Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhaba ben oğluma da soğan ve incir kuru ile hamile kaldım simfi ikinciyi istiyoruz doktor klomen vermisti kist yaptı maalesef onun için ben de dün başladım ama ben icebiliyorum hatta isteyerek içiyorum pişmiş soğan gibi geliyor tadı severim pismis soğanı da inşallah hepimiz beklediğimiz sonuçları alırız:)
Birde senin rahatsızlığın neydi ve ne zaman sonra hamile kaldın canım

Amin inşallah canım peki soğan kürü yaptığın zaman adetin geçikti mi bende içtim ilk gün sadece biraz kokusu rahatsız etti sonra güzel bile gelmeye başladı
Hayır canım hiç gecikmedi şimdi klomen kist yaptı pişman oldum kullandığıma 12 gün geçti hala olmadım

Gelecek adetim olmadı yazacaktım canim
Bende soğan kürü yaptım dört gün gecikti bende pko var beş aydır ilaç ile düzenli oluyordum 28 günde soğan söktürür sanıyordum ama olamadım sabah test yaptım şansıma test bozuk çıktı cuma günü tekrar yapıcam adet olmazsam bu arada teşekkür ederim cevabın için hayırlısıyla hamile kalırsın inşallah

Bende soğan kürü yaptım dört gün gecikti bende pko var beş aydır ilaç ile düzenli oluyordum 28 günde soğan söktürür sanıyordum ama olamadım sabah test yaptım şansıma test bozuk çıktı cuma günü tekrar yapıcam adet olmazsam bu arada teşekkür ederim cevabın için hayırlısıyla hamile kalırsın inşallah
Belki bebiş vardır:)bana da haber verir misin sonucu merak ettim inşallah iyi haberini alırız rica ederim canım birbirimize destek olmak için buradayız teşekkür ederim iyi dileğin için

Belki bebiş vardır:)bana da haber verir misin sonucu merak ettim inşallah iyi haberini alırız rica ederim canım birbirimize destek olmak için buradayız teşekkür ederim iyi dileğin için
Ay inşallah canım çok istiyorum. Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar versin inşallah.

Bu test kesin bozuk demi negatif felan değil

Eklentiler

• 2F411782-88BD-4DA6-B2EB-EAA82C780A53.jpeg
    2F411782-88BD-4DA6-B2EB-EAA82C780A53.jpeg
    20 KB · Görüntüleme: 101
kızlar size birşey sorucam bende soğan kürüne başladım, 5 gündür içiyorum ama şuan yumurtlama dönemine girdim acaba yumurtlama döneminde sakıncalı mı devam etmelimiyim yoksa bırakmalımıyım yardımcı olur musunuz ?

kızlar size birşey sorucam bende soğan kürüne başladım, 5 gündür içiyorum ama şuan yumurtlama dönemine girdim acaba yumurtlama döneminde sakıncalı mı devam etmelimiyim yoksa bırakmalımıyım yardımcı olur musunuz ?
Devam et canım bir sakıncası yok İbrahim Saraçoğlu devam edin diyor hatta birçok kadın ilk içtiği ay hamile kalmış

Kızlar hepinize selamlar 3 aydır bebek istiyoruz doktora gittik wsimde bi sorun yok bende de miyom var ama doktor miyomların gebelige engel olacak pozisyonda degil gebe kalabilirsin dedi adetimin ilk günü bugün bitsin 2 gün sonra sogan kürune başlayacağım inşallah sonra 7 gun ara verip gunde bir defa incir kürü yapacağım yanlız benim bir sorum var sizlere simdi benim ovulasyon günüm bugunden baslayıp saydıgımda 14. Gün mü yoksa mayısın 5inden geriye dogru saydığımda 14. Günmü bilen varsa anlatabilirmi acaba

Kızlar hepinize selamlar 3 aydır bebek istiyoruz doktora gittik wsimde bi sorun yok bende de miyom var ama doktor miyomların gebelige engel olacak pozisyonda degil gebe kalabilirsin dedi adetimin ilk günü bugün bitsin 2 gün sonra sogan kürune başlayacağım inşallah sonra 7 gun ara verip gunde bir defa incir kürü yapacağım yanlız benim bir sorum var sizlere simdi benim ovulasyon günüm bugunden baslayıp saydıgımda 14. Gün mü yoksa mayısın 5inden geriye dogru saydığımda 14. Günmü bilen varsa anlatabilirmi acaba

adetin ilk gününden 14 gün sayacaksın canım 13 - 14 - 15 günleri iyi değerlendirmen gerekiyor.
Yani 19 nisan senin yumurtlama günün oluyor.

X