Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
cnm 15 gun sabah aksam ac karnina ictim sogan suyunu ama detayli olarak bu forumda paylasmistim unuttum inanki ayrintilarini 7 8 ay gecti cunku.
insallah Rabbim tez zamanda saglikli hsyirli bebisler nasip etsin cnm
incir ve havuc kurunu de prolaktin degerin yuksekse yapma cnm.degilse yap.
ve ben incir havuc kurunu yaoali 2 3 gun olunca ogrendim hamile oldugumu o yuzden gerek kalmamisti bende.
ben sogan suyunu yaparken bibyandan da 2 gunde 3 gunde 1 falsn bulgur pilavi yapardim tereyagiyla sade sekilde.esimle ben de severdik zaten yerdik hafif oluyo diye.
sogan suyu icini temizliyo gercekten.bulgur pilavi da yumurtaliklari calistiriyo.
bi de yumurtlama gunjnden 3 gun once yumurtlama gunu ve yumurtlams gununden 3 gun sonra toplam bir hafta iliski olsun sabah olursa daha iyi.bizim tam 7 gune uyamadik.ama ilk 4gune uymustuk.doktor gun asiri iliski diyordu olmuyordu.her gun de olmuyor sperm kslitesi dusuyor.bi de boyle deneyelim dedik.netten okumustum.
Canım merhaba ben soğan kürü uyguladım 15 gün sonra da testere dişli Aslan pençesi uyguladım ovulasyon döneminde hiç bir şekilde göğüs hassasiyeti yaşamadım. Soğan kürü uyguladığım ay genelde yaşamıyorum neden acaba. Ve bu ay adetli iken başladım

Canım merhaba ben soğan kürü uyguladım 15 gün sonra da testere dişli Aslan pençesi uyguladım ovulasyon döneminde hiç bir şekilde göğüs hassasiyeti yaşamadım. Soğan kürü uyguladığım ay genelde yaşamıyorum neden acaba. Ve bu ay adetli iken başladım
cnm o kisiden kisiye gote degisir.ben mesela adet donemim yaklasirken gofus agrisi cok yasardim ama hamileyken hic yasamadim nerdeyse.bazilari da hamileyken cok yasar.
sogan kürü uyguladigin zmn akintin oldu mu cnm seffaf falan.bende olmustu.

cnm o kisiden kisiye gote degisir.ben mesela adet donemim yaklasirken gofus agrisi cok yasardim ama hamileyken hic yasamadim nerdeyse.bazilari da hamileyken cok yasar.
sogan kürü uyguladigin zmn akintin oldu mu cnm seffaf falan.bende olmustu.
Evet canım oldu akıntım şeffaf ama şimdi sarıya döndü bence

Kızlar bende bu ay soğan kürü yaptım adetime 4 gün var görcez bakalım :KK43: şuan tek ayırt edilebilecek belirtim meme ucum acıyor hiç hissetmezdim ya da bu ay kendimi dinliyorum

Kızlar bende bu ay soğan kürü yaptım adetime 4 gün var görcez bakalım :KK43: şuan tek ayırt edilebilecek belirtim meme ucum acıyor hiç hissetmezdim ya da bu ay kendimi dinliyorum
Bende bu ay yaptım adetime 5 gün var ve göğüs ağrım var normalde çok olmaz hadi hayırlısı

Bnde iciyorum haftaya sali bitcek bakalim ins ise yarar hep bebek arabası bakiyorum offf cok istyrm hepimizin olur ins

Bu ay bende ilk defa soğan kürü uyguladım. Adetimin 17. Günü hafif lekelenmem oldu 1 gün sürdü. Yumurtlama kanaması olabilir diye değerlendirdim ama soğan küründende kaynaklanabilir galiba bilemiyorum :KK43: Yerleşme kanaması için erken galiba o ihtimali çıkarayım aklımdan. Birde tam adet günümde aynı adet olacakmışım gibi kasık ağrım oldu ama olmadım yoğun beyaz akıntı gelmiş sadece. Şu an dört gün geciktim test yapmaya korkuyorum çok :KK17:

Bu ay bende ilk defa soğan kürü uyguladım. Adetimin 17. Günü hafif lekelenmem oldu 1 gün sürdü. Yumurtlama kanaması olabilir diye değerlendirdim ama soğan küründende kaynaklanabilir galiba bilemiyorum :KK43: Yerleşme kanaması için erken galiba o ihtimali çıkarayım aklımdan. Birde tam adet günümde aynı adet olacakmışım gibi kasık ağrım oldu ama olmadım yoğun beyaz akıntı gelmiş sadece. Şu an dört gün geciktim test yapmaya korkuyorum çok :KK17:
Hadi bakalım güzel haber gelir inşallah yapsana test bizide haberdar et :))

günaydın hanımlar. sogan kürüne başladım. bal tarçın çörek otu nuda yapıp yiyorum. çatlama gününe yakın bali birakip havya suyu içicem. bol çalışma. :) cuma günü dr gitcem. süreçte de dr kontrolune devam. yeni ay yeni umut. Hayırlı haberlerde gorusmek üzere...

