“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

Büyüksün Mune sağol

saydırmak,dalmak,polemik, kavga etmek saç baş yolmak da serbest mi serbest ise kaça kadar saat verde o zamana kadar bitiirim işleri

Büyüksün Mune sağol

saydırmak,dalmak,polemik, kavga etmek saç baş yolmak da serbest mi serbest ise kaça kadar saat verde o zamana kadar bitiirim işleri
Polemik bu bölümde serbest zaten, siyasi konular olduğundan karşılıklı yazamayacaksak anlamı kalmaz dediklerinden bu bölüme özel polemiği serbest bıraktık, hakaret, küfür, aşağılama, siyasilere hakaret, kurum, kişi kötüleme yasak.
Onlara basıyorum cımbızı

geriye ne kaldı müdüürm bu gece bırakaydın serbestte şöyle ekşın olaydı az

herkesin kandili mübarek olsun ve doğum günün kutlu olsun EFENDİM (SAV)

haklısın

herkese iyi geceler

herkesin kandili mübarek olsun ve doğum günün kutlu olsun EFENDİM (SAV)

Son düzenleme:
Buda yeni hayranım oldu haa
Çok heves etme herzaman cevap vermem eğlenirim geçerim sonra beni kaale almıyo artuk diye " ay bakk bana cevap veremiyor" tripleeine girme şimdiden alıştır kendini

Butun mesajlari okumadim. Ne cok yazilmis bu konu uzerinde.. O zaman demektir ki aslinda bu aciklama hepinize dokunmus.. Bu ve bunun gibi bir cok aciklama.. AKP zihniyetine uyan, yillardir iktidarda olan bir idareye yalakalik uzerine yapilmis yuzlerce beyandan biridir bu adamin soyledikleri.. Hepsinin tek derdi kadinin ortunmesi.. Ortak mesaj bu. Ortunmeyen kadinin basina hersey gelebilir, taciz, tecavuz, ben oyle dedim, yok, ben oyle degil boyle dedim, o lafimi carpitti, bu yanlis anladi. Sonuc? AKP iktidarinda kadina siddet astronomik rakamlara ulasmis.. Sonuc bu.

Adamin taciz mi tecavuz mu dedigi onemli degil. Adam mini etek ile siddeti, tacizi ayni cumle icinde kullanmis mi, kullanmamis mi? Onemli olan bu. Hani subliminal mesaj ararsiniz ya dizi filmlerde, reklam aralarinda, buradaki subliminal bile degil, direkt mesaj, direkt hedef gosterme.. Ortunmeyen kadina saldirilir... Oyleyse saldirin.. biz sizden yanayiz, bilin.. Korktugunuz sapiklarin bu soylemden aldiklari tek mesaj bu. Oyleyse bu adam boyle konusmakta hakli midir degil midir tekrar dusunun..

Mini etek giyen kadina bakarlar.. Sir degil.. Dunyayi yeniden kesfetmeye gerek yok. Bacaklari, dekoltesi gorunen kadina bakilir, ben bile bakarim. Dik dik bakarsan, bakislarinla rahatsiz edersen adi taciz olur. Bakmak ayri sey, taciz ayri.. Once bunu birbirinden ayiralim, mini etek giyen kadinin tacizi haketmedigini once kendimize belletelim, sonra erkeklere.. Ki artik bunu durmadan dillendirip bizi taciz, tecavuz hedefi haline getirmekten vazgeceler..Kiz buyutmekten korkmaya gerek kalmasin.

Kadin tarihin ilk caglarindan beri begenilmek icin takar, takistirir, yuzunu boyar, hersey yapar. Bu her kadinin dogasinda var. Begenilme arzusu. Her kadin kendine aynada bakip sormustur: Ben guzel miyim? Daha guzel, daha cekici, daha hos olmayi isteyen, buna gore kiyafet secimini yapan, makyajini yapan her suslu kadini taciz etmeyi erkeklere hak gorurseniz bunlarin oyununa gelirsiniz.. Bu adam hakli diyenler, bu radikal dincilerin istediklerini onlara verin, makyaji bile birakin, kapanin o zaman.. (inanci geregi zaten kapali olanlar konu disi)

Son düzenleme:
neden sorumluluğu sadece erkeğe yüklüyoruz ? kadın ve erkek birbirine meyilli yaratılmş ve bununlada imtihana tutulmuşlardır..bunu bilen erkek evladınıda kıznıda bu anlayış üzere yetiştirir.
peki yaratılışta bu meyil var iken kadınında üzerine düşen erkeğin nefsini uyandıracak tercihler yapmamasıdır.
erkeğin iffetide gözleridir kim ne giyerse giysin başını kaldırıp bakmamalı ..bu karşılıklı olacak birşey sadece bir taraf kendine hakim olsun demekle fıtrat değişmez..sapıklarda malesef yok olmaz..sende giydiklerinle kokunla dikkati çekmeyeceksin...
kadın halimle mini giyene ben bile bakıyorsam ki kadın cinsine meylim yoktur sadece sucu erkeğe yüklemek slkça değil mi? zaten bakmasaydı insanlar emin olalım o miniler giyilmezdi..nefse hitap edecek ne ise onu seçerdik...
şimdi lafı alıp mini giyen tacizi hak eder diye anlayın ..çünki ordan anlamak istiyosunuz ..

