“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

evet cok acık secık kadına bende dönüp bakıyorum :) ama tecavuz etmeyı hıc dusunmemıstım
bakmak ayrı
bakar gecersın
ama tecavuz, tacız farklı...
bı kadına tecavuz eden bırı; hayvanada eder ,teyzeyede eder, erkegede eder, cocuga da eder

Kapalıya ya da hayvana saldırıyorsa ruhu bozuk, mini etekliye saldırıyorsa tahrik olmuş olabilir. Muhteşem tespit tebrikler.
O yemyeşil ülkelerdeki erkeklerin yaradılıştan meyli mi yokmuş acep?
Kultur meselesi, yetistirilis tarzi. Bizim ulkemizde acik giyinirse tacizi tecavuzu hakeder diye ahkam kesenlerin sayisi bitmez, sesi kesilmez. Insanlar birbirini yolda tasitta gozleriyle yer bitirirler. Avrupada, Amerikada bir insanin vucuduna degil yuzune bile dik dik bakmak taciz sayiliyor, kadin-kadina, erkek-erkege veya erkek kadina farketmez. Goz goze gelmek kacinilmaz ise kibarca selam verip onune bakarsin, tanis olmak sart degil. Otobuste, yolda, kapali bir mekanda kimsenin yuzune gozune bakislarini dikemez, dalip gidemezsin bile.. Ancak konusurken gozgoze bakmak gerekiyor, onun disinda herkes isine bakar.

Kapalıya ya da hayvana saldırıyorsa ruhu bozuk, mini etekliye saldırıyorsa tahrik olmuş olabilir. Muhteşem tespit tebrikler.
O yemyeşil ülkelerdeki erkeklerin yaradılıştan meyli mi yokmuş acep?
bunlar senin muhteşem tesbitlerin her tahrik olan taciz etmez ama edenleri yok saymayalım. o yeşil ülkelerde mini giyene ne güzel toton bacakların var demek taciz değil övgüdür cinsellik bizde tabuydu onlarda değildi demi :)
demek ıstedıgımızı sanırım anlamadız
erkekde bu meyıl var ıse erkek hayvana bıle tecavuz etmek meyılıyle mı yaratıldı mesela???
:)
kedılerde totosunu kapasın ozaman ???
oyle bırsey yok...

namus erkek ıcınde namustur kadın ıcınde, aynıdır
eger oyle olmasa hz.yusufun sakındıgı sey neydı :)
yaradan ; ben erkeklerı buna meyıllı yarattım onları boyle kabul edın dememıs ıkı tarafada örtünün demıs :KK66:
tecavuze ugrayanlar mını eteklı mı :)
60 yasında teyzede tecavuze ugruyor ?
enteresan olan bu tacız ve tecavuz oranlarının denız bolgesı veya kadınlarının acıklıgıyla meshur bolgelerınde daha az olup , kadın dedıgın örtunmelı dıyen bolgelerde daha cok olusu :)
canım ben karşılıklı iffeten bahsettim zaten farklı düşündüğümüzü sanmıyorum.

bu arada gündüz uyumuştum uyku tutmadı yaf..
birde hala bir kadın neden mini giyer? cevabı alamadım hala taciz tecavüzden dem vuruyosunuz..

evt bu sorunun cevabını verecek cesur bayanlar aranıyor?
cevabın içinde taciz ve tecavüz kelimeleri yoktur ekleyeyim.

bunlar senin muhteşem tesbitlerin her tahrik olan taciz etmez ama edenleri yok saymayalım. o yeşil ülkelerde mini giyene ne güzel toton bacakların var demek taciz değil övgüdür cinsellik bizde tabuydu onlarda değildi demi :)

canım ben karşılıklı iffeten bahsettim zaten farklı düşündüğümüzü sanmıyorum.

bu arada gündüz uyumuştum uyku tutmadı yaf..
birde hala bir kadın neden mini giyer? cevabı alamadım hala taciz tecavüzden dem vuruyosunuz..
bı cok sebepten olabılır
benım aklıma gymek ıstedıgı ıcın gıyer gelıyor mesela...
bununda bıcok sebebı olabılır
bırı vardır evde ınanılmaz baskıyla buyuyp bı avm nın tuvaletınde evden gızlıce cantasında saklayıp cıkardıgını gıyıp dolasmak
bırı vardır cıtı pıtı gıyınır aklına kımse benı tacız eder laf atar dusuncesı gelmez gıyım der
bana gore basını kapatıp kaşlarını incecık alıp kıpkırmızı ruj oje surup gosterıslı ve marka gıyıp takıstırıp yolda yurudugu yerde kokusunu bırakan kadın daha cok dıkkat cekıcı gelıyor
hıc mını gıymedım dısarda bılmıyorum ben hep evde gıyıyorum
artık bu karınla oda olmuyor :KK70:
babam ne cıcıler alıp getırırdı evde askılılar sortlar badıler neler neler gıydım benım kadar süs püs yapan cocuk yoktur heralde
evde okadar cok gıyıyorum kı bana cok normal gelıyor
dısardada aman takılır duserım ama kaza bela olur dıye fazla mukemmellıyetcı ve koruyucu dusuncemden dolayı hep dıkkatlı gıyerım
zaten ısım geregı mini de gıyemem ıstesemde

