Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benım bir kızım var çok şükür 3 senedir kardeş için ugraşıyoruz olmuyor ,
arada olanlar oldu kalbi durdu , boş gebelık oldu kısmet olmadı yani,

vakit daralıyor bu olur inşallahhh
Benimde bir oğlum var .1 düşük 2 kimyasal yaşadım son 3 yılda ilk defa geçen ay doktora gittim pek alakadar olmayınca bu ay ara verip başka bir doktora gideyim diye düşündüm soğan kürü denedim inş olmuştur ikimizinde bu ay kardeşi olsun istiyorum bende artık :dua:Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inş :KK200:

soğan kürü adetimin başladığım güne başlayip üç gün içtim..
ve bi ay sora hamile olduğu öğrenmişim.
tadi enfesti sevmeyende olmuş ama ben çok sevdim soğan kürü ile zayiflayan varsa bende zayiflasam mi:)

Adetin bittikten 2 gün sonra başlıyorsun. Günde 2 sefer yapılıyor kahvaltıdan ve akşam yemeğinden 15-20 dk önce içeceksin. Bir orta boy soğanın kabuklarını soyup 4 e böl. 1,5 bardak kaynamakta olan suya at 5 dk kaynat mümkün olduğunca sıcak iç. Kaynak olmasın tabi 1-2 dakika dinlensin. 15 gün devam et. Aksatma ve 15 günü asla geçme zarar vermeye başlar.
ben öle yapmadim adetimin gününde içmişim :110:

Hanımlar ben bu ay soğan kürü denedim 28inde regl olmam gerekti 24ünde hafif pembe lekelenmem oldu bitti 26sındada azar azar pembemsi lekelenme yaşadım 27sinin sabahına kadar sonra birden kesildi böyle birşey yaşadınız mı soğan kürü kullanırken?
bende geçen ay yapmıştım soğan kürünü 5 gün yapıp bıraktım. adetimden 6 gün önce lekelenmem oldu adet olcam sandım. 1 gün lekelenmem sürdü ve adet olmadım o ay. niye öyle oldu bilmiyorum.

bende geçen ay yapmıştım soğan kürünü 5 gün yapıp bıraktım. adetimden 6 gün önce lekelenmem oldu adet olcam sandım. 1 gün lekelenmem sürdü ve adet olmadım o ay. niye öyle oldu bilmiyorum.
Ben 15 gün yaptım cnm şuan şeffaf akıntım devam ediyor yani yoksa bile sonunda adet olabilirim göğüslerimde ağrıyor üstelik

Bnm adetim 2ay oldu gecikti testler negatif tarlusal basladik varmi tarlusalla hamile kalan kizlar‍♀️Bebek istyrm hepimiz hamis oluruz ins

Bnm adetim 2ay oldu gecikti testler negatif tarlusal basladik varmi tarlusalla hamile kalan kizlar‍♀️Bebek istyrm hepimiz hamis oluruz ins
banada doktor tarlusal verdi öncesini okumadım tabi ama tarlusal adet söktürücü bizim 1 yıldır bebek olmuyo doktorda pco dedi glukofende verdi.adet olunca başlıycam soğan kürüne tadıda berbat ama herşey bebiş için..

Kızlar bende de pko var ilk ay denedik olmadi adetim bitince Soğan kuru kullanmak istiyorum ama benim evde mor soğan var illa beyaz soğan mı olması lazım

Ewt canim Beyaz olmasi gerekiyo soganin bizimde ilk ay denememiz olmadi 2ay da adetim gecikti bnde tarlusaldan sonra adet olunca bitsin yapicam sogan suyu ins kizlar ya

Aslinda yeni istemeye basladik ama hemen olsun istyrm ins olurTarlusaldan sonra da cok kisinin bebisi olmus bizde buraya oldugunu yazarz ins dua edelim

Kızlar bende de pko var ilk ay denedik olmadi adetim bitince Soğan kuru kullanmak istiyorum ama benim evde mor soğan var illa beyaz soğan mı olması lazım
beyaz soğan diyo saraçoğlu sayfasında mor kırmızı soğan kullanmayın sadece kahverengi kabuklu beyaz soğan etki eder diyo.

X