soğan suyu içsem işe yarar mı bu inatçı kistler gıder mı :(((((

Arkadaslar çikolata kisti için karbonat konusu var kısırlık bölümüne okursaniz sizede yardimci olur umarım :KK76:

Hamile kaldıysanız buraya yazıp diğer bekleyenlerde umut olup bilgilendirirseniz çok iyi olur kızlar :)
MERHABA ,zaten gebelik günlüğümüzden hamile olduğumuz anlaşılıor.ben çikolata kistimden dolayı hamile kalamıyordum.iki kür soğan suyu içtim.ve 1 ay karbonat kullandım aynı zamanda şükür hamileyim.denemekten korkmayın.

MERHABA ,zaten gebelik günlüğümüzden hamile olduğumuz anlaşılıor.ben çikolata kistimden dolayı hamile kalamıyordum.iki kür soğan suyu içtim.ve 1 ay karbonat kullandım aynı zamanda şükür hamileyim.denemekten korkmayın.
karbonatı 1 ay boyunca nasıl uyguladınız? ne için kullandnız?

Yüce Allahım sağlıkla kucagına almayı nasip eder inşallah canım :)

meraba kızlar bnde pko war.benı bılenler bıktılar artık belkıde benım pko konumdan :KK43: sogan suyu ıcsem ıse yarar mı acaba ???yumurtalıklarım kıst dolu ıncı gıbı..adetım resmen gelmıyor..içenler varmı lütfen yazın :KK43:( işe yaradımı sızlerde ????
ben 2 ay boyunca yemye tahammüledemediğim soğanın suyunu içtim. çikolata kistim vardı 2 ay içtikten sonra 3.tüpbebek tedavime başladım ve o seferki opu da yumurta adetim düştü. bilmiyorum soğan suyuyla mı ilgili ama durum bende böyle zuhur etti. bazı insanlarda işe yarıyor muş ama bende yaramadı. umarım sende işe yarar.

ben 2 ay boyunca yemye tahammüledemediğim soğanın suyunu içtim. çikolata kistim vardı 2 ay içtikten sonra 3.tüpbebek tedavime başladım ve o seferki opu da yumurta adetim düştü. bilmiyorum soğan suyuyla mı ilgili ama durum bende böyle zuhur etti. bazı insanlarda işe yarıyor muş ama bende yaramadı. umarım sende işe yarar.

ay uzuldum cnm.bende kıstlerım ıcın ıcıyorum ıste bı umut

Arkadaşlar sogan kürünün işe yaradığı akıntının fazlalasmasından mı anlaşılıyor ben bayadır içiyorum hiç akıntım fazlalasmadı bana fayda etmedi mi demek oluyor bu? ( polikistik overim.)

Arkadaşlar sogan kürü böbreklere zarar verir mi böbreklerim agrımaya basladı basına böle birşey gelen var mı

Kızlar selam,
bir sürü yöntem var, Allah kısmet eder de ol derse oluyor işte...bir ümit ile herşeyi deniyoruz, ben de öyle, ablam hemşire onun da bazı arkdaşları bu şekilde hamile kaldı, fakat günde 2 litre suyu mutlaka için..vücudunuzu susuz bırakmayın iyi olalım derken diğer organlara yüklenmeyelim.

Kızlar selam,
bir sürü yöntem var, Allah kısmet eder de ol derse oluyor işte...bir ümit ile herşeyi deniyoruz, ben de öyle, ablam hemşire onun da bazı arkdaşları bu şekilde hamile kaldı, fakat günde 2 litre suyu mutlaka için..vücudunuzu susuz bırakmayın iyi olalım derken diğer organlara yüklenmeyelim.

Aynen cnm su cok onemli

Merhabalar kızlar bemim de kistimvar galiba bi kaç arkadaş dedi ki soğan suyu iç çok iyi gelir sizce kızlar ne yapmaluyim siz de yaptınız eger işi yaradiysa yada yaramadiysa benle paylasirmisiniz rica etsem 😔😔😔

X