Allah aşkına ne anlayalım başka? Hepiniz farklı kelimelerle aynı şeyi söylüyorsunuz. Kadına düşen erkeğin nefsini uyandıracak tercihler yapmamalıdır cümlesinden nasıl bir anlam çıkar başka?

Erkekleri öyle bir yere koymuşsunuz ki hayatınızda sanki herkes her şeyi onlar için yapıyor sanıyorsunuz. He bütün kadınlar erkekler için giyiniyor, erkekler için makyaj yapıyor, erkekler için güzel kokuyor. Ya sabııırrr...

ben senın ne demek ıstedıgını anladım...
aynen senın gıbı dusunuyordum ta kı sunu yasayana kadar
gecen sene kışın , yere kadar uzun perdesu, pantolon ustune dız altına kadar cızme
onum tamamen kapalı kulagım yuzum agzım komple kapalı atkı-şal ile...
basımda sapka ellerımde eldıven gozlerım soguktan donuyor gozumde gozluk
ınanılmaz kar yagıyor soguk buz sislere karısmıs yuruyorum
karsıdan bı adam gelıyor yanımdan gecerken hey yavrum analar neler doguruyor dedı ve gectı yanımdan

kara carsaflı olsaydım da o lafı yıyecektım ben , mını eteklı olsaydım da :)
namussuz kısı ıcın ne gıydıgının hatta cınsıyetının ne oldugunun onemı yok, zıra kedıler eşekler de tecavuze ugruyor...

bu yuzden artık senin gıbı dusunmeyı bıraktım :)

4 sene önceki uluslararası tecavüz skalası.
Yeşil tonları en az, sarılar orta, turuncu ve kırmızılar en fazla. En fazla olanlar kadınların tesettürlü, çarşaflı gezdiği ülkeler. En az olanlar kadınların erkeğin nefsini uyandırdığı ülkeler.
Tecavüz ve cinsel saldırılar
Yeşiller tecavüzün çok az olduğu, sarı yaygın olmadığı, turuncu yaygın olduğu, kırmızı ise sık görüldüğü ülkeler. Aa yine en fazla olanlar kadınların tesettürlü, çarşaflı gezdiği ülkeler, en az olanlar kadınların erkeğin nefsini uyandırdığı ülkeler çıktı görüyor musunuz?

hayatta zaten sadece seks vardır,cinsellik vardır.
hayat gailesi ,geçim derdi filan yoktur.
aman kızlar erkekleri azdırmayın fena olur .

Zaten açık giyinmek tacize uğrama sebebi demedim. dememde. belki bir kısmı teşvik eden sebebler arasında gösterilebilir..
peki bunu yanında kapalılar ve hayvanlarda tecavüze uğruyor ise demekki bu iş beyinde bitiyor.yani beyni veruhu bozuk insanlar..
benim esasında sorum bir kadının neden mini giydiği yahutta kapalı bir kadının şu şu halleri diye saymıştım..
ve yaratılışta bu meyil var iken hala aksini iddia etmeniz..kendim için zevkim falanda fıstık...peki bu ülkelerin bu konulardaki cezai müeyyideleri nelermiş..biliyormuyuz..iranda bu oran nedir? bu sonuçlar belki onlarlada alakalıdır..

ve bir not uyumayı deniycem..enerjim olursa sonra gelirim belki : p

İnsanda daha ne meyiller vardır bir bilsen.
Aldatma eğilimi gibi mesela.

Kapalıya ya da hayvana saldırıyorsa ruhu bozuk, mini etekliye saldırıyorsa tahrik olmuş olabilir. Muhteşem tespit tebrikler.
O yemyeşil ülkelerdeki erkeklerin yaradılıştan meyli mi yokmuş acep?

demek ıstedıgımızı sanırım anlamadız
erkekde bu meyıl var ıse erkek hayvana bıle tecavuz etmek meyılıyle mı yaratıldı mesela???
:)
kedılerde totosunu kapasın ozaman ???
oyle bırsey yok...

namus erkek ıcınde namustur kadın ıcınde, aynıdır
eger oyle olmasa hz.yusufun sakındıgı sey neydı :)
yaradan ; ben erkeklerı buna meyıllı yarattım onları boyle kabul edın dememıs ıkı tarafada örtünün demıs
tecavuze ugrayanlar mını eteklı mı :)
60 yasında teyzede tecavuze ugruyor ?
enteresan olan bu tacız ve tecavuz oranlarının denız bolgesı veya kadınlarının acıklıgıyla meshur bolgelerınde daha az olup , kadın dedıgın örtunmelı dıyen bolgelerde daha cok olusu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…