Gebeliğe Hazırlık soğan kürü yardımıyla hamile kalalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rahim filmi cektirme canım. Özel doktorum rahim filmi enson çekilmesi gerekn birsey. Rahim filminde sorun olan kişi sayısı yüzde birdir diyor. Ben cektim şçpişmanım. Para ve stres boşuna gidiyor

Rahim filmi cektirme canım. Özel doktorum rahim filmi enson çekilmesi gerekn birsey. Rahim filminde sorun olan kişi sayısı yüzde birdir diyor. Ben cektim şçpişmanım. Para ve stres boşuna gidiyor
Bende öyle düşünüyorum doktorum da çok ısrarcı olmadi açıkçası sen bi düşün istersen çekeriz istemezsen adetin üçüncü gün gel yumurtlamana bakıp tedaviye başlarız dedi ama kararsızım bilmiyorum ya tuplerim tıkalı ise bende ozel e gidiyorum ve anestezili istedim bide

Kızlar merhaba, bende yeni üyeyim bu kür nasıl yapılıyor banada bilgi verirseniz çok sevinirim

Kızlar merhaba, bende yeni üyeyim bu kür nasıl yapılıyor banada bilgi verirseniz çok sevinirim
Adetin bittikten sonra basliyosun canım bir kuru soğanı sabah ayrı akşam ayrı aç karnına kabuklariyla 4 boluyosun 20 dk 2 bardak kaynamis suya atiyosun 5 dk kaynatiyosun bi bardak cikiyo zaten iciyosun ama eğer mide ağrısı yaparsa tok da icebilirsin. 15 gün devam ediyosun sonra bir hafta ara veriyosun sonra bi daha eğer hamile olduğunu anlarsan kesersin içmeyi. Inş ise yarar bebislerimizi alırız kucagimiza. Akintin fazlalasabilir korkma içini temizliyor. Şifani verir ınş allah

Çok sağol canım çok teşekkür ederim. İnş işe yarar hepimiz için

Adetlerin ağrılı geçiyorsa o yüzden içiyorum dersin canim yalan soylesen basın agrimaz gercekten de oyle adet ağrısı kisti olan hamilelik için binbir derde deva soğan :) bence icmelisin bişey kaybetmezsin
Aa supermis iyi ki soyledin oyle yapayim ben :))

rahim filmi en önemlisi aslında. benim arkadaşım 2 sene naptıysa çocuğu olmadı en son tüp bebek için gitti o zaman rahim filmi çektirdi. meğer tüpleri tıkalıymış açılmış film çektirirken o ay hamile kaldı. rahim filmi zor bi durum değil uyutarak da çekiyorlar ben öyle çekildim. bence geç kalma çektir canım.

Cektiricem cuma günü canım anestezili cektiricem zaten. Doğru söylüyorsun yakışıklılığı falan da varsa aciliyormus

Kızlar iyi geceler dün kanda test yaptırdım aşırı mide bulantim vardı üç dört gündür dün acillik oldum artık testte negatif çıktı bugün adet olmam gerekti ama olmadım acaba gebelik olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…