Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

ben ilk defa duyuyorm ama bahsettğn gibiyse iyikide duymamışım:)

evet araştırmak en güzeli...ben soğan kürünün ilk ayını yarın bitiriyorum ama ben kist için uyguluyorum korunmuyorum gebelik olur belki diye.şans yani hangisi olrsa onada şükür dicem.ama adetime 10 gün var kasıklarım ve aşağıda anladınız orayı orada ağrılarım var acaba zorladım mı dün ilişki sırasında bilemiyorum canım yanıyo

benimde 6. günüm bende de kist var 2,5cm ama yumurtalık kisti çikolata kisti deil herhangi bi akıntı falan yok sadece ara ara adet olacakmış gibi ağrı oluyo kasıklarımda.inşallah ikiside olur hem kisti atarsn hem hamile kalırsn benimde aynı şekilde

çoğu insan aslında kendi vücudunu tanır.ben adet olucagım zaman en belirgin özelliyim vajinam 2 -3 gün önceden çok ıslak olur hemen anlarım bu ayda bebek yok diye.yıllardır böyle.eskiden çok takardım bi kaç aydır artık yavaş yavaş takmamaya başladım buda iyi bi ilerleme.ne kadar üstüne düşersen kaçar hesabı.

inşallah ikimzde herkeste amin...benmki 2 tane biri 6 cm diğeri 5 cm hemde sol yumurtalığımda yapışıkmış amannn kür işe yaramazsa ameliyat olurum geçer sıkıntı yok

bnde vücudumu tanırım 10 gün önceden ıslanma ve kasık ağrıları olur adet olacağımı anlarım onun gibi belirtilerim başladı zaten bu ayda adet oluyom

slm ben bu ay once sogan kuru yaptım ardından ıncır kurune basladım adetım bugun olması gerekıyordu olmadı henuz .ıkı gun once clearblue dıjıtal test yapmıstım negatıftı bu ay cok umudum yok bakalım merakla beklıyorum :)

ben 2 yıllık evliyim hamile kalamıyorum bu soğan kürü banada cazip geldi ama çalışıyorum nasıl yapmam lazım sabah 6:45 de evden çıkıyorum çalışan bayanlar için nasıl olmalı yardımcı olurmusunuz eşimde bende çocuk çok istiyoruz. inş bu işe yarar

[ben 2 yıllık evliyim hamile kalamıyorum bu soğan kürü banada cazip geldi ama çalışıyorum nasıl yapmam lazım sabah 6:45 de evden çıkıyorum çalışan bayanlar için nasıl olmalı yardımcı olurmusunuz eşimde bende çocuk çok istiyoruz. inş bu işe yarar

ben 2 yıllık evliyim hamile kalamıyorum bu soğan kürü banada cazip geldi ama çalışıyorum nasıl yapmam lazım sabah 6:45 de evden çıkıyorum çalışan bayanlar için nasıl olmalı yardımcı olurmusunuz eşimde bende çocuk çok istiyoruz. inş bu işe yarar

bende çalışırken içmiştim sabah biraz daha erken kalkıyordum çıkmadan hazırlayıp içiyor ve öyle gidiyordum işe sende öyle yap.hemen hemen aynı bende 6:20 de evden çıkıyordum.akşamda gelince aynen hemen önce sogan suyumu hazırlayıp içiyorum.

Çalışan bayanlar için yemekten önce ve yatmadan önce yapılmalı.Az önce Saraçoğlunun videosunu izledim.Bu şekilde olması gerektiğini söylüyor.

soğan küründe bugün 9.günümdü kasık ağrılarımdan başka bişey yok şimdilik iyi gidiyo son 6 günüm inş. işe yarıyodur

s.a.arkadaşlar haftaya cumaya kadar katılmak isteyen arkadaşlarımızı bekliyoruz.yapmamız gereken katılan arkadaşlarımıza sırasıyla niyet edip 7 tane meryem suresini okuyup o arkadaşımıza hediye edicez. belki az gelebilir ama fazla topik oldugu için agırlık olmasın kimseye diye 7 tane okuyup cumadan cumaya bagışlayacak arkadaşları bekliyorum.listeyi ben yapıcam siz sadece okudugunuzu ve duanızın kabulünü bildirin yeter .inşallah meryem suresi bize hayırlı ve ugurlu olur ve dualarımız kabul olur amiiiinnnn.katılımınızı bekliyorum arkadaşlar.haftaya cumaya kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…