Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarın alabilecem testi cuma günü yapacam adet olmazsam inşallah ya bi hevesle yaptım bozuk çıktı ilk defa böyle oldu anlamadım gitti
cnm hic yerlestirme kanamasi geldi mi senden
adet agrisi gibi kasiklarin agriyo mu eget adet agrisi gibi kasiklarin agriyosa ama sen adet gormuyosan kesin hamilesin bu herkeste olan bi belirti ama herkes derken adetini agrili gecirenler icin gecerli

devam etmelisin cnm 15 gun adetli olduguna denk gelse bile devam

devam etmelisin cnm 15 gun adetli olduguna denk gelse bile devam

adetim geçti şuan yumurtlama dönemindeyim ama yumurtlama döneminden sonra içilmesi tehlikeli diye duydum hamilelik olursa düşüğe neden oluyormuş o yüzden bir kaç gün daha içip bırakmayı düşünüyorum ne olur ne olmaz

cnm hic yerlestirme kanamasi geldi mi senden
adet agrisi gibi kasiklarin agriyo mu eget adet agrisi gibi kasiklarin agriyosa ama sen adet gormuyosan kesin hamilesin bu herkeste olan bi belirti ama herkes derken adetini agrili gecirenler icin gecerli
Yok canım hiç bir kanama veya akıntı olmadı sadece pazartesi günü beyaz akıntım oldu böyle yumurtlama gününde olandan kasıklarım çok ağrıyor bide göğüs üçlarım çok acıyor dokunamıyorum sütyen değdiğinde bile yumuşak olsun diye pamuk koydum uçlarına o biraz iyi geliyor bugün altıncı gün geçikmiş oldu test yaptım negatif çıktı üzüldüm bayağı herşeyin en iyisini bilen ALLAH bunda da vardır bir hayır diyorum

Evet adetlerim ağrılı geçer şuan ki ağrılarım da aynı adet olmuşum gibi tek fark kan gelmemesi

o testin bizuktu ardindan bi tane daha mi test yaptin cnm neyse Allah umit kesilmez belki gec dollenme oluyordur
umit de vermem istemem insanin cani en cok umidi yikilinca aciyor
zatem hamilelikle adet belirtileri o kdar ayni ki insan anlayamiyor
adetin 1 hafta daha gecikirse bi daha test yap cnm eger yine negatif cikarsa doktora git muhakkak ama zaten bence eger trst dogruysa gec dollenme degilse bugun yarin hasta olursun cnm insallah hamilesindir tabiki hepimizin gonlunden gecen o cnm hakkimizda hayirlisi uzulme bosver insan nelere alisiyor..

Evet adetlerim ağrılı geçer şuan ki ağrılarım da aynı adet olmuşum gibi tek fark kan gelmemesi
cnm sen testi cuma gunu yapcam demiatin bozul testin ardindan da mi test yaptin ona ramen negatif cikti ama 6 gun gecikmen var ve adet agrisi gibi bence gec dollenme olabilir ama dedigim gbi senin umitlendirmek istemem ama sen bi kan teati de yaptir cnm
ha birde su ayrintiyi atlamisim sutyen degdiginde bile goguslerin asiri acimamsi da hamilelik belirtisi insallah dogrudur cnm

Çok teşekkür ederim desteğin için canım evet onu dün yapmıştım bozuktu bugün akşam üstü yaptım oda negatif çıktı aynen canım hepimizin gönlünden geçen hamile kalmak isteyenlerin hamile kaldığını duymak öyle canım hayırlısı olsun benim bilmediğim bir hayırsızlık var demek ki ALLAH herşeyi bilen gören belki de imtihanım böyle sabretmem gerekiyor eşimle mutlu olduktan sonra bekleriz ki benim hiç ağlayıp sızlanmaya hakkım yok kaç sene bekleyen var bir sürü derdi olan var

İnşallah canım ya ağzından bal damlıyor çok sağol bakıyım bekliyecem artık yapabilecek birşeyim yok dayanamayıp bugün yaptım eşime aldırdım öğlen arası akşam üstü de yaptım pko olduğum için belki geç döllenmiştir diye ümit ediyorum olmazsa da hayırlısı sen ne yaptın nasıl gidiyor akıntın felan oluyor mu

Şimdi yaptım negatif çıktı canım adette olamadım moralim çok bozuldu hastalığım bayağı kötü demek ki bunda da vardır bir hayır
Bekle bakalım canım hayırlısı olsun het şeyin ben de daha olmadim doktor adet söktürücü verdi ama almadım soğan suyuna güvenip ama hala olmadım

herkesin derdi farkli farkli aynen cm benim esim bisey demiyo cok sukur bizim 4 yildir olmuyo ama bi 4 yil daha gecse esim napardi nasil bi tepki verirdi bilemiyorum ha tepki verirse kendi bilir yolu acik olsun derim..bazen ona haksizlik yaptigimi dusunuyorum kac yil cocuk bekliyo olmuyo diye sacma bi sekilde ama malesef oyle dusunuyorum.. herkes anne baba olmak ister bu hayatta ins biz de oluruz cnm nen acikcasi artik test yapiyim da aman ne cikicak modunu coktan gectim..hic test mest yapmiyorum gunumu de beklemiyorum zaten 1 2 gun gecikiyo benim genelde baska gecikmiyo

bu aralar calisma icindeyiz cnm :) bakalim hayirlisi benim akinti eskiye nazaran azaldi sanki.ama devam ediyorum 5 gunum kaldi sigam kürumun bitmesine ama ben klorlu suyla yapmadim zatem dedim suyu kaynatiyoruz kaynamis su temizlenir diye dusundum atiyorum 4 oarca sogani 1.5 bardak suya fokurdayinca 5 dk sayiyorum rengi sapsari cikiyo iciyorum
insallah sen de guzel haberi alirsin cnm insallah ugraslarimiz bosa gitmez hele asil ugras bebisler olunca baslicak :)

Doktorlar ne diyorlar peki canım tüp bebek felan düşünmüyorlar mı doktorlar bana hep şu ilacı kullan altı ay dene senin doğal yolla olur diyip gönderiyorlar nerdeyse on doktora gittim hepsi aynı şeyi söylüyor ama olmadı henüz ALLAH yardımcımız olsun ve sabır versin inşallah bu ay kavuşursun daha fazla beklemezsin hayırlısıyla bence hiç haksızlık yapıyorum diye de düşünme bu seni daha çok strese sokar ve stres de olmamasının sebebi eşin test yaptırdı mı bir de canım

Son düzenleme:
Allah şifa versin inşallah canım olur bence de kaynıyor sonuçta inşallah hepimiz o güzel haberleri alalım aynen bebiş olunca daha fazla uğraşacaz bu sefer kendimizi unutacaz ama olsun uğraşırım :)

15 gün gecti malesef canım soğanı bir hafta içeceğim olmazsa tekrar doktora gidecegim
Seninde bayağı geçmiş canım test yaptın mı peki bide bence soğan kürü yapmadan git doktora ne olur ne olmaz fazlası zararlı olabilir seninde testte çıkmamış olabilir bizi de haberdar et olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…