“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

Ayyy senin adama acısam mıı he iyi olmuş bu dille hakından gelir erkelerin mi desem geldim gittim karar veremedim

benim adam kadın az konuşacak der düşün senden bir dili fırıncı küreği ne yapar

boyun kaç Mune tamamen merak

ama bilimsel gerçeği varmı bilmiyorumda hakkaten boyu kısa insan çok uyanık oluyorkaç tane tanıdıysam hep aynı

Ayyy senin adama acısam mıı he iyi olmuş bu dille hakından gelir erkelerin mi desem geldim gittim karar veremedim

benim adam kadın az konuşacak der düşün senden bir dili fırıncı küreği ne yapar
Aaa eşim az konuşacaksın dese musallat olurum, keçiyimdirben sorduğumda cevap verecek, benle konuşacak, süs bitkisi miyim ben
Konuşurum, konuşmaya doyamadıysam alırım telefonu cır cır telefonda konuşurum, rekorum var 2 saat
Benim enişte de hiç sevmez konuşmayı, kardeşimle 2 saat konuşunca böyle bakıyormuş ne konuşuyorsunuz o kadar zaman diye soramaz bile
Güleceğim, eğleneceğim, konuşacağım, yaşım olmuş 43, yarın tık diye gitsem susarak mı öleyim

Bi bana gel sende iki tel konuşaması 2 şer saatten bide onun yanın da beraber konuşalım görsün karısının melek olduğunu kıymet bilsin aynen yahu yaş 45 bende gezmelere verdim gruplar kurduk lak lak yapıyoruz o cekirdeğini çıtlayıp maç izliyor

Yalnız beni arkadaşlarımın eşleri sevmez, ciddiyim, ben böyle konuşunca sinirleniyorlar
Eşim çok yüz verdi bana

Yalnız beni arkadaşlarımın eşleri sevmez, ciddiyim, ben böyle konuşunca sinirleniyorlar
Eşim çok yüz verdi bana

ahahhahha beni de arkadaşlarımın eşleri çok sever derler dobra,mert az da konuşuyor:)))) hatta bi kaçının eşi sadece benle gezlere gönderirler diyorlar heralde hanım kadın sessiz kötü örnek olmaz
ayyy Allah bozmasın dur daha genç antropoz dönemi var beylerin bekle hele bakalım o zaman da yüz vermeye devam edecekmi

Valla dua etsinler ben menopoza girmeyeyim, antropozunu zindan ederim onabakma böyle Şen şakrak olduğuma, sinirlendiğimde gözüm görmesin

Allah'ın bildiğini kuldan mı saklayalımeşim bile 2 karış boyu var türlü türlü huyu var diyor bana
Cep boyum ben, seviyorum kendimi

hahhahah şanslısın sen yahu bugün buradan bir arkadaşım whatsup gruba yazmıştı oda minnak senin gibi ''bodur tavuk her daim piliçtir'' bak sevinnnnn

Eeee nerede kalmıştık?
İşin içine dini yorum, polemik girdiğinde böyle dağıtılır konu

bugün dağıtırsın
ya yarın

dinamitler döşendi

Bugün mübarek kandildi, hepinizin kandili mübarek olsun, bu sebepten çok fazla müdahale etmek, böyle bir gecede dan dun banlamak istemedim, birbirinizi anlayışla karşılayın, hoşgörülü olun istedim ama yarın affı olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…