklerinizin nefsini tutamamasina sebep olmuşum hay allah.

Bu aralar izmirde çok var sizin gibilerden nedense. Kaleyi içten mi fethetmeye çalışıyorsunuz anlamadim. Bir burası vardı nefes alacak onu da kirletirsiniz yakında zihniyetlerinizle.

hadiiiii bırak gururu bir kenara ve kabul et artık. güzel görünmek ve erkeklerin sana bakması için giyindiğini itiraf et :KK70: ben sizin gibi düşünmüyorum. yani bende sana diyebilirim sizde bu zihniyetle dünyayı kirletiyorsunuz diye ama demicem, çünkü bir çoğunuzun islamdan bir haber yaşadığınızı biliyorum. eğer bir şeylerin idrakine varmış olsaydınız zaten bugün bu tartışmayı yapmış olmazdık..ben sadece sizin için dua edebilirim.
ve şunu da çok merak ediyorum, evlimisin bilmiyorum, kocanın başka bir mini etekliye baktığını görsen, yada başka bir kadının vücud hatları daha güzel diye onunla yattığını öğrensen kendini nasıl hissedersin?

bende izmirde yaşıyorum :KK70: ve izmirde gördüklerimi yazmıştım zaten...bu arada bizi bu noktaya getiren zaten o 1960 yılların zihniyetidir. bakınız türkiyede yapılan ilk güzellik yarışmasında dünyayı temsil eden türk kızı güzel olmadığı halde dünya güzeli seçildi ve kürsüye çıkan konuşmacı aynen şunları yazdı.. bu yıl yarışmamıza ilk kez bir türk kızı katılıyor. türkiyenin modernizm alanında ilerlediğini görmek bizi çok mutlu etmiştir. onlara tebrik ve desteğimizi göstermek adına türk kızını birinci seçtik diyor.

bilmem bu sözler sana birşey ifade edermi? gerçi doğma büyüme izmirliysen anlayacağını sanmıyorum
Dogma buyume Izmirliyim, evet.. Ama 1984 den beri orada yasamiyorum. Senin gibi olanlar dolduysa o zamanlardan beri, artik Izmirde de bunlarin olmasi normaldir. Zaten burada defalarca yazdim, toplum bozuldu diye.. Herkesin gozu bir digerinin apis arasinda, ozellikle de dinci takiminin.. Sokaga bir kadin hangi hallerde cikabilir, hamile ise cikmali midir, dondurma yemeli midir, kahkaha atmali midir, pembe otobusler ciksin mi, plajlar ayrilsin mi, mini giymeli midir, sevisirken prezervatif kullanmali mi, kac cocuk yapmali, 6 yasindakine nikah duser mi, erkekli kizli mi okumali, ogrenci evleri mi kapatilmali, ahlak polisi mi basmali, zina suc olmaktan mi cikarilmali (cikardilar zaten, herkesin uc bes imam nikahlisi olunca), tecavuze ugrayan kadin ne kadar suclu, adama ne kadar indirim yapilmali, vesaire vesaire.. Bunun sonu yok.. Yakinda vapur kuyrugunda "kukusu olan bu tarafa, pipisi olan bu tarafa!" diye bagirmaya da baslarsiniz.. Aman agzindan salyalar akan adamlar saldirmasin, namus kacmasin.. adina da edep dersiniz, insanlik adina..

1960 yillarinin zihniyetini senin gibi biri anlayamaz, evet.. Verdigin ornek bile 1930lardan kalma olunca.. Sapla samani birbirinden ayirmak zor oluyordur sana..

iyide hanımlar, siz mini eteği neden giyiyorsunuz peki? herkes bana baksın, en güzel ben olayım zihniyetine sahip değilmisiniz? güzelleşmek için, dikkat çekmek için giyinip ayna karşısında saatlerce süslenmiyormusunuz? ee erkekler de ağızlarının salyalarını akıta akıta size bakıyor işte. sonra taciz edincede ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz.. dürüst olalım lütfen..çıplak bir ten her zaman erkeği tahrik eder ve sizde böyle olduğunu bildiğiniz için mini eteğinizi, askılı badilerinizi giyinip dışarı çıkıyorsunuz...sıcak olduğu için giyiniyoruz bahanesiyle bana kimse gelmesin. bir kadını ancak başka bir kadın anlar..bende kadınım ve şuan nihat doğana neden saldırdığınızı çok iyi anlıyorum. sizin yaptığınıza suçluluk psikolojisi denir

ne sıcağı alla sen. Sana bahane uydurmaya ihtiyacım mı var? Sıcak olduğu içinmiş.. Miniyi kendine yakıştıran herkes giyebilir. O an şık olduğunu hissetmesi yeterlidir. Kimse sokaktaki hanzoya malzeme olmak için tecavüze uğramak için giymez. Kimse birileri salyasını akıtsın diye giymez. Sadece şık olduğunu hissetmek ister kadın. Bu bir gece gezmesinde giydiğim miniyle de olur işe giderken giydiğim kotla tişörtle de. Karşı cins tarafından beğenilmek için giyilebilir evet. Ama dünyada erkek olmasa da kadınlar hep şık olmaya çalışırdı emin olun. Tacize uğramak ayrı şey. Beğenilmek ayrı şey. Kavramları birbirine karıştırıyosunuz farkında mısınız? Zihniyetiniz kalbiniz o kadar kirlenmiş ki. Üzüldüm.

