Popüler Konu Soğuk Meze Tarifleri ve Salatalar

Ben tüm pozitif enerjimi gönderdim bebişim 🥰🍒🫶
Yııaaaa... Benden de çokça yiyemediğim, aşko kuşkomdan bir kasa
images (5).jpeg

birde tarifini yaparken son güne kalmazsan şahane olacak🥳💃🥂👍
İnşallah bu sefer sarkıtmam. Daha kolayıma gelecek ocak tarifleri 😋 Ekim ortasında hazır olur bence 🤣

Her sene sınava girip istediğim puanı alamadığım için kuzu🥺 sen okul öncesi için mi gireceksin, çocuk gelişimi için mi? Okul öncesi puanları daha insani diye biliyorum 🥺
Ay ben kendi mesleğimi yapıp çocuk gelişimci olmak istiyorum. Eger ki atanamazsam bu insafsiz puanlar yüzünden. Ha bir de torpil meselesi var ona hiç girmek istemiyorum şuan, en azından emekli günümü doldurana kadar rehabilitasyon merkezinde çalışırım diye düşünüyorum. Bir de belediye de şansımı denerim ama ona da torpilim yok 🤷‍♀️
Senin mesleğin ne?

Ay ben kendi mesleğimi yapıp çocuk gelişimci olmak istiyorum. Eger ki atanamazsam bu insafsiz puanlar yüzünden. Ha bir de torpil meselesi var ona hiç girmek istemiyorum şuan, en azından emekli günümü doldurana kadar rehabilitasyon merkezinde çalışırım diye düşünüyorum. Bir de belediye de şansımı denerim ama ona da torpilim yok 🤷‍♀️
Senin mesleğin ne?
Canım belediye tamamen torpil üzerine kurulu, o yüzden orası zor ama özelde çalışırsın. Ben sosyoloji mezunuyum, şimdi alim yok puanlar çok yüksek .puanımı da yukseltemiyorum bir türlü. Çocuk gelisimci puanlarıda çok yüksek değil diye biliyorum. 🤔

Canım belediye tamamen torpil üzerine kurulu, o yüzden orası zor ama özelde çalışırsın. Ben sosyoloji mezunuyum, şimdi alim yok puanlar çok yüksek .puanımı da yukseltemiyorum bir türlü. Çocuk gelisimci puanlarıda çok yüksek değil diye biliyorum. 🤔
2 sene önce 87-97 ile kapatmışlardı bu sene 81.9-91.3 ile kapatmışlar. 2026 da ne olur bilemiyorum.
Kurumlar sadece 1 kişi alıyor.
Bir de ben herkese diyorum kpss çalışıyorum diye bana direk şunu diyorlar 'mülakata torpilin var mı?' Hayat bana ne gösterir bilemiyorum ama modum çok düşüyor böyle torpil mi yani her şey. El emeğine ne oldu yok mu artık?
Sosyoloji puanları nasıl?

X