soğan suyu içsem işe yarar mı bu inatçı kistler gıder mı :(((((

canim sen bunu nekadar sure yaptin merak ettim??? bu arada gebesin masallahh banada dua et ne olurrrr....
3 ay uyguladım cnm sonra bebek için tedaviye baslayacaktim dr a gittim ve rahim tertemiz dedi. Yine de tedavi gördüm ama klomen ve catlatma ignesi 2.ay da hamile kaldım çok şükür. Rabbim sana da tüm isteyenlere de sağlıklı hayırlı evlatlar en kisa zamanda nasip etsin inşallah.

amin canim insallahhh......

Ben düzenli olarak 1 ay boyunca kullanmistim.. sonra 2 ay boyunca hiç dinmeyen kanama yaşadım.. Pko yetmezmiş gibi bir de rahim duvarim kalinlasmis kür yüzünden.. Zor duzene soktuk.. her bünyede farklı sonuç verebiliyor.. dr danismadan başlama derim..

çok saol arkaadasım.evet pkonun en buyuk dusmanı kıloymus.we stres tbıkı..sendemı bnımle aynıydın pekı cnm ilaçsız gelmez mıydı adetlerın?
Canım benm ilaçsız hiç gelmez. 4 ayda bir regl olurdum ben. Doğumdan sonda yine düzensiz olabilir. Spor ve sağlıklı beslenmeyle 2 aya indirmiştim süreyi. Bu hormonlarla alakalı işte. Ne olacağı belli olmuyor. Ayrıca çoğu kişi pco lu olduğunu sanar. Ama sadece pco görünümü vardır, hastası değildir.

Kac kilo werdin peki canim sen spor ve saglikli bslenmeyle??

Kac kilo werdin peki canim sen spor ve saglikli bslenmeyle??
Benim aşırı kilom yoktu canım. Sadece dikkat etmezsem kolay kilo alabiliyorum. 5 kilo fazlalığım olurdu onun dışında alırsam da diyete girerdim hemen :) Tüylenme olmadı bende. Sadece aşırı adet düzensizliği var.

Aynen cnm ayneeen.bnde de sadece adet sorunu war.kac kilosun peki suan

benım 6,5 cmlık kıstım vardı...doktora gıttım amelıyat dedı .ben acele etmeyelım dedım o zaman dogum kontrol hapı verdı dığer adette gel dedı bu surecte soğan suyu yaptım gıttıgımde kaybolmustu bence kesınlıkle faydası var

ben bu kürü uygulamaya başladıkdan 4 5 gün snra kasıklarım da inanılmaz bir ağrı oldu idrarımı yapmak resmen işkence olmuştu ben de korkup bırakmıştım sizce bu iyi mi kötü mü tekrar başlasam mı???

Nekadar ictin peki sogan suyunu cnm.15 gun gunde iki defami yaptin??

hiç boşuna uğraşma bende ezelden beri pkoluyum haftalarca içtim o soğan suyunu hiçbir işe yaramıyor.kendine çok iyi bir doktor bul ilaca başla...

Aynen cnm ayneeen.bnde de sadece adet sorunu war.kac kilosun peki suan
Haliyle aldım bayaa. Bebek doğunca spor ve egzersize geri başlıycam.
85 kiloyum şimdi, boyum uzun avantajım var ordan.. İdeal kilom 65:) Hamilelikten önce aldım yarısını da ilaç kullandığım için.

Haliyle aldım bayaa. Bebek doğunca spor ve egzersize geri başlıycam.
85 kiloyum şimdi, boyum uzun avantajım var ordan.. İdeal kilom 65:) Hamilelikten önce aldım yarısını da ilaç kullandığım için.

Bende 65 kiloydum cnm.bi ara 62 bile oldum hatta..en son 59 u gordum.asasina inemedim..asilama oldum ben birkere igneler hapti derken sisirdi bni hormonlar.suan 70 kiloyum..we glifor werdi doktorum 2 aydir kullaniom bakalim.yumurtlatacak mi beni

Bende 65 kiloydum cnm.bi ara 62 bile oldum hatta..en son 59 u gordum.asasina inemedim..asilama oldum ben birkere igneler hapti derken sisirdi bni hormonlar.suan 70 kiloyum..we glifor werdi doktorum 2 aydir kullaniom bakalim.yumurtlatacak mi beni
Bebek için tedavi mi görüyorsun şimdi? Allah gönlüne göre versin canım. Ben 3 yıl uğraştım senin uzun sürmez İnşaallah.

Bebek için tedavi mi görüyorsun şimdi? Allah gönlüne göre versin canım. Ben 3 yıl uğraştım senin uzun sürmez İnşaallah.

Saol cnm Allah razi olsun..suan sadece glifor iciom birde folidoce iciom.gunde birkerede gece yatmadan sogan suyu icmeye bsladim.asilama oldum tutmadi.zaten sora rmazandi byramdi derken gidemedim doktora.enbkisa zamanda gidicem ins gene.senin sorun neydi cnm?nasi bi surec yasadin.neler kullandin

Bende pco yüzünden yumurtlama tembelliği vardı. 5 negatif aşılamam var. Kimisi ilk aşılamada hamile kalıyor, kimisi kalamıyor. Herşey nasip kısmet :)
İlk tüp bebek denemesinde hamile kaldım şükür. Zor bi süreç, sabır istiyor. Stres hele.. Etrafımdaki o kadar olumsuz yorumlara ve neden olmuyor Allah neden vermiyor diyen insanlara rağmen sadece Allah'a sığındım. Sonunda nasip etti çok şükür. Kendim aştım diyebilirim engelleri. Allah kolaylık versin size de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…