Sokak kedisi

Ayy o sen olabilir misin cidden hahaha onun da kendine ait bir dükkanı var evinin altında kum kabı koltuk vs koymuş minik minik kedolar içerde zıplayıp dışarıyı izliyo kedi teli bile taktırmış İyi ki var böyle insanlar gerçekten

Benimde 23 tane oldu Kısırlaştırma işi Belediyedekiler alıştı Artık bazen sen ara biz gelelim diyorlar aşılarını yaptırıp mahalleye bırakıyorum

Hanımefendi veteriner gelmedi ikinci arayışmda açmadı bile tek çarem belediye kaldı sonra ona yoğunlaştım zaten eğer o veteriner sizin anlattığınız gibi olsaydı zaten ben onunla iletişim halinde olacaktım mesaj attım masraflarını ben karşılıcam dedim görüldü bıraktı başkada semtte veteriner yoktu ki zaten mahalle de tek hayvan besleyen benim komşulara inat tepkilerine inat

Size tek cümle dahi kurmak istemiyorum

Veterinerin ciddiye almama sebebi şu oluyor, kendi veterinerimden dinlediğim için aktarayım. Bu şekilde yaralı hayvanları veterinerlerin kapısına bırakan sadece siz değilsiniz. Çok fazla kişi yapıyor bunu. Bazı veterinerler ücret ödenmediği durumlarda sokak hayvanlarının tedavisini üstlenmiyor. Sizin telefonla aramanız da ona geçmemiştir. Direkt telefonda neler yapılması gerektiğini sorsaydınız mesela röntgen ve iğne ücretlerini hemen ibana gönderiyorum dediğinizde ve gönderdiğinizde tedaviye başlardı. Ön ödeme almadan ben de hiçbir hayvanı tedavi ettiremedim.

Yok dükkan kapalıydı saat çok erkendi bu olay sabah 6.50 sırasında oluyor aradım çağırdım zaten direkt kediye araba çarptı gelir misiniz bacakları kırık diye durumu anlattım yokum ben dedi barınağı arayın dedi kapadı iki üç dakika sonra yine aradım açmadı sonra barınağı aradım onlarda mesaiye 8 buçukta başlıyormuş santral bağlamadı

Barınak derken de veterinerin hayvanları tedavi ettiği bölüme bağlanmaya çalıştım

Bu sebeple mı bıraktınız!
Ya işe gidiyorum demediniz mi demek ki calisiyorsunuz paraniz var. Kredi kartınızda mı yok? Tc nizi verip borç yazıyorlar gider aydan aya öderdiniz. Inanamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…