“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

oha diycem kusura bakma.3 kişi mi?

bu arada bdv de bir konu var link vermek yasak mı? aramızda konu sahibini taşlamak isteyenler varsa mini etek konusundan oraya gidebilirler.baya din,ahlak,edep diye vaaza durmuş kadınlar.
ver kkdan veriyorsun. neden yasak olsun.

Geçmiş olsun:KK43: benzerini seneler önce ben yaşadım, artık herkes biliyor sanırım ben pantolonculardanım, sıfır makyajlıyımdır, altımda kot pantolon, onun üzerinde eşimin mevsimlik montu var, eşim benden uzun olduğundan montu diz kapaklarımın altına kadar iniyor, saç baş dağınık çünkü kızım henüz 1,5 yaşında, bu ayrıntıları özellikle veriyorum zira eğer taciz edenin nefsi makyajlı giyimli kuşamlı bir kadına uyansaydı sadece, benim başıma bu gelmemeliydi. tutmuşum çocuğumun elinden alışverişe gidiyorum yürüyerek, bir araba sürekli etrafımızda, baştan gençtir herhalde birine bakınıyordur dedim ama öyle değilmiş, takip ediliyordum, dükkanlara giriyorum, çıkıyorum yine o araba, tedirgin olmaya başladım, eve doğru dönsemm takibe devam ediyor, yeri yurdu öğrensin istemem, bu arada eşim hep tembihlerdi, olur ya etrafta rahatsız edecek tipler çok, birşey olursa bir eşkal al birşey yap diye, arabanın içine bakamam dikkat çekerim, ki arabaların içine bakmam asla, bende çaktırmadan plaka aldım, plakayı alır almaz doğru yolu değiştirip eşimin bulunduğu arkadaşının evine doğru yürüdüm.
Nasıl seslendim siz hesap edin, eşim bir fırladı ben kireç gibiyim, durumu anlattım, fırladılar adamı bulmaya, eşim bir süre sonra geldi nasıl söyleniyor, kadın üstünde uzun montlu, elinde bir lokma çocuğu, hangi canına yandığımın sapığı çocuklu kadını taciz eder diye.

Taciz bu, maalesef giyimle makyajla alakası dahi yok. 12-13 yaşlarındaykende yine üstümde uzun kot ceket kot pantolon Ramazan ayında pide almaya giderken dedem yaşındaki adamın sözlü tacizine uğramıştım, hayır yani boylu postlu değilim, afet biri de değilimdir, giyimimde gayet sıradandır.
cok sinir bozucu :KK43:
bu kişiler hiç mi kendı ana-bacılarından korkmuyor ben anlamıyorum...

Konu zaten uçmuş gitmiş ben de bi şey yazayım bari.

@lamelifAmine profilleri okuyup kişileri alıntı yapamayacaksan birilerinin ardına sığınip laf da atma.derdin ne ise alıntı yap bana mı dediniz diye sor kaçak oynama.korkma dep ya da başka biri yemez seni :KK53:
Ama sen de simdi cok sey istemissin kadesa

Ama sen de simdi cok sey istemissin kadesa

valla öyle galiba.profilimde bir şey gördüysen etiketle beni onu bana mı yazdın ayıp etmişsin vs..de.ya da özelden sor.bu ne ya sürekli laf vurmak.şurada yazışan kaç kişiyiz de sanki.üstelik ne hakaret yazdım ne bir şey,doğruyu yazdım.millet profillere,salak,aptal vs..neler döşemiş.

valla öyle galiba.profilimde bir şey gördüysen etiketle beni onu bana mı yazdın ayıp etmişsin vs..de.ya da özelden sor.bu ne ya sürekli laf vurmak.şurada yazışan kaç kişiyiz de sanki.üstelik ne hakaret yazdım ne bir şey,doğruyu yazdım.millet profillere,salak,aptal vs..neler döşemiş.
Iyi guzel diyon da canim benim kime diyon?:KK53:

Salak aptal mi:eek: Ben hep fransiz zaten

Herkes ne kadar çok biliyor ya.Kendilerini peygamber falan mı sanıyorlar acaba.Abuk subuk yorumlar bir de üstelik...Tecavüz edilen tesettürlü kızları unuttunuz galiba.Birininz zihniyeti bozuksa buna engel olamazsınız.Tesettür yerine erkeklerinizi eğitin bence.Kadını mal gibi göstermemeyi deneyin.Belki dünya daha güzel bir yer olur.

