Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bu kür nasıl yapılır anlatabilir misin?
Şimdi kesinlikle adet zamanı içme az önce okudum daha doktor sitesinden zararlıymış o durum saraçoğlunun dediğine göre ve benim yaptığıma göre adet bitiminin 7. Günü başlıyosun 15 gün öğlen ve akşam yemeklerinden 10 dakika önce içiosun ılık olmak şartıyla

Canım var mı hayırlı bir haberrr
Yok canım daha doğrusu bilmiyorum. Yarin gecikmenin 5. Günü olacak. Adet sancısı gibi sancılarım var.ama henuz gelmedi.ya adet olucam ya da gebelik var bilmiyorum. Süt gibi akıntı geldi akşam iki kere. O da adet habercisi de olabilir. Açıkçası kafam çok karışık. Pazartesiye kadar gelmezse doktora gidicem canım sende ne var ne yok

Bende daha kullanıyrm ama bilmediğimizden aynı devam işte göğüs hassasiyeti kasıklarda ağrı şişkinlik faln var ama daha 18 gün var adetimede bilmiyrm adetten mi başka şeyler mi oluo bekliyorum :)

Senden çok ben merak ediyrm :) valla

Merhabalar:) 15 günlük soğan kürünün bitmesine 3 gunum kaldı, 15 gun dolunca bırakıp adet olmayı mı bekliyoruz? Sonrasında yine adet bitiminden 2 gün sonra mı baslanacak?

Ceydagvsl canım naptın hala adet olmadın sanrım hadi güzel bi haber ver bize :)) bu arada yanlıs hatırlamıyosam esin test yaptırcaktı durum nedir

Ceydagvsl canım naptın hala adet olmadın sanrım hadi güzel bi haber ver bize :)) bu arada yanlıs hatırlamıyosam esin test yaptırcaktı durum nedir
Canım adet olmadım hala. Ama olucak gibiyim. Benim normalde adetim hep 9 u 10 u gibi geliodu. Gecen ay 5 gün önce geldi 4 ünde hastalandım. Bence soğan kürü adetimi tekrar eski düzenine soktu. Bugün 9 u. Bir iki güne olurum gibi geliyor. Olmazsam pazartesi doktora gitmeyi düşünüyorum. Canım test yaptircak olan ben değildim. Biz iki ay önce yaptırdık. Hareketlilik düşük çıktı ve doktor eşime ilaç verdi onları kullanio

Anladım canım hayırlsıı Rabbim herşeyin en iyisini bilir vardır bi hayır dualarımız boşa değil inanıyorum ben. Karıstırdım o zaman canım baskasıyla bizde sperm testi yaptırdık morfoloji %1 cıktı cok dusuk hareketlilik iyi ama sperm sayısıda dusuk doktor randevum haftaya bakalım neler soylucek bu morfolojiyle dogal yoldan gebelık olur mu onuda bılmıyorum ama doktorun ağzından duysam kabullencem olur yada olmaz böyle muallakta olmak daha cok yıpratıyo Rabbımden hayırlısı ne diyim::

Amin canım benim. Doktor ilaç verir önce büyük ihtimalle. Varikosel yoksa eşinde daha kolay olur normal yolla olması. Ama üzülme sakın Allah istedikten sonra bir tane sperm bile olsa olur canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…