Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

canım ne zaman sıkılırsan buralardayım ben :KK16: inşallah biz de yaşarız bu güzel duyguları allah senin dualarını kabul eder şimdi tatlı hamiş :KK9: allah huzurla büyütmeyi, mutlu günlerini görmeyi de nasibetsin canım benim, battaniyelerin en güzelini örersin sen şimdi :KK6:

amin canım benim.örerim tabi örmem mi:)) dualarım daima sizinle. ama en önemlisi allahtan isteyin.. allah olmayacak birşeyin hayalini kurdurmazmış..

amin canım benim.örerim tabi örmem mi:)) dualarım daima sizinle. ama en önemlisi allahtan isteyin.. allah olmayacak birşeyin hayalini kurdurmazmış..

çok doğru söylüyorsun tatlım, bu kadar gönülden istemek elbet karşılığını bulur allah çok büyük :) çok şanslı bir bebeğin olacak :nazar: :KK16:

slm arkadaşlar bende bu topiğe yazanlardanım ve bugün hamile olduğumu öğrendim çok mutluyum.allahım isteyen herkese yaşatsın.bende soğan kürünü uyguladım ve hamileyim çok şükür.dualarınızı bekliyorum daha yeniyim çünkü.inşallah allah kucağımıza almayı nasip eder hayırlı sağlıklı bi şekilde.

allah sağ sağlim kucağına almayı nesip etsin allah tmamını erdirsin darısı başımıza bizde beklemekteyiz .....allahım hayırlısıyla bizede nasip etsin inşallahhhhhh. Bu arada soğan küründen sonraki belirtiler gebelik le birlikte neler oldu cevaplarmısın birde akıntın oldumu oldysada nasıldı tebrikler::)))

inşallah güzel bir haberdir kızlar değilsede artık adet olmak istiyorum..ha oldum ha olucam olayı bayagı gerdi beni valla..

Evet cnm ilk kez kullanıyorum bende o yüzden böle cok tereddütte kaldım inşallah dediğin gibi temizliyordur..bakalım beklemeye devam

inşallah olur allah kalbine göre versin cnm adet tarihin ne zaman başka belirti neler var :::))

benim bir problemim yok, sadece doğum kontrol hapını bırakınca düzenim bozulmuştu bebek de çok istiyoruz o sıra bu kürü gördüm yapayım dedim bu ay 3. 10 günü yapacağım umarım faydasını göreceğim, şu anda hamileyim demeyi çok isterdim :KK9: Inşallah hepimize o duyguları yaşamak sağlıkla huzurla bebeklerimizi kucaklarımıza almak nasip olur :KK16:

inşaalllah cnm hayırlısı olsun amin allah sesimizi duyar inşallah inşallah onuda sölersin yakında hepbirlikte yazarız allahın izniyle cnm::))

inşallah olur allah kalbine göre versin cnm adet tarihin ne zaman başka belirti neler var :::))

canım benim adetlerim çok düzensiz o yüzden belirli bir adet tarihim var diyemiyorum en son 29 kasımda adet oldum..hala bekliyorum..şu anda hiçbir belirtim yokaçıkcası..ne sancı ne mide bulantısı ne gögüslerde şişkinlik hiçbir belirtim yok :)) yani adet olcam desem onun belirtiside yok anlamadım gitti valla..hayırlısı diyelim napalım..ama eger hamile kalırsam benim için gercekten bir mucize olucak..rabbim inşallah nasip eglemiştir.

canım benim adetlerim çok düzensiz o yüzden belirli bir adet tarihim var diyemiyorum en son 29 kasımda adet oldum..hala bekliyorum..şu anda hiçbir belirtim yokaçıkcası..ne sancı ne mide bulantısı ne gögüslerde şişkinlik hiçbir belirtim yok :)) yani adet olcam desem onun belirtiside yok anlamadım gitti valla..hayırlısı diyelim napalım..ama eger hamile kalırsam benim için gercekten bir mucize olucak..rabbim inşallah nasip eglemiştir.

