Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Döllenmeyı etkıler mı bılmıyorum ama adet bitiminden 2 gun sonra baslanıyo dıye hatırlıyorum . Canım bu ay gormesen bidaki ay gorursun faydasını . Rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin isteyen herkese .

ben 3 gün sonra başlayabildim sıkıntı olmaz heralde teşekkür ederim cevapların için :)

Reactions: 10N
Merhaba gözünü ayydin ins bizimde olur bnde sogan suyu iciyorum sende pko varmiydi nekdr zamandr istediniz bebek

Merhaba gözünü ayydin ins bizimde olur bnde sogan suyu iciyorum sende pko varmiydi nekdr zamandr istediniz bebek
İnş. Adetlerim falan duzenlidi pco ya dair bi belirtim yoktu ama lh hormonum fsh den bi tık yuksekti . Bundan dolayı pcos dendi. 9 10 ay kadar denedik sonrasında oldu cok sukur hamilelik.

Kızlar merhaba bende bu ay soğanı denedim 20 ekim adet tarihim bakalım sonuçlar ne olacak

ozaman soğan kürü gebe kalmaya engel değildir diyebiliriz :) Allah hayırlı etsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
degil tabi cnm zaten hamile kalmak icin yapiliyor sogan kuru.icini temizliyo
ben ama ekstra bulgur yumurtaliklari calistirdigi icin ara sira 2 3 gun arayla bulgur pilavi yapip yedim.

ben ama ekstra bulgur yumurtaliklari calistirdigi icin ara sira 2 3 gun arayla bulgur pilavi yapip yedim.
Biz de cok tuketiriz bulgur doğulu oldugumuz icin yoresel yemeklerimiz genelde bulgurdan yapılır. Bide doktorum pirinc pilavini önermedi ondan bulgura öncelik veriyorum

Merhaba canim:) sen sogan kürü yaparken her wc ye gittiginde bir akıntı geldigini yazmışsın bu sabah bende wc ye gittim baktim yumurta akintisi gibi seffaf uzayan akıntim vardi baya oysa benim yumurtlama günüm p.tesi günüydü o gun pik oldu ve dünde siliklesti hatta dün artik akintim katılasmisti bugun yine boyle uzayan seffaf bi akintim oldu soganin etkisimidir diyosun

onu bilemiyorum cnm belki de bu ay gec yunurtluyosundur onu sen kendin akintindan anlican cnm
mesela benim yumurtlama gunumde akintim daha yogun ve beyaz olurdu kasiklarimda da agri olurdu.ama sogan suyu yaptigim zamanlar her gun az seffaf akintim olurdu su gibi.
sogan kurunun kacinci gunundesin ?
ve her yumurtlama gununde akintin oyle mi olur ?
yumurtlama gunleri de bazen strese o ayki ruh durumuna saglik durumuna gore de degisebiliyo oynabiliyo.her ay ayni gun yumurtlama olayabiliyo.

ben ovulasyon testi yapıyorum 2 gün gecikti zaten. 15 nin sabahı koyuydu ama yine çok değildi akşamı kasık ağrım oldu ben anlayabiliyorum çatladığını hemen test yaptım baya koyuydu pik yapmıştı o akşamıda değerlendirdik ve bigün öncesini. 16 sında yani dün sabah yine hiç su içmeden aynı saatte test yaptım silikleşmişti. dedim tamam bu çatladı hatta wcde katı bir akıntı geldi yapışmayan. dedim yumurtlama olayı sona erdi heralde biz ogünüde değerlendirdik. bu sabahta yani çatlama olduktan 2 gün sonra yine aynı şeffaf uzayan bi akıntım oldu anlam veremedim bi sorayım dedim. acaba soğan küründenmi yaşayan oldumu böyle bişey diye

soğan kürünün 12. günündeyim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…