“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

Çorapçı dümbelek. Sen benim çorapları görmedin dimi, kızlara gönderdim sana da göndereyim.
Ay gönder.
Ben de birkaç tane daha aldım (çok şaşırtıcı di mi) bayıldım bayıldım.

Hahah bayağı kısalıyor Mune ya, mecbur. Adamlar dizden bir karış yukarıya yapıyor deseni Bacaklarım üşümüyor neyse ki.

Bu soğukta etek giyeni takdir ederim, ciddiyim, üstüne para verseler giyemem, ben illa jean çekeceğim altıma ya da eşofman, ihtiyarlıktan olsa gerek, gençlik böyle birşey olmalı, ayaz var ama bacaklar üşümüyor

çok dövesim geliyo şu adamı ama şiddete karşıyım işte.....

Nasıl bir ruh halidir bu ya
Hem insanlara itham ve sorular yönelt cevap gelincede " ayyy sıkıldımmm" havalarına gir kamera nerede ulenynnnnel sallayalım

Nasıl bir ruh halidir bu ya
Hem insanlara itham ve sorular yönelt cevap gelincede " ayyy sıkıldımmm" havalarına gir kamera nerede ulenynnnnel sallayalım
hşşşşşşşş sus bak haddini bildirir yoksa benim bildirdiler bak çok korkuyorum artık

Sende ne mal varlığı vardır müdür hele yarısını bana hibe et yazık bana yeni ameliyatlar yaz tatilleri para yukk acı bana el at hadi vermiyon malını ev ekonomiisne katkıda nasıl bulunulur başlık aç hergün bilgi paylaş süngeri okey öğrendim yapacağımm

Tüm mal varlığımı sitedeki kadınlara eşit paylaştıracağım

Ev Ekonomisi için Engin bilgilerimden yararlandıracağım hepinizi
İnce çorap güzel köpürür, lif bile yapabilirsin
Patates çuvallarını atmayın, onlarda halı temizliğinde gayet iyi, artık yünlerden kırk yama diz battaniyeleri yapabilirsiniz.
Hee bak opak çorabın varsa eskimiş, hepa filtreli süpürgeye motora toz kaçmasın diye filtre görevi yapıyor
Kaç yıllık kadınsınız bana soruyorsunuz

sesle güldüm ayyy anam gibisin hadi o yaşlı aney sen nerden aldın bunları da cebine koydun ha bu arada anamlar zengin bunları yapa yapa mallları dizmişler şükür bana da katkıları var eskiden evler sobalıydı anam pikniğe gider iki geznip gelir yakacak toplarmış bi bağaj bak ev ekonomisine bir katkı daha

bunların hepsini biliyordum demek ki bende iyiymişim ev ekonomisinde ama hiç para biriktiremiyorum nedense
çok kötü durumda olan tül perdeden bulaşık lifi yapılıyordu
tek kalan eldivenden eldiven bebek dikişten kalan artık bezlerle bez bebek
biz de bu trikodan sökülmüş iplerden uyumaya yastık yapıyoruz

Ben kimlerin içinde büyüdüm bir bilsen bana mahallenin muhtarı derlerdi, bir komşu teyzemiz el verdi bana nerde bilmişlik, kim kimdir, ekonomi Nasıl yapılır komşu teyzeden öğrendim
Ormana gittin, kozalak topla, içindeki fıstıklarla dolma, dışıyla tutuşturmalık yaparsın
Dolmalık biberin saplı tepe kısmını asla atma, minik minik doğra buzluğa at, yemeklere, menemene koyarsın

Vay anam vayyy minnak boyu var türlü türlü donanım var uhd hatunsun vessalam

Vay anam vayyy minnak boyu var türlü türlü donanım var uhd hatunsun vessalam
Benim adam nasıl kalkındı sanıyorsun Allah boydan kısa yaratmış ama bir dil vermiş fırıncı küreği
Sen benim gece konuşmalarıma şahit olsan annem ve teyzemle konferans görüşme yapıyoruz neredeyse her gece, gülmekten konuşamıyorlar, içleri geçmesin dinç kalsınlar diye kamu hizmeti yapıyorum

maşşallah saa burdan enerjin kalıyor yani

buranın editörü ben olsamya atın chessi

bak 1 ay sonra buralar hep tarla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…