Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

al bendende o kadar bende bu küre başlayalı 12 gün falan oldu.adetimede en erken 9 gün falan var ama aynı adet sancısı gibi kasığım ve belim çok ağrıyorr soğan küründen dolayı mı acaba?

Bayanlar sogan kürüm bittikten 3 gün sonra yani bugun kırmızılar geldi hayırlısı hakkımızda.. adetimin 2. gunu bal corek otu tarcın karısımını kullanacagım gunde kac kere ne kadar içecegim bilmiyorum :44: fikriniz var mı bu konuda ?

moralini bozma canım. moral önemli biliyorsun.
hem çıkmayan candan ümit kesilmez. biz önce tüm kürlerimizi bitirelim.
hakkımızda hayırlısı.
benimde şimdi geldi halam

sıkma canını tatlım. az kaldı sabredelim olacak
bende az önce aldım sonucu.
daha vakti zamanı gelmedi demek ki hayırlısı
bal tarçın çörekotu günde bir kere canım sabah aç karına ya da yatmadan önce bir yemek kaşığı yiyorsun. şifa olsun canım

merhabalar bende aranıza yeni katıldım bu soğan kürü konusunda kafam çok karıştı. tam olarak hangi gün başlamam gerektiğini anlamdım. kullanıp hamile kalan arkadaşlar acaba hangi gün başladıklarını söleyebilir mi. bende hem pco hemde endometriosiz var bundan bi defa ameliyat oldum. Ama tekrar enfeksiyondan dolayı tüplerimde tıkandı ve hidroselpenks oldu.. 1 ay sonra tekrar ameliyat olucam ama belki bu kür bütün iltahap sökerde gerek kalmaz. bende bebiş sahibi olurum. çünkü şuanda ameliyat olmadan tüp bebek bile yapmıyorlar.

evet haklısın canım .. tesekkur ederim :)

öncelikle büyük geçmiş olsun canım. inşallah tekrar ameliyata gerek kalmaz.
soğan kürüne adetin başladıktan sonra 7. gün başlıyorsun. adetinin bitmesini beklemene gerek yok. adetinin 7. günü yani.
soğanı çok soyma üst kuru kabuğu al sadece.
en kısa zamanda şifa bulman dileğiyle tatlım

[SUB][/SUB]

soğan kürü eğer varsa iltihabı söküyor, kist varsa kisti söküyor, belki sende böyle bir şey vardı ve onları söktü attı inşallah. kist ya da miyom varmıydı? ya da vajinit falan?

Bende akıntı vardı onun için yapmıştım. belkide kist vardı benim bilmediğim çünkü çok yoğun geçti reglim varsada kalmamıştır inşallah

bir şey soracağım ben bu soğan kürüne başaldım 11 gün devamlı kullandım 2 gün kullanamdım devam edip 15 emi tamamlayayım yoksa bırakayım mı bilmedim(

bir şey soracağım ben bu soğan kürüne başaldım 11 gün devamlı kullandım 2 gün kullanamdım devam edip 15 emi tamamlayayım yoksa bırakayım mı bilmedim(

bence iki gün daha iç yeeter. iki gün ara vermen çok etkilemiştir canım.
Allah gönlünün muradını versin

selam arkadaşlar, bende bu ay çok sevdiğim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine soğan kürüne başladım bugün 3.gün olacak ama bir sorum var bugün böbrek ağrısı yaşamaya başladım belkide böbrek değildir emin değilim ama sağ boşluğum yani belimin sağ tarafı ağrıyor akıntım olurdu normalde iki gündür tek damla akıntım olmadı bunlar soğan suyunun etkisimidir? bir sorum daha olucaktı ben adetimin 7.günü başladım bazı yerlerde adet bitiminden itibaren 7 gün sonra yazıyor kafam karıştı açıkçası acaba yanlış bir zamanda mı başladım ben cevaplarsanız çok sevinirim

slm kızlar bugün aklıma bi şey takıldı 5 dk. kaynadıktan sonra hemen süzüyorum ılımasını bardakta bekliyorum ama bu sabah süzmedim ılıyınca süzdüm tadı daha farklıydı siz ne zaman süzüyosunuz ???

İbrahim Saraçoğlunun sitesinde bununla ilgili bir açıklama yok direk ılıyınca içiniz demiş. Bardakta soğumasını bekletip bekletmemek arasında çok bi fark yok anladığım kadarıyla. o yüzden size hangisi daha içilebilir geldiyse ona devam edin bence

Adet zamanıda yapabilirsiniz ama en etkilisi adet bitiminden sonra 7.gün oluyormuş sanırım çatlama zamanlarına denk geliyor
Ağrılar için pek bilgim yok ama 10-15 günden fazla tüketmeyin rahim duvarını inceltiyormuş.
Ben sadece akşamları yemekten önce içtim oda 6 gün sürmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…