Anladım canım hayırlsıı Rabbim herşeyin en iyisini bilir vardır bi hayır dualarımız boşa değil inanıyorum ben. Karıstırdım o zaman canım baskasıyla bizde sperm testi yaptırdık morfoloji %1 cıktı cok dusuk hareketlilik iyi ama sperm sayısıda dusuk doktor randevum haftaya bakalım neler soylucek bu morfolojiyle dogal yoldan gebelık olur mu onuda bılmıyorum ama doktorun ağzından duysam kabullencem olur yada olmaz böyle muallakta olmak daha cok yıpratıyo Rabbımden hayırlısı ne diyim::
merhabalar nasıl hamile kaldınız acaba eşinizin değerleri düşükmüş. Bu arada Allah tamamına erdirsin inşallah:)

merhabalar nasıl hamile kaldınız acaba eşinizin değerleri düşükmüş. Bu arada Allah tamamına erdirsin inşallah:)
Merhaba
Amin insallah.
Söyle söyliyim o testten sonra birde devlette sperm testi verdik doktor tek testle hareket edemeyız en az ıkı test verip onun ortalamasına gore hareket edicez demişti . 2. Testte değerler gayet güzel cıktı bizde anlamadık 10 15 gun arayla verilmisti test . O arada keciboynuzu pekmezi cobancokerten cayı kuruyemis tuketti esim ve sigarayı bayaa azaltmıstı . Bende o arada 4444 salatı tefriciye duasını okumaya baslamıstım bence tamamen Rabbımın mucizesi cok sukur ki o dua sayesinde oldu . Test sonuclarını doktora gostermeden şükür hamile oldugumu ogrendık:) birde hamile kalmadan önceki ay soğan kürü uygulamıstım . 3 ay boyunca da düzenli inofolic combş ilacını kullandım kaliyelş yumutlamak ıcın. Elimden gelen herşeyı yaptım duamıda ettim gerisi Rabbimin takdiri . Şükürler olsun

Merhaba
Amin insallah.
Söyle söyliyim o testten sonra birde devlette sperm testi verdik doktor tek testle hareket edemeyız en az ıkı test verip onun ortalamasına gore hareket edicez demişti . 2. Testte değerler gayet güzel cıktı bizde anlamadık 10 15 gun arayla verilmisti test . O arada keciboynuzu pekmezi cobancokerten cayı kuruyemis tuketti esim ve sigarayı bayaa azaltmıstı . Bende o arada 4444 salatı tefriciye duasını okumaya baslamıstım bence tamamen Rabbımın mucizesi cok sukur ki o dua sayesinde oldu . Test sonuclarını doktora gostermeden şükür hamile oldugumu ogrendık:) birde hamile kalmadan önceki ay soğan kürü uygulamıstım . 3 ay boyunca da düzenli inofolic combş ilacını kullandım kaliyelş yumutlamak ıcın. Elimden gelen herşeyı yaptım duamıda ettim gerisi Rabbimin takdiri . Şükürler olsun
işte Allahın mucizesi.. benim eşimdede sperm düşüklüğü çıktı 3 ay önce 10 milyondu bu ay ilaç kullandı arı sütü falan bu ay tekrar test verdi 21 milyon olmuş ama bu defada ileri hareketliliği düşmüş onun için de biz bu defa kürlere başladık keçi boynuzu kuru, çoban çökerten, dünde çakşır suyu aldım ona başladı akşamlarıda çerez yıyor doktor ilaç verdı yine bende soğan suyu içiyorum bu ay 11. günüm inşallah bunlar bize şifa olur. Hala net bise öğrenemedim soğan suyu döllenmeyi engellermi cünkü dün yumurtlama günümdü

Merhaba
Amin insallah.
Ne güzel ya maşallah size sağlıcakla kucağınıza alın İnşaAllah :dua:Ben de ınofolıc Combi kullanmaya başladım. Soğan kürünü Combi kullanırken mi yaptınız ?

X