cnm takma kafana hayırlısı olsun sabır çok önemli...test yaptır bakalım ne olucak belki bebiş vardır... Bende de kasıklarım da sanki adetliymişim gibi yada adet olucakmış gibi sancım var mahvoldum birde gögüslerim çok acıyor ama şişme yok sadec acı benimde düzensiz o yüzden beklemekteyim test yapıp umudumu kırmak istemiyorum rabbim hayırlısını versin cnm hepimizin için buna inanıyorum er geç bizde yazıcaz buraya gebiş olduğumuzu inşallah:::)))

cnm takma kafana hayırlısı olsun sabır çok önemli...test yaptır bakalım ne olucak belki bebiş vardır... Bende de kasıklarım da sanki adetliymişim gibi yada adet olucakmış gibi sancım var mahvoldum birde gögüslerim çok acıyor ama şişme yok sadec acı benimde düzensiz o yüzden beklemekteyim test yapıp umudumu kırmak istemiyorum rabbim hayırlısını versin cnm hepimizin için buna inanıyorum er geç bizde yazıcaz buraya gebiş olduğumuzu inşallah:::)))

canım ben 3-4 gün önce idrarda yaptım ama cıkmadı birdahada yapmadım negatiflere cok alıştıgım için beklemek isityorum biraz daha..hakkımızda hayırlısı olsun inşallah..benim agrım yoktu ama bugün kasıklarımda agrım var ara ara..ama biraz kar topu oynadım ondanda olabilir belki bilmiyorum.üşütmüş olabilirim...bayagı kaldım karda :))) çocukluk yaptım bugün biraz :)) ben olmadıgını düşünerek internetten ovulasyon testi aldım yanında gebelik testide var yarın gelicek bakalım belki onları yaparım..rabbim inşallah yüzümüzü güldürür..benim gögüslerimde şişme yada acı yok sadece bazen böle nadir olarak yanma oluyor böle sızı gibi ama belki kendimi dinliyorda olabilirim :))) ama adet olucakmısım gibi bir belirtim hala yok..yaradanım yardımcımız olsun inşallah..

Arkadaslar meraba.oncelikle Rabbim herkesin gonlunun muradini versin .biraz kendimden bahsedeyim.ben 33 yasindayim.2bucuk senelik evliyim.son bir senedir de cocuk istiyoruz.hayirlisiyla nasip olur insallah.birkac ay once incir kuru yapmistim.normalde adetlerim duzenliydi.ama cocugu dusunmeye basladiktan sonra iyice sapti.bu ay da sogan kurunu deneyeyim dedim.araligin 17 sinde basladim.15 gun duzenli yaptim.kasik bel agrisi disinda farkli bisey olmadi.en son 4 aralikta adet olmustum.ayin 9u oldu hala tik yok.fakat son iki gundur gogus agrisi sizisi var.bi de beyaz bi akinti.artik dayanamadim test aldim.sabah yapicam insallah dua edin nolur

Arkadaslar meraba.oncelikle Rabbim herkesin gonlunun muradini versin .biraz kendimden bahsedeyim.ben 33 yasindayim.2bucuk senelik evliyim.son bir senedir de cocuk istiyoruz.hayirlisiyla nasip olur insallah.birkac ay once incir kuru yapmistim.normalde adetlerim duzenliydi.ama cocugu dusunmeye basladiktan sonra iyice sapti.bu ay da sogan kurunu deneyeyim dedim.araligin 17 sinde basladim.15 gun duzenli yaptim.kasik bel agrisi disinda farkli bisey olmadi.en son 4 aralikta adet olmustum.ayin 9u oldu hala tik yok.fakat son iki gundur gogus agrisi sizisi var.bi de beyaz bi akinti.artik dayanamadim test aldim.sabah yapicam insallah dua edin nolur

ayy hadi hayırlsı canım inşallah hamilesindir..eğer hamileysen bizimlede mutlaka paylaş canım...sabahı neden bekliosun cnm şimdi yapsana :)) ben dayanamazdım açıkcası elimde test varken :)) o yüzden test almıyorum...

