Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Arkadaşlar İbrahim Saraçoğlu Saba Tümer'in programında hamilelik için birde Alchemilla Vulgaris isimli bir bitkiden bahsetti. Bu da linki:

(Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu - Kısırlık ve kolay hamilelik için kür - Dailymotion video)

Biraz araştırdım Arslan Pençesi olarak satılan bu bitkinin Allah'ın izni ile hamile kalmayı kolaylaştıran etkisi varmış. İbrahim Saraçoğlu bu bitkinin çayını içmek gerektiğini söylemişti. Ahmet Maranki'de aynı şekilde bu bitkiyle bir kür tavsiye etmiş hamile kalmak isteyenlere. Bende sizlerle paylaşmak istedim inşaALLAH herkese şifa olur.

Hamile kalmayı destekleyen kür tarifi:

5 gram aslan pençesi, 5 gram civan perçemi, 5 gram çoban çantası.

Hazırlanışı:

Yarım litre kaynar suya aslan pençesi, civan perçemi ve çoban çantasını koyun. Ardından 1-2 dakika kaynattıktan sonra 20 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Sabah ve akşam bu çaydan bir su bardağı için.

$cocukwn4.jpg

Rabbim kimseyi bu güzellikten mahrum bırakmasın... Hepimize sağlıklı, sıhhatli, hayırlı evlatlar nasibi müyesser eylesin. Amin...

tanem aynen öyle tek sen anlamışsın :KK1: çikolata kistim var ondan bana o kürü önerdi.başınada yazdım zaten kisti olanlar yapsın diye :KK1:

cnm birşeyi yapmadan çok araştırırım öle uygularım.gerek saraçoğlunun sitesindeki soru cvp kısmı gerekse kadınlar kulübündeki ilgili sayfaların hemeh hemen hepsini okumuşumdur:) ee anlıyım artık dimi

arkadaslar bugun soğan kurunde 7. gunum bnmde hıc ole akıntım falan olmadı acaba etkı gostermıomukı kafam karstı :S bu sekılde olan baska varmı fayda goren

Arkadaşlar konu dışı birşey sorsam bana yardımcı olurmusunuz. Aslında konu soğan küründen farklı ama size danışmak istedim. Eşimle bikaç kez ilişkiye girmeyi denedik fakat kızlık zarım yırtılmadı. Kızlık zarının yırtılması bu kadar zor bir şey mi. Çok acı çekiyorum ama açılmıyor...:KK25: Bunu yaşayan sadece ben miyim ??

öncelikle geçmiş olsun.faydası olurmu ve yada senindemi öyledir bilemicem ama anlatmak istedim.yengemin albası öyle olmuştu sabahsı kızdan şübhelenip doktora götürdüler acaba nedir diye bide doktor baksa ki zarı çok esnekmiş.yani çok nadir sayılı insanda olur böyle esnek zar ve mecbur böyle durumda doktor kesiyormuş zarı onu öyle yapmıştı.sende bi doktora git istersen.

arkadaslar bugun soğan kurunde 7. gunum bnmde hıc ole akıntım falan olmadı acaba etkı gostermıomukı kafam karstı :S bu sekılde olan baska varmı fayda goren

evet canım benimde aynen öyle oldu bende düşündüm acaba fayda etmedimi diye bide bende yine gününde adet oldum,ve 2 ci günden sonra resmen parçalar geliyor adetle temizleniyor içim şu an.içmeye devam et .senindemi çocuk olmuyor ve nekadardır

canım sogan kürü her keste farklı etki yapa bilir.bendede içerken 15 gün boyunca hiç akıntım aksılmam batma falan hiç olmadı.ama şimdi adetimle beraber içim temizleniyor yani her keste farklı etki ediyor.[/QUOTE]

cnm yaa bnmde ole oldu 7.gun ve hıc bır akıntı yk. adetınle nası ıcın temzlenıo farklımıoldu bnde acaba fayda etmıomu dıe dusunuyorum :KK43:

Arkadaşlar konu dışı birşey sorsam bana yardımcı olurmusunuz. Aslında konu soğan küründen farklı ama size danışmak istedim. Eşimle bikaç kez ilişkiye girmeyi denedik fakat kızlık zarım yırtılmadı. Kızlık zarının yırtılması bu kadar zor bir şey mi. Çok acı çekiyorum ama açılmıyor...:KK25: Bunu yaşayan sadece ben miyim ??

