Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım malesef teste gerek kalmadi adet oldum:KK43: şimdi benim size bir sorum olacak ben geçen ay soğan kurunu uyguladım ama adet oldum tekrar yapacak miyim bu kürü
arkadaşın da dediği gibi 6 ay ara vereceksin. İstersen sonra tekrar yaparsın. Şimdi soğan yerine ihtiyacına göre başka bir küre geç. Mesela benim soğan kürü bitmesine 2 gün kaldı. Ardından civanperçemine geçicem. bebek tutunmasını kolaylaştırsın diye. ama senin neye ihtiyacın varsa onu yap

arkadaşın da dediği gibi 6 ay ara vereceksin. İstersen sonra tekrar yaparsın. Şimdi soğan yerine ihtiyacına göre başka bir küre geç. Mesela benim soğan kürü bitmesine 2 gün kaldı. Ardından civanperçemine geçicem. bebek tutunmasını kolaylaştırsın diye. ama senin neye ihtiyacın varsa onu yap
Ya ne yapacağımı da bilmiyorum ki doktora gidiyorum bir sorun yok diyor ama olmuyor sanırım benim kafama ilaç bulmam lazım yani takmamam lazım:))

Kızlar iyi geceler benim de afetim bugün bitti hemen mi başlamalıyım soğan kürüne Saraçoğlunun sitesinde adet biriminden itibaren 7 gün içerisinde başlanması gerektiği yazıyo siz nasıl yaptınız tarif ederseniz sevinirim

Ya ne yapacağımı da bilmiyorum ki doktora gidiyorum bir sorun yok diyor ama olmuyor sanırım benim kafama ilaç bulmam lazım yani takmamam lazım:))
doğru söylüyorsun ama ne kadar elimizde olabilir ki.. bunlar doğal süreçler. Mesela bir arkadaşım 2. çocuğunu istiyordu. Denemeye başladılar olmadı. En sonunda olmuyo artık napim kısmet dedi vazgeçti, o ay hamile kaldı.
Böyle hikayeler çok ama bunlar zorlamayla olmuyor. Ama ne yapabilirsiniz? kendinize farklı uğraşlar bulabilirseniz eğer sürekli bunu düşünüyorsanız.

Kızlar iyi geceler benim de afetim bugün bitti hemen mi başlamalıyım soğan kürüne Saraçoğlunun sitesinde adet biriminden itibaren 7 gün içerisinde başlanması gerektiği yazıyo siz nasıl yaptınız tarif ederseniz sevinirim
bence hemen başla. en fazla 15 gün uygulayabilirsin. 300 ml suya 1 orta boy soğanı 4 e bölüp 5 dk kaynatıyosun. Kaynama süresi 5 dk olcak yani fokur fokur 5 dk kaynayacak. sonra onun suyunu yemeklerden 10-15 dk önce içiyosun. sıcak içilecek her seferinde taze hazırlanacak

Attik
doğru söylüyorsun ama ne kadar elimizde olabilir ki.. bunlar doğal süreçler. Mesela bir arkadaşım 2. çocuğunu istiyordu. Denemeye başladılar olmadı. En sonunda olmuyo artık napim kısmet dedi vazgeçti, o ay hamile kaldı.
Böyle hikayeler çok ama bunlar zorlamayla olmuyor. Ama ne yapabilirsiniz? kendinize farklı uğraşlar bulabilirseniz eğer sürekli bunu düşünüyorsanız.
Artık kafamdan atmaya calisacagim bir şekilde

Canim bir sorum olacak ben tedaviye basliyorum tedaviyle birlikde kullansam fayda edermi?

Merhaba Can'ım ben bu ay kaşık Ağrı'sı nedeniyle doktora gittim dün yumurtlayamadığım için kiste çevirmiş bugün de hafif adetin başladı dördüncü günü tekrar gel dedi adet bitince bu soğan kürünü yapsam olur mu sizce
Adet bitsin basla evet olur canim.ben de de yumurta olusmuyordu ve iki ayda bir adet goruyordum peki bebek istiyormusun?yoksa adet icinmi?

X