soğan suyu içsem işe yarar mı bu inatçı kistler gıder mı :(((((

pekı nasıl kullanıcam canım gunde ıkı kere mı?aç karnamı?yazın bana umut oldu ınan kı :)evet bnımde ole mınık mınık kıst dolu yumurtalıklarım..

çok saol arkaadasım.evet pkonun en buyuk dusmanı kıloymus.we stres tbıkı..sendemı bnımle aynıydın pekı cnm ilaçsız gelmez mıydı adetlerın?

canım bende de küçük küçük kistler var yaptım bu kürü 3 ay 3ay aarayla allaha sükür tertemiz cıktı.hatta adetliyken karnım çok çok agrırdı o da kalmadı. dene bence allah sifa versin

senın adetlerın nasıldı sogan suyunu ıcmeden once pekı cnm duzenlı gelrmıydı?

çok saol cnm bnım ıns Rabbim sıfamızı werır

saol cnm bnım moral oldun

pekı nekadar uyguladın cnm bu kürü?

7. Yılım olacak kistle uğraşıyorum. Ne doğum kontrol ilacı ne antibiyotikler vermedikleri şey kalmadı kesin çözüm olmadı. Arkadaşım ben anlatsam roman olur kız başıma neler yaşattı doktorlar bana. Ancak oturup ağlayabildim.. Kesin çözüm Allahın izniyle soğan suyu. 70 günde bir adet görüyordum. 5 cm e yakın kistim vardı. İkinci gün filan adeti söktüyor. Yalnız benim kistim adet olunca kayboluyor, diğer adetime kadar büyüyor yine. Soğan suyunun faydası adetimi düzenledi. Yine kistim oluyor ama genelde adetim 30 günde oluyor artık ve kist de böylelikle gidiyor . Baktım gelmedi bir bardak içiyorum hemen

nekadar kullandın cnm pekı bu kürü????

Bende pkoluyum ve şu soğan kürünü bir türlü beceremedim. Sadece 1 gün içebildim, midem daha fazlasını kaldıramadı. İnşallah sen başarabilirsin.

Benim bir çok arkadaşım bu şekilde kistlerinden kurtuldu. Tabi bu kistlerden tamamen kurtulduğun anlamına gelmiyor. İlerleyen zamanlarda yeniden tekrarlayabiliyor. Ben 2 ay diane35 kullanarak eritmiştim.

cnm ben daha once 15 gun ıctım gunde bı kere glmedı adetım sınırle braktım.sora aradan zaman gctı bukez gene gunde bır kez 21 gun yaptım gene yok ıyıce kudurdum.bakalım gene basladım bu sefer sartlandırmıyorum kndımı rahat braktım.

nekadar kullandın cnm pekı bu kürü????
İki üç gün içiyorum zaten adetim hemen geliyor. Mesela bu ay 7-8gün gecikti. 2 gün içtim geldi. tam tedavi için belli süresi var i.Saraçoğlu sitesinde yazıyor, hatta bebek isteyenler için ardından da incir kürü yapılıyor. Benim mide rahatsızlığım var ama kaynamış suyu olduğu için hiç rahatsız etmedi. Kokusu var tadı yok zaten bildiğin su

Sende etki yapmamasına üzüldüm. Arkadaşım da incir kürüyle hamile kaldı mesela. Dere otunu kaynatıp içebilirsin ilk kistimi onunla eritmştim üç dört günde. Çocuğu bile düşürüyor dere otu.Ama kendini rahat bırak stres yaptıkça gelmiyor. Çok zor biliyorum. Hele evliyken sürekli acaba bebek mi diye düşünüyor insan

aynen cnm bebegım olsun ıstıom ıns Rabbım banada nasıb eder.bı bana dııl ısteyen herkese Rabbım saglıklı hayırlı evlatlar wersın ıns.çok zor ınan cok zor ((((stres ıstemeden de olsa oluyorr

aynen cnm bebegım olsun ıstıom ıns Rabbım banada nasıb eder.bı bana dııl ısteyen herkese Rabbım saglıklı hayırlı evlatlar wersın ıns.çok zor ınan cok zor ((((stres ıstemeden de olsa oluyorr
Amin. Çocuk için hiç uğraşmadım ama ya olmazsa diye aklımdan geçiyor bazen. Uygun şartlarda inşallah isteyen herkese nasip eder. İçtiğin şeyi gerçekten inanarak içiyor musun? Zihin kontrolün var mı? Yoksa bir de bunu deneyim mi diyorsun. Her şeyin komutunu beynin veriyor faydası olacak diyerek iç her şeyi. Soğan suyunda bi hayal kırıklığın olmuş istersen tekrar etmeden önce sabah akşam aç karnına bir bardak dere otu suyu iç. Bir hafta iç üç gün ara ver.

dereotunu pek duymadım cnm ?ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…