yenimi evlendin?bende çok zorlanmıştm doktora bile gitmiştm olmuyor die.korkuyu düşünme ilişki sırasında yoksa hep başarısız olur canın acır ve vajinanda kuruluktan dolayı acı çekiyorsndur doktora git durumunu anlat istersen kayganlaştırıcı ve fazla acı çekmemen için uyuşturucu jel var oda iyi oluyo onlardan yazdırıp kullanabilirsn ilişki esnasında.çok büyütmüştm ben. inan okadar büyüttğm kadar zor deil hatta nasıl olduğunu farketmedim bile

öncelikle geçmiş olsun.faydası olurmu ve yada senindemi öyledir bilemicem ama anlatmak istedim.yengemin albası öyle olmuştu sabahsı kızdan şübhelenip doktora götürdüler acaba nedir diye bide doktor baksa ki zarı çok esnekmiş.yani çok nadir sayılı insanda olur böyle esnek zar ve mecbur böyle durumda doktor kesiyormuş zarı onu öyle yapmıştı.sende bi doktora git istersen.

teşekkür ederim yandew, eğer sorunum 1-2 hafta daha devam ederse doktora gidicem mecburen..

evet canım benimde aynen öyle oldu bende düşündüm acaba fayda etmedimi diye bide bende yine gününde adet oldum,ve 2 ci günden sonra resmen parçalar geliyor adetle temizleniyor içim şu an.içmeye devam et .senindemi çocuk olmuyor ve nekadardır

cnm cvp verdıgın ıcın tskkur ederrım bnm adet duzensı<lıgım var 2 yıllık evlıyım ve 2 yldır doğum kntrol hapı kullanıodum 3 aydır kullanmıorum adet de olamadım doktora gttım adet sokturucu verdı o sekılde oldum ve fsh yuksek cıktı dedı dpktr ama fsh 13.65 cıktı asılama falan dedı doktor bıras morlım bozuldu bu aykı adetımde bı daha tahlıl yaptırcm fsh ıcın. soğan kurune basladım fsh dusuruo ve kıstler ıcın hayırlısı bakalım. ama hıc akıntım yok kafam karstı

bildiyin top top ciyer şeklinde parçalarda geliyor.benim şimdi önümüzdeki ay 2 ci kürüme başlıcam inşallah busefer hamile kalıcam.zaten ilk kürde beklemiyordum çünkü önce içim temizlensin istedim.bakalım allahım inşallah önümüzdeki ay güzel haberi bende buraya yazarım.

yenimi evlendin?bende çok zorlanmıştm doktora bile gitmiştm olmuyor die.korkuyu düşünme ilişki sırasında yoksa hep başarısız olur canın acır ve vajinanda kuruluktan dolayı acı çekiyorsndur doktora git durumunu anlat istersen kayganlaştırıcı ve fazla acı çekmemen için uyuşturucu jel var oda iyi oluyo onlardan yazdırıp kullanabilirsn ilişki esnasında.çok büyütmüştm ben. inan okadar büyüttğm kadar zor deil hatta nasıl olduğunu farketmedim bile

tanemc acaba ben mi kasıyorum dedim gayet rahat durdum hiç kasmadan ama yine de açılmadı...:26: bakalım bikaç denemeden sonra doktora gidebilirim...teşekkürler cevabın için:KK54:

bildiyin top top ciyer şeklinde parçalarda geliyor.benim şimdi önümüzdeki ay 2 ci kürüme başlıcam inşallah busefer hamile kalıcam.zaten ilk kürde beklemiyordum çünkü önce içim temizlensin istedim.bakalım allahım inşallah önümüzdeki ay güzel haberi bende buraya yazarım.

ıns cnm ıns haberlerını bekılos o zman :) bnde ılk kurde hamıle kalmayı beklemıorum ama ksıtlerım ve fsh dussun dıe beklıorum. bakalım hayırlısıyla adetımde gorcm ıns neler oluck bakalım

vajinadan içeri sperm giriyosa engel olmaz bence.çünki kızlık zarı vajinayı tamamen kapatmıyo adet kanın sonuçta oradan geliyor

evet ben de öyle düşünüyorum, engel olmaz sanırım, soğan kürü de deneyim diyorum ama bahsettiğim diğer sorunumu öncelikle haletsem daha iyi olcak:KK1:

kızlar adaçayı aldım bugün.soğan kürüde yapıyorm bide adaçayınıda içicem sizde kullanıyormusnz?

kızlar birde PRE-SEED diye bişey varmış hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş.ben çok araştırdım ama olumlu sonuç alamadım yani hemen hamile kalmışlar ama sonuç çok kişide hüsran tutunamıp ya düşüyor yada dış gebelik boş kese yani bir tane kişi dogurmamış daha galiba sahlıksız bişey.aranızda hiç kullanan oldumu yada bi tanıdıgınız

X