“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

evet .Oradan aldığım dantelli bir çorabım var.
Çok kalite bir şey ama .
taaa kaç sene önce 40 TL ye almıştım.
değiyor ama

Evet hiç kaçmıyo ama onlar değiyo. Ben de hep pentidrn alırım ikinciye giyemem genelde kaçırırım :KK70:

Yok favorim Penti. Calzedonia'da genelde birbirine benzer modeller var. Penti çok daha çeşitli.

Ay bu konuya girersek çıkamam ben :KK70:
Kaçan çorapları atmayın, müsriflik yapmayın sakın, çim adam yaparsınız, sonraaaa birkaç kat yapıp bulaşık süngeri yaparsınız, içine pamuk tıkayıp çocuklara Bebek yaparsınız, yapacak çok şey var, o kadar para veriliyor onlara, ev ekonomisi dersi 1 :KK70:

I spit on your grave 3:vengeance is mine filminde son sahnelerden birinde başrol kızımız karşısındaki sapığa taciz etmemen için çarşaf mı giymem gerekiyor diyor.

Bu kadar net aslında. Türkiye için değil tüm dünyada aynı sorun var sadece ortadoğu da daha fazla. kabul etmek lazım. Nihat Doğan evet büyük saçmalamış ama ütopik değilde realist yaklaşırsak gerçek de bu! keşke gerçek bu olmasa!

mahrem evet tamam kabul saygım var ama kadının kadına da mahremiyeti var dinen ona bakarsanız.
bir kadın kendi kendine mi doğum yapmalı ?
doğrusu nedir?

Zorunluluk dışında mahrem vardır.
Zorunluluklar da bellidir .acil dogum vs
Tabiki doktora gorunulecek ama tercih yine bayandan olmali
Niye bukadr tartisma oluyo anlamadim bakin hic erkekler urolojide daha hemcinsine bile çekiniyor yahu

Kaçan çorapları atmayın, müsriflik yapmayın sakın, çim adam yaparsınız, sonraaaa birkaç kat yapıp bulaşık süngeri yaparsınız, içine pamuk tıkayıp çocuklara Bebek yaparsınız, yapacak çok şey var, o kadar para veriliyor onlara, ev ekonomisi dersi 1 :KK70:
Annem ne yapardı .
LAstikli ince çoraplar kaçınca lastik kısımlarını ayırıp kullanmadığımız halılara takardı.Halılar düzgünce dururdu .

hey gidi ekonomik krizler geçirmiş eski toprak kadınlar.
hayranım onlara

Ben kaçan çoraplarıma bakıp bakıp yas tutuyorum Mune :KK53: Fazlaca çorap merakım ve sevgim var. Bazen doğumgünü, konser vs bir yere giderken önce hangi çorabı giyeceğimi seçer kıyafeti ona uydururum :KK70:
Hayır yeni çoraplar da hep dizden yukarıda desenli, etekler kısalıyor zatürre olacağım valla :KK70: :KK70:

Seviyorum ve rahat ediyorum.
Uzun etek gibi bacaklarıma dolanmıyor, rahat hareket edebiliyorum. Pantolon gibi sıkmıyor. Hele ki altına güzel bir çorapla, mis ( in vino veritas in vino veritas bak burada bile çorabı kattım işin içine :KK70: )

Kadın neden mini giyer, neden tayt giyer, neden dar pantolon giyer, neden straples giyer? Neden giymesin?

Çorapçı dümbelek. Sen benim çorapları görmedin dimi, kızlara gönderdim sana da göndereyim. :KK66:

Annem ne yapardı .
LAstikli ince çoraplar kaçınca lastik kısımlarını ayırıp kullanmadığımız halılara takardı.Halılar düzgünce dururdu .

hey gidi ekonomik krizler geçirmiş eski toprak kadınlar.
hayranım onlara
Eli öpülesi kadınlar onlar, annenize hürmetler, baş tacımız analarımız.
Ben kaçan çoraplarıma bakıp bakıp yas tutuyorum Mune :KK53: Fazlaca çorap merakım ve sevgim var. Bazen doğumgünü, konser vs bir yere giderken önce hangi çorabı giyeceğimi seçer kıyafeti ona uydururum :KK70:
Hayır yeni çoraplar da hep dizden yukarıda desenli, etekler kısalıyor zatürre olacağım valla :KK70: :KK70:

Mesela ne kadar kısalıyor, diz kapağından kaç karış yukarda:KK8: ay annem üşüteceksin bu havada, altına uzun paçalı birşey giy:KK70:

Burada çorapkolikler varmış ya, bağımlı mısınız siz:KK70: Nasıl giyiyorsunuz ben giyer giymez pirelenmiş gibi kaşınıyorum:KK70:
Birde giyerken nasıl çekiyorsam elimde kalıyor, hiç kibar değilim:KK70:

evet .Oradan aldığım dantelli bir çorabım var.
Çok kalite bir şey ama .
taaa kaç sene önce 40 TL ye almıştım.
değiyor ama
geçen calzedoniadan bir bordo mus çorap birde siyah file çorap aldım oradan. gerçekten çok kaliteli. yalnız şu file çorabı aldım almasınada giymeye cesaret edemiyorum bir türlü:)

Konuya üstünkörü bir göz atayım dedim konu taciz meselesinden çorap markasına nasıl geçiş yapmış şaştım kaldım..

X