bı cok sebepten olabılır
benım aklıma gymek ıstedıgı ıcın gıyer gelıyor mesela...
bununda bıcok sebebı olabılır
bırı vardır evde ınanılmaz baskıyla buyuyp bı avm nın tuvaletınde evden gızlıce cantasında saklayıp cıkardıgını gıyıp dolasmak
bırı vardır cıtı pıtı gıyınır aklına kımse benı tacız eder laf atar dusuncesı gelmez gıyım der
bana gore basını kapatıp kaşlarını incecık alıp kıpkırmızı ruj oje surup gosterıslı ve marka gıyıp takıstırıp yolda yurudugu yerde kokusunu bırakan kadın daha cok dıkkat cekıcı gelıyor
hıc mını gıymedım dısarda bılmıyorum ben hep evde gıyıyorum
artık bu karınla oda olmuyor :KK70:
babam ne cıcıler alıp getırırdı evde askılılar sortlar badıler neler neler gıydım benım kadar süs püs yapan cocuk yoktur heralde
evde okadar cok gıyıyorum kı bana cok normal gelıyor
dısardada aman takılır duserım ama kaza bela olur dıye fazla mukemmellıyetcı ve koruyucu dusuncemden dolayı hep dıkkatlı gıyerım
zaten ısım geregı mini de gıyemem ıstesemde
cevap bu kadar uzun değil bir kelime cnm :)

evt bu sorunun cevabını verecek cesur bayanlar aranıyor?
cevabın içinde taciz ve tecavüz kelimeleri yoktur ekleyeyim.

E 5 saat önce verdik ya bunun cevabını beğenmedin mi?
Canımız öyle istediği için, öyle alıştığımız öyle yetiştirildiğimiz için, öyle daha rahat ettiğimiz için...
Bu cevaplar neden seni tatmin etmiyor? Birinin çıkıp erkekleri etkilemek için demesini mi bekliyorsun?

cevap bu kadar uzun değil bir kelime cnm :)
ısrarla cevap dedın
verdım bukez de uzunlugunu kısalıgını tartısır olduk
cevapta 1 kelımelık miniye karsıyım :KK66:
uzuunn uuzuunn yazmayı tercıh edıyorum rahat oluyor

efide efide , kadınlar erkekler için değil kendileri için giyinirler, kendilerini beğenmek için giyerler, kadınlar arası bir rekabettir bu, bir misal vereyim sosyal hayatta çok aktif bir kadının dolabı, asosyal bir kadından daha fazla ayakkabı, çanta, kıyafet ve aksesuarla doludur.
Çünkü kadın hergün işe gider veya hergün bir yere gidiyordur, kadın arkadaşları arasında şık, hep farklı giyinen ve güzel olduğunu hissettiren şeyler giyer.
Hemcinslerinin onu beğenmesidir maksat.

Erkeklerle ilgisi yok bunun, bir yorumunda da erkekleri neden suçluyoruz demişsin, cevabı da kendin vermişsin aslında, ne kadın ne de erkek birbirine alıcı gözle bakamaz, bakmamalı, bakmamaları gerektiğini biliyorsun.
Ve erkeklerle kadınlar bu bilinçle yetiştirilmeli ama maalesef bizde kıza sakınması öğretilirken erkeğe alabildiğince özgürlük veriliyor.
Mesela sen hiç bir kız çocuğunun bebeklik fotolarında çıplak bir poza denk geldin mi? Erkek çocuğuysa bunu görürsün, sünnet anını dahi ölümsüzleştirirler veya bir plajda çıplak bir kız çocuğu görme oranınla çıplak erkek çocuğu görme oranın nedir?