hadiiiii bırak gururu bir kenara ve kabul et artık. güzel görünmek ve erkeklerin sana bakması için giyindiğini itiraf et :KK70: ben sizin gibi düşünmüyorum. yani bende sana diyebilirim sizde bu zihniyetle dünyayı kirletiyorsunuz diye ama demicem, çünkü bir çoğunuzun islamdan bir haber yaşadığınızı biliyorum. eğer bir şeylerin idrakine varmış olsaydınız zaten bugün bu tartışmayı yapmış olmazdık..ben sadece sizin için dua edebilirim.
ve şunu da çok merak ediyorum, evlimisin bilmiyorum, kocanın başka bir mini etekliye baktığını görsen, yada başka bir kadının vücud hatları daha güzel diye onunla yattığını öğrensen kendini nasıl hissedersin?

İşte anlamadığınız nokta bu. Sokakta onun bunun karısına kızına bakan adam kendi karısının kıyafetlerine karışır, kısa giyme, açık giyme, başını ört der. Bunu da çoğu zaman din kisvesi altında yapar. Benim eşim gibi kadın bedenini sahiplenilecek ya da kullanılacak bişey olarak görmeyenler ne kafasını kaldırıp millete bakar ne karısına karışır. Ne demiş atalarımız, kişi kendinden bilir işi....

(azalarak bitin
yok yok birden bitin) sözlerine ithafen ( anlayamayanlar için )

siz bitin bu nasıl bir ahlak anlayışıdır ALLAH aşkına islamı yaşayanlar bitsin istiyorsunuz anladıkta o sizin isteğinizle olacak bitecek bişey değil ne istiyorsanız giyinin isteyen istediği yorumu yapar bu forum bunun için var isteyen de istediği gibi yaşar ilk mesajlarımdada yazmıştım gizli saklı belli bi kesime inmedi bu ayetler okuyan anlayan ve inanmak isteyen inanır -istemeyen inanmaz ya da inanır ama uygulamaz bu kadar basit bir döngü bu ...herkesin aklı fikri var ve hayatını dilediği şekilde tasarruf eder idame eder

çok matah bir söz söylüyor gibi azalarak değil yokyok birden bitin dönünde bakın bir cümlenize aynı şeyi ben söylüyor olsam kümelerinizi toplar gelirsiniz
ve profillerinizde hahahahahaaaaaaa nasıl mesajdı kız o
vayyyyyyy
fetvalara ara verelim deyip birbirinizi pohpohlarsınız nasıl istiyrsanız öyle devam edin kimsenin yazdığınıda eleştirmeyin
ben eleştirdim evet ama kadınla damacanayı bir tutmadım diye duymadığım söz kalmadı
ben kadınım çok şükür ince kibar naif yaradılışımla

sizler damacanayla eşit olabilirsiniz

bu arada profil mesjlarını kontrol ediyorum bakıyorum çok hayran olduğum için sizlere :KK66: hayır muhtemelen yazdığım o kadar sözü atlayıp buna takılacağını çok iyi biliyorum artık

Lamelif dur bakalım orda. Yazdığım şeyleri başka yerinizden anlayıp saldırıyorsunuz dünden beri toptan. Benimle derdin ne bilmiyorum ama az yürekli olup alıntı yapsaydın keşke. Seni daha farklı düşünüyordum açıkçası, diğerleri gibi olmadığını fikir paylaşmaya adam gibi tartışmaya açık olduğunu sanıyordum. Yanılmışım.

Gerek yok ama yine de büyüklük bende kalsın diye açıklama yapayım. Ben islam düşmanı değilim, siz her ne kadar aksini düşünseniz de müslümanım. Sadece sizler kadar MÜKEMMEL bir müslüman olmayabilirim. Azalarak değil aniden bitin cümlesini islam için ya da burda islamdan kurandan örnekler verenler için yazmadım. Mini etek giyersen tecavüz taciz ederler diyenler için yazdım. Evet bu bence korkunç derecede kirli bir zihniyet. Onlardan biri isen üzerine alınabilirsin.

X