Sohbet edelim kizçeler

Tamam cnm kimyasal mi acaba o acisiz mi oluyo ki cok karmasik yarin ins belli olur

kızlar ya bi bakar mısınız =) benim sat ay sonuna denk geliyor, geçen akşamdan sabaha kadar bir baktım göpüslerim şişmiş bir anda, normalde de adetimden 10 gün önce şişmeye başlardı ama akşamdan sabaha olunca bir anda değişik geldi, bu gün biryerde okudum, göğüslerin şişmesi falan yumurtlama belirtisiymiş, kafam karıştı, hani adetten bilmem kaç günle, bilmem kaç gün arasında oluyordu, bilenler varsa yazabilir mi lütfen canlar

Canım adet bitti mi beraberlik olursa çok çok dahs iyi olur. Ben adetim bitti beraberlik yaşadım. 2 günde bir ilişki. Birde regl takvimi indirdim. Son adet tarihimi girdim ovalasyon ve yumurtlama donm tarihleri yaziyo. Çok doğru yaziyo. Adet olunca tikliyosun bitince bittiye tikla. Yumurtlama ovalasyon diyo o tarihte bebek tutu yo

tatlım şua yazdıklarını okuyunca kendim yazmışım gibi oldu valla =) aynen birebir aynılarını yaptım bu ay valla, sat 28 eylül olması lazım, o güne kadar da gün aşırı devam edicem bakalım ilişkiye

Benim tuttu çok şükür yarabbim

amin canım benim inşallah, senin ilk denemen miydi
Evet
Aslında ben istiyodum esim istemiyodu. Erken diyodu. Daha 21 yaşındayim çünkü. Adetimden sonra 2 günde bir beraberlik oldu . 2 kere mi ne korunmadim. Esim de yatmam i istemiyordu hamile kalıtım diyehemen ayağa kaldiriyodu icime akmasin diye. Sonra tuttu.

gerçekten Allahın işi, ben çok sevindim sizin adınıza, allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Kızlar benim 23 günlük gecikmem var 3 kere farklı zamanlarda idrar tahlili yaptım fakat hep negatif. Ben çok su içen bir insanım duyduğuma göre idrarda çıkıyormuş hormon çok tuvalete çıktığım icin. Bu gecikme gebelikmidir sizce ? 5 yıldır evliyim eşim korunuyor

Gecikme çok fazla ilk önce beta ya baktir belkide geç dollenme olabilir dicem de onun için de çok fazla jinekoloji ye görün canm

Gecikme çok fazla ilk önce beta ya baktir belkide geç dollenme olabilir dicem de onun için de çok fazla jinekoloji ye görün canm
Bakalım yarın sabah 8 buçukta randevum inşallah hayırlı haberler alırım. Gebelik olmasa bile hastalık olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…