Son düzenleme:
sımdı sadece mini gıyenler erkeklerı etkılemek ıcın gıyıyorsa
sadece ''bası!!! '' kapalı olan
super otesı makyajlı kokulu dar gıyımlı topuklu ayakkabılı uzun tırnaklı rüküş hanımlar kımı etkılemek ıcın gıyıyor :)

iyide hanımlar, siz mini eteği neden giyiyorsunuz peki? herkes bana baksın, en güzel ben olayım zihniyetine sahip değilmisiniz? güzelleşmek için, dikkat çekmek için giyinip ayna karşısında saatlerce süslenmiyormusunuz? ee erkekler de ağızlarının salyalarını akıta akıta size bakıyor işte. sonra taciz edincede ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz.. dürüst olalım lütfen..çıplak bir ten her zaman erkeği tahrik eder ve sizde böyle olduğunu bildiğiniz için mini eteğinizi, askılı badilerinizi giyinip dışarı çıkıyorsunuz...sıcak olduğu için giyiniyoruz bahanesiyle bana kimse gelmesin. bir kadını ancak başka bir kadın anlar..bende kadınım ve şuan nihat doğana neden saldırdığınızı çok iyi anlıyorum. sizin yaptığınıza suçluluk psikolojisi denir

super otesı makyajlı kokulu dar gıyımlı topuklu ayakkabılı uzun tırnaklı rüküş hanımlar kımı etkılemek ıcın gıyıyor :)

mini etek giyenle başını kapatıp daracık kot pantolonla dolaşan arasında hiç fark yok. hatta o daha beter. Allahın ayetiyle dalga geçiyor ve diğerlerine kötü örnek oluyor.

iyide hanımlar, siz mini eteği neden giyiyorsunuz peki? herkes bana baksın, en güzel ben olayım zihniyetine sahip değilmisiniz? güzelleşmek için, dikkat çekmek için giyinip ayna karşısında saatlerce süslenmiyormusunuz? ee erkekler de ağızlarının salyalarını akıta akıta size bakıyor işte. sonra taciz edincede ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz.. dürüst olalım lütfen..çıplak bir ten her zaman erkeği tahrik eder ve sizde böyle olduğunu bildiğiniz için mini eteğinizi, askılı badilerinizi giyinip dışarı çıkıyorsunuz...sıcak olduğu için giyiniyoruz bahanesiyle bana kimse gelmesin. bir kadını ancak başka bir kadın anlar..bende kadınım ve şuan nihat doğana neden saldırdığınızı çok iyi anlıyorum. sizin yaptığınıza suçluluk psikolojisi denir
bakın bı mesaj ustunuzde sunu yazdım

ben miniyi evde gıyıyorum
ama aklıma esımı etkılemek ıcın gelmedı ?
etkılenmek ısteyen erkek mınıye ıhtıyac duymaz pijama da olsa etkılenır
kedilere eşeklere ordeklere acılen pardesü dikilmeli
zira totoları acıkta
tecavuz edenlerın agızlarının sularını akıtıp tahrık edıyorlar
tecavuze ugrayan 70 yasındakı teyzede neresını acıp gosterdı acaba :)
ıtıraf edelım

tahrık etmek bakısla hareketle olur
gıyımle o iş cozulse ıktıdarsız erkek olmazdı yahu :)
ayrıca tahrık etmekte tecavuz nedenı degıl erkekler nıye tecavuze ugruyor ?

Al ışte bi tane daha. Azalarak değil aniden bitin artık. Sizin gibi insanlarla hemcins olmak utanç veriyor.

gecen sene kışın , yere kadar uzun perdesu, pantolon ustune dız altına kadar cızme
onum tamamen kapalı kulagım yuzum agzım komple kapalı atkı-şal ile...
basımda sapka ellerımde eldıven gozlerım soguktan donuyor gozumde gozluk
ınanılmaz kar yagıyor soguk buz sislere karısmıs yuruyorum
karsıdan bı adam gelıyor yanımdan gecerken hey yavrum analar neler doguruyor dedı ve gectı yanımdan :KK57:

kara carsaflı olsaydım da o lafı yıyecektım ben , mını eteklı olsaydım da :)
namussuz kısı ıcın ne gıydıgının hatta cınsıyetının ne oldugunun onemı yok, zıra kedıler eşekler de tecavuze ugruyor.
..

bak bu yazıyı bı arkadasımıza ben yazdım
sanada yazmak ıhtıyacı hıssettım
tacıze ugradım ve bukadar dişilikten uzakken basıma geldı bu...