Bende de aynen oldu bebek düşünmeden önce adetlerim düzenliydi bebek düşündüğümüz ay ne olduysa adetlerim düzensizleşmeye başladı ve soğan kürünü henüz uygulamadım bende de göbek yaptı ama henüz bebek var mı bilmiyorum hastalanmadım da ve akıntı oluyor sadece.1-2 gündür hamile haberleri gelmeye başladı yarın senin hamilelik haberini de alırız umarım:)))

Bende de aynen oldu bebek düşünmeden önce adetlerim düzenliydi bebek düşündüğümüz ay ne olduysa adetlerim düzensizleşmeye başladı ve soğan kürünü henüz uygulamadım bende de göbek yaptı ama henüz bebek var mı bilmiyorum hastalanmadım da ve akıntı oluyor sadece.1-2 gündür hamile haberleri gelmeye başladı yarın senin hamilelik haberini de alırız umarım:)))

Merakla senin haberini bekliyorum arkadaşım testi yaptın mı?

amin canım sağol.benim göğüslerim çok hassastı dokunamıyodum sabahları hafif bulantım oluyodu.bide karın ağrılarım oluyodu sürekli.ama benim hamile olduğum aklımın ucundan bile geçmediğinden pek önemsemedim.doktora da adetim düzensiz die gittim.ultrasonda gösterdi dr. kesesi oluşmuş.10 gün sonra allahım izin verirse kalp atışlarını duymaya gidicez.

Bende çok mide bulantısı olmuyor ama hastalanmam gereken tarih bugündü hâlâ hastalanmadım geçen hafta akıntı gibi bir şey oldu ama ne olduğu tam belli olmayan bir akıntıydı hafif pembemsiydi.karnım çok çıktı acaba hamile olabilir miyim diye soruyorum kendi kendime ama negatif görmek artık çok üzüyor beni test yapmaya korkuyorum.sende çok mide bulantısı oldu mu?

Bayanlar ümitsizliğe kapılmayın cesaret vermesi amacı ile yazıyorum pko vardı bende 2 yıl uğraştım iğne ilaç vs hiç sonuç alamadım.
soğan suyu kürünü uyguladım harfi harfine ve 1 ay sonra hamile kaldım kistlerim temizlendi dr bile şaşırdı en son bütün yumurtalıklar kist içindeydi tek kürle temizlendi
kanama vs olmadı aç karnına kürü uygulayın lütfen şu anda 30 haftalık hamileyim hayırlısıyla 2 ay sonra bebeğim olucak allah isteyen herkese nasip etsin.
psikolojik olarak kendinizi pozitif düşünmeye zorlayın ve haddinden fazla kafanıza takmayın.

inşallah müjdeli haberler gelir inşallah

Bayanlar ümitsizliğe kapılmayın cesaret vermesi amacı ile yazıyorum pko vardı bende 2 yıl uğraştım iğne ilaç vs hiç sonuç alamadım.
soğan suyu kürünü uyguladım harfi harfine ve 1 ay sonra hamile kaldım kistlerim temizlendi dr bile şaşırdı en son bütün yumurtalıklar kist içindeydi tek kürle temizlendi
kanama vs olmadı aç karnına kürü uygulayın lütfen şu anda 30 haftalık hamileyim hayırlısıyla 2 ay sonra bebeğim olucak allah isteyen herkese nasip etsin.
psikolojik olarak kendinizi pozitif düşünmeye zorlayın ve haddinden fazla kafanıza takmayın.

ne kadar güzel darısı başımıza, allah hep güzel günlerini göstersin mutlulukla alırsınız kucağınıza bebeğinizi dilerim. böyle güzel haberler insanın umudunu yükseltiyor gerçekten, çok hakılısınız keşke kafama takmamayı becerebilsem :KK75: ama elimden geldiğince pozitif düşünüyorum inşallah faydasını göreceğiz bu kürlerin

Son düzenleme:

canım rabbim hayırlısıyla kucagına almayıda nasip eyler inşallah..ne kadar güzel yazmışsın..böyle yazıları okuyunca inan bizde cok umutlanıyoruz inşallah rabbim aynı mucizeyi bizlerede yasatır..kafaya takmamak keşke elimizde olsa ama inan insan düşünmeden edemiyor acaba nolcak die..inşallah böle mutlu haberleri bizde haykırırız buradan..

X