(azalarak bitin
yok yok birden bitin) sözlerine ithafen ( anlayamayanlar için )

siz bitin bu nasıl bir ahlak anlayışıdır ALLAH aşkına islamı yaşayanlar bitsin istiyorsunuz anladıkta o sizin isteğinizle olacak bitecek bişey değil ne istiyorsanız giyinin isteyen istediği yorumu yapar bu forum bunun için var isteyen de istediği gibi yaşar ilk mesajlarımdada yazmıştım gizli saklı belli bi kesime inmedi bu ayetler okuyan anlayan ve inanmak isteyen inanır -istemeyen inanmaz ya da inanır ama uygulamaz bu kadar basit bir döngü bu ...herkesin aklı fikri var ve hayatını dilediği şekilde tasarruf eder idame eder

çok matah bir söz söylüyor gibi azalarak değil yokyok birden bitin dönünde bakın bir cümlenize aynı şeyi ben söylüyor olsam kümelerinizi toplar gelirsiniz
ve profillerinizde hahahahahaaaaaaa nasıl mesajdı kız o
vayyyyyyy
fetvalara ara verelim deyip birbirinizi pohpohlarsınız nasıl istiyrsanız öyle devam edin kimsenin yazdığınıda eleştirmeyin
ben eleştirdim evet ama kadınla damacanayı bir tutmadım diye duymadığım söz kalmadı
ben kadınım çok şükür ince kibar naif yaradılışımla

sizler damacanayla eşit olabilirsiniz

bu arada profil mesjlarını kontrol ediyorum bakıyorum çok hayran olduğum için sizlere :KK66: hayır muhtemelen yazdığım o kadar sözü atlayıp buna takılacağını çok iyi biliyorum artık

Son düzenleme:
mini etek giyenle başını kapatıp daracık kot pantolonla dolaşan arasında hiç fark yok. hatta o daha beter. Allahın ayetiyle dalga geçiyor ve diğerlerine kötü örnek oluyor.
pes size gerçekten pes. dini yorum ayrıca yasak. sapık olan her zaman sapıktır. miniyede kapalıyada sapıklık yapar. miniye yapan sapık değilmi şimdi

Yazdiklarin cok igrenc. Demek senin cevrendeki erkekler iki bacak gorduklerinde "agizlarinin salyalarini akita akita onlara bakiyorlar". Gozumun onune geldi de.. Igrenc bir cevren var...
Bu arada.. Izmirliyim ben..

Mini etek giyenlere bugun bu devirde ne gozle baktiginiz belli.. Erkeklerinizin ne hale geldigi de.. 60larin Turkiyesi bile boyle degildi, yil 2015, gelinen nokta bu. Yazik..

Iste 1960larin mini etek modasi ve kizlarin zarafeti.. UYARI:Kopeklerinizi bilgisayar ekranindan uzak tutun..

minifaldas-antiguas.jpeg
Eki Görüntüle 1725599
:KK9::KK9:

azalarak bitin
yok yok birden bitin
siz bitin bu nasıl bir ahlak anlayışıdır ALLAH aşkına islamı yaşayanlar bitsin istiyorsunuz anladıkta o sizin isteğinizle olacak bitecek bişey değil ne istiyorsanız giyinin isteyen istediği yorumu yapar bu forum bunun için var isteyen de istediği gibi yaşar ilk mesajlarımdada yazmıştım gizli saklı belli bi kesime inmedi bu ayetler okuyan anlayan ve inanmak isteyen inanır -istemeyen inanmaz ya da inanır ama uygulamaz bu kadar basit bir döngü bu ...herkesin aklı fikri var ve hayatını dilediği şekilde tasarruf eder idame eder

