Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam canim hormon testine cokta takilma benimkilerde duzgun degildi.ama sonuc? Dualarim sizinle.mutlaka adetim 5 yada 6 ci gunu basla kure sabah aksam bir bardak.ac karnina .bide agzi kapali kaynat 5 dakika

Tamam canim hormon testine cokta takilma benimkilerde duzgun degildi.ama sonuc? Dualarim sizinle.mutlaka adetim 5 yada 6 ci gunu basla kure sabah aksam bir bardak.ac karnina .bide agzi kapali kaynat 5 dakika

Mutlaka denicem Can'ım çok şükür Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Sen başka bişey uyguladın mı yoksa kendiliğinden mi oldu benim adetin 2 gün ama azalma oldu acaba ben çok stres yapıyorum ondan mı bide stres den dolayı zayıfladım 6 kilo verdim adetim ondan da kaynaklanıyor azalması sanırım

Canim benim durumum daha kotuydu iki ayda bir ilacla adet goruyordum.hayir ismini hatirlamiyorum ama yumurta buyutmek icin ilacta kullandim ama bende kist oldugu icin tek ilacla olmayacakti.sen adetin 5 ci gunu basla yap

Sen biraz öykğnğ anlatır mısın canım bize umut olsun
Canim ben bekarkende adetim her ay olurdu ama agrili regl donemi gecirirdim.evlendikden sora adetim duzensizlesdi kilo artisi falan.ilacla adet oluyordum artik.7 ay denedik olmadi ve olmayacak gibi duruyordu hic yumurtam olmuyordu cunki kucuk kucuk kiste donusuyordu ve sogan kuru denedim inanarak yaptim simdi hamileyim.o ay beyaz akintim oldu fazlasiyla her gunu degerlendirdik.ve cok sukur bebis geldi

Merhaba , jinekolog arkadaşım soğan kürü uygulamasının yanlış olduğunu durdurulamayan kanama vakalarıyla bu yüzden karşılaştığıı rahim duvarını negatif etki ettiğiyle ilgili bilgi vermişti , ısrarla denememem konusunda uyardı

Ibrahim saracoglunun da verdigi bi tarif bu. Sadece mide sorunu yasayanlarin kullanmamasi gerektigini ve onun disindakilere yan etki yapmicani soyluyor. Gecen sene 10gun geciktigimde kucuk bi kist oldugunu ogrendim ve sogan kuru yptm 3gune adet oldm ve kisti attm. Benim ilk gunun hep siddetli agriyla gecer istifra ve bacaklarda titreme yasarim. Sogan kuru denedigim ay agrisiz ve akintisi normal bi hastalik gecirdim.
Gecen yildan sonra bu ay yine geciktim 15. Gundeyim. Cocuk icin ilk kes denemistik ama gebelik durumu yok. 3gundur sogan kuru yapiyorum. Ayni zamanda incir ve havuc kuru de ypyorum. Sogan kuru hasta olmam icin. Incir ve havuc kuru karisimi da yumurtlama ve catlama sorunu varsa iyi geliyor. Onumuzdeki ay bakicaz neler olacak..

Evet evet biliyorum saraçoğlunun tarifi ...benim gözümü korkuttu jinekolog arkadaşım ama tabiki bilemiyorum size iyi gelmiş şifa olsun inşallah yarasın size

Ben de korunmayı bırakınca adetlerim düzensizleşti 3kilo aldım pco ara form dedi doktor tabii kpss sınavı vardı stres vardı falan 6ay oldu hala gebe değilim. Soğan kürünü 15 gğn kadar uyguladım ama adetten önce uygulamaya başlamıştım.etki etmedi galiba bilmiyorum üzülüyorum artık olmayınca bebek

Uzulme ne zaman yapmsdin?6 ayi gectiyse bir daha dene istersen

Hanımlar ben bu ay soğan kürü denedim 28inde regl olmam gerekti 24ünde hafif pembe lekelenmem oldu bitti 26sındada azar azar pembemsi lekelenme yaşadım 27sinin sabahına kadar sonra birden kesildi böyle birşey yaşadınız mı soğan kürü kullanırken?

test yapsana canım merakta koyma bizi ,
inşallah bebek vardır , bu ay bende yaptım sogan kürünü rabbim sevindirsin inşallah hepimizi

test yapsana canım merakta koyma bizi ,
inşallah bebek vardır , bu ay bende yaptım sogan kürünü rabbim sevindirsin inşallah hepimizi
İnş Rabbim herkesin gönlüne göre versin cnm biraz bekleyim istiyorum açıkçası geçen ay kimyasal geçirdim klomen kullanmıştım oda beni mahvetti resmen .
bu ay ara verdim tekrar gidecektim adet olunca hazır ara vermişken soğan kürü deneyim enfeksiyon varsa gitsin demiştim ama böyle oldu zaten mecbur bir kaç güne gelmezse test yapmam gerek çünkü diş yaptıracağım öncesinde emin olmalıyım inş bebişler bekletmeden gelir

inşallah güzel haberler paylaşırız canım
benım gunum haftaya bakalım bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…