bugun hastane randevum vardı esımle gıttım neye sahıt oldum anlatım;
kadın dogum bekleme bolumundeyım,
karsımda bı kadın uzun gıyınmıs acık hıcbıyerı yok...gayet normal bı kadın .
bıldıgınız oturma yerı varya tam esımın karsısı; bacaklarını kendıne cektıbı anda :KK70:
kabak gıbı aynen karsımızda oturuyor ,
altındakı kot pantolon ama oturusunu oyle yaptı bız şok...
esımle bırbırımıze hayretle baktık
esım gel baska yere oturalım dedı bu ne ya... edep bıraz dedı.
kadın hıc ıstıfını bozmadı eşi gelıp onu alana kadar oyle oturdu :KK70:

o an kadın onu hangı zıhnıyetle yaptı bılmıyorum ama orda olan bıcok kısının garıbıne gıttı o hareket
esım hıc bısey olmamıs gıbı orda oturup tam karsısında ızleyebılırdı?
orda baska adamlar vardı onlarda bakabılırdı
valla ben daha cok baktım ordakı bıcok erkekden :KK70:

erkeklerın fıtratında varın arkasına sıgınan eslerını baska kadınlara bakarken veya tacız ederken gordugunde burda aglamasın rica ederım

gecen sene kışın , yere kadar uzun perdesu, pantolon ustune dız altına kadar cızme
onum tamamen kapalı kulagım yuzum agzım komple kapalı atkı-şal ile...
basımda sapka ellerımde eldıven gozlerım soguktan donuyor gozumde gozluk
ınanılmaz kar yagıyor soguk buz sislere karısmıs yuruyorum
karsıdan bı adam gelıyor yanımdan gecerken hey yavrum analar neler doguruyor dedı ve gectı yanımdan :KK57:

kara carsaflı olsaydım da o lafı yıyecektım ben , mını eteklı olsaydım da :)
namussuz kısı ıcın ne gıydıgının hatta cınsıyetının ne oldugunun onemı yok, zıra kedıler eşekler de tecavuze ugruyor.
..

bak bu yazıyı bı arkadasımıza ben yazdım
sanada yazmak ıhtıyacı hıssettım
tacıze ugradım ve bukadar dişilikten uzakken basıma geldı bu...

Geçmiş olsun:KK43: benzerini seneler önce ben yaşadım, artık herkes biliyor sanırım ben pantolonculardanım, sıfır makyajlıyımdır, altımda kot pantolon, onun üzerinde eşimin mevsimlik montu var, eşim benden uzun olduğundan montu diz kapaklarımın altına kadar iniyor, saç baş dağınık çünkü kızım henüz 1,5 yaşında, bu ayrıntıları özellikle veriyorum zira eğer taciz edenin nefsi makyajlı giyimli kuşamlı bir kadına uyansaydı sadece, benim başıma bu gelmemeliydi. tutmuşum çocuğumun elinden alışverişe gidiyorum yürüyerek, bir araba sürekli etrafımızda, baştan gençtir herhalde birine bakınıyordur dedim ama öyle değilmiş, takip ediliyordum, dükkanlara giriyorum, çıkıyorum yine o araba, tedirgin olmaya başladım, eve doğru dönsemm takibe devam ediyor, yeri yurdu öğrensin istemem, bu arada eşim hep tembihlerdi, olur ya etrafta rahatsız edecek tipler çok, birşey olursa bir eşkal al birşey yap diye, arabanın içine bakamam dikkat çekerim, ki arabaların içine bakmam asla, bende çaktırmadan plaka aldım, plakayı alır almaz doğru yolu değiştirip eşimin bulunduğu arkadaşının evine doğru yürüdüm.
Nasıl seslendim siz hesap edin, eşim bir fırladı ben kireç gibiyim, durumu anlattım, fırladılar adamı bulmaya, eşim bir süre sonra geldi nasıl söyleniyor, kadın üstünde uzun montlu, elinde bir lokma çocuğu, hangi canına yandığımın sapığı çocuklu kadını taciz eder diye.

Taciz bu, maalesef giyimle makyajla alakası dahi yok. 12-13 yaşlarındaykende yine üstümde uzun kot ceket kot pantolon Ramazan ayında pide almaya giderken dedem yaşındaki adamın sözlü tacizine uğramıştım, hayır yani boylu postlu değilim, afet biri de değilimdir, giyimimde gayet sıradandır.

Yazdiklarin cok igrenc. Demek senin cevrendeki erkekler iki bacak gorduklerinde "agizlarinin salyalarini akita akita onlara bakiyorlar". Gozumun onune geldi de.. Igrenc bir cevren var...
Bu arada.. Izmirliyim ben..

Mini etek giyenlere bugun bu devirde ne gozle baktiginiz belli.. Erkeklerinizin ne hale geldigi de.. 60larin Turkiyesi bile boyle degildi, yil 2015, gelinen nokta bu. Yazik..

Iste 1960larin mini etek modasi ve kizlarin zarafeti.. UYARI:Kopeklerinizi bilgisayar ekranindan uzak tutun..

minifaldas-antiguas.jpeg
upload_2015-12-22_20-16-52.jpeg

Eklentiler

• upload_2015-12-22_20-15-58.jpeg
    upload_2015-12-22_20-15-58.jpeg
    9,6 KB · Görüntüleme: 228
X