çok matah bir söz söylüyor gibi azalarak değil yokyok birden bitin dönünde bakın bir cümlenize aynı şeyi ben söylüyor olsam kümelerinizi toplar gelirsiniz
ve profillerinizde hahahahahaaaaaaa nasıl mesajdı kız o
vayyyyyyy
fetvalara ara verelim deyip birbirinizi pohpohlarsınız nasıl istiyrsanız öyle devam edin kimsenin yazdığınıda eleştirmeyin
ben eleştirdim evet ama kadınla damacanayı bir tutmadım diye duymadığım söz kalmadı
ben kadınım çok şükür ince kibar naif yaradılışımla

sizler damacanayla eşit olabilirsiniz

bu arada profil mesjlarını kontrol ediyorum bakıyorum çok hayran olduğum için sizlere :KK66: hayır muhtemelen yazdığım o kadar sözü atlayıp buna takılacağını çok iyi biliyorum artık
senin gibiler azalarakk bitsin o zaman.. senin ahlak anlayışın iyi bizim kötümü. sana ne kardeşim. islamı yaşayanlar bitsinimi çıkarıyorsun bu sözlerden. bnedir bu saçmalık. millet defalarca yazıyor. kimse kimseye karışmasın. onu giy bunu giyme demesin diye. yine bana islamı yaşatmıyorlar yalanı. nerde bu konuda kapanmayın diyen mesaj. göster nerede

Son düzenleme:
iş artık kot panntolana askılıyya kadar gelmiş. sizin kafalara göre hepimiz iran olmalıyız tabii. ama çok beklersiniz. Atatürk sayesindede rüyanızda görürsünüz bunu. yerim sizin namus anlayılınızıı ben. feci sinirlendim bu yorumlara

Son düzenleme:
haddini bill. hatta senin gibiler azalarakk bitsibn o zaman.
yahu ben onu bize diyenlere ithafen yazdım haddimide çok iyi bilirim bunu ne senden ne bi başkasından öğrenmem
ama ne kadar çirkin değil mi hiç hoş görünmüyor karşıdan bakınca neyse iyice anlayabiimeniz için düzenleyeyim

mini etek giyenle başını kapatıp daracık kot pantolonla dolaşan arasında hiç fark yok. hatta o daha beter. Allahın ayetiyle dalga geçiyor ve diğerlerine kötü örnek oluyor.

İşte ben böyle düşünmüyorum. Kapalı bir kadının da nasıl kapandığı bizi alakadar etmez. Başını örtüş şekli. Şal mı takmış başörtüsü mü çarşaf mo? Sürme mi çekmiş ruj mu sürmüş. Pantolon mu giymiş. Tüm hatlarını örtmüş mü. Gerçekten allahın ayetiyle dalga geçtiğine karar verecek merci biz değiliz. Herkes kendinden sorumlu. Erkekler pislik ağızlarını çeksin kadınlrın üstünden yeter.

yahu ben onu bize diyenlere ithafen yazdım haddimide çok iyi bilirim bunu ne senden ne bi başkasından öğrenmem
ama ne kadar çirkin değil mi hiç hoş görünmüyor karşıdan bakınca neyse iyice anlayabiimeniz için düzenleyeyim

Damacanayla eş olabilirsinizi kime yazdın onu anlamadım.. Mini etrk giyene mi?

Damacanayla eş olabilirsinizi kime yazdın onu anlamadım.. Mini etrk giyene mi?
çoook önceki mesajlardan damacanaya tecavüz eden sadece akıl yoksunu olabilir dediğim için
ama kadına tasallut eden ise sapıktır bunun ayrımını yaptığım için doğru anlaşılamadım
tekrar tekrar tekrar yazıyorum kadının tesettürü varsa erkeğin tesettürü göz kapaklarıdır sadece kadına mahsus değildir edeb ahlak namus yani bir türlü anlaşılamaşamda kadına mini etek giydi diye tecavüz eden erkek masum demiyorum bakın asla değil
o kendi nefsini korumakla mesul

y

yakıştığı için giyer. yakışmayanda mümkünse giymesin. yada bana ne ,giysin:)
niye yakışmadığında giymesin anlamadım belki seviyor mini giymeyi .kendine yakıştırıyordur.. eğer miniyi kendi için giymiyorsa bir insan kime yakıştıracak ne için yakıştıracak..:KK53::KK53::KK53:

niye yakışmadığında giymesin anlamadım belki seviyor mini giymeyi .kendine yakıştırıyordur.. eğer miniyi kendi için giymiyorsa bir insan kime yakıştıracak ne için yakıştıracak..:KK53::KK53::KK53:
yok şaka yaptım onu bile anlamadın değilmi kakao

ayrıca kendine yakıştıracak. birine değil. ben mesella kendime yakıştırmadığım birşeyi giymem.
bana uzun elbise yakışmaz. baktığımda kötü hisssederim kendimi. giymem.

yok şaka yaptım onu bile anlamadın değilmi kakao
ayrıca kendine yakıştıracak. birine değil. ben meseklla kendime yakıştırmadığım birşeyi giymem.
bana uzun elbise yakışmaz. baktığımda kötü hisssederim kendimi. giymem.
hımm timam o zamann ..ne zaman şaka ne zaman ciddisin anlıyamıyorumki nasıl takip edem senii..:KK11::KK11:

X