Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar ben soğan suyunu bırakmak zorunda kaldım 1 hafta kullandım midemi mafetti yemek yiyemedim midemin yanmasından 1 haftada işe yarıcağını sanmıyorum

valla seyzen daha bu sabah kustu kokusundan sabah erken yapıyorum içiyorum snrada akşamkini işyerinde yapıp içiyorum.ben ne yapayım sanki kokusu süper ben bayılıyomda ama tadını sevdim bak cidden güzelmiş...ayrıca akıntımda oluyo bende kist var inşallah kistimi döksünde çocuk sonra olur bakarsın ama tavsiye ediyorum soğan suyu gerçekten temizliyor insanın içini böyle farkediyorsun

kızlar ben soğan suyunu bırakmak zorunda kaldım 1 hafta kullandım midemi mafetti yemek yiyemedim midemin yanmasından 1 haftada işe yarıcağını sanmıyorum

valla tatlım düzenli iç diyorlar ama 1 hafta bile içmen süper.bakarsın işe yarar çörekotu bal karışımını yiyebilecekmisin peki.banada o ağır geldi çörekotunu çiğneyerek yemek berabt ya.tadı çok kötü 1 ay yedim snra soğan suyuna başladım o yzden soğan suyu süper geliyo bana

hatibulut canım adet olduktan sonra( ki olmam inş) incir kürüne başlıcam onu denicem bakalım
rabia1986 ciddimisin canım ya üzüldüm bak şimdi ama dayanamadım çok kötü oldu midem eşimde kızdı bırak dedi keşke dayansaydım rabbim birqn önce nasip etsin hepimize inş.

Canim ins.hamissindir hem bizde motive olur sevinirizbiridaha erdi muradina.diye

Soğan kürümün yarın son günü..

Dün gece resmen adet sancısı çektim.Daha bir hafta var halbuki..

Çok zorladı bu kür beni ama çok şükür yarın bitiyor..

İnşallah kistlerimden kurtulmuşumdur..

benim de son günler çok sancım olmuştu canım. dedim adet oluyorum herhalde o kadar yani. benim geçen perşembe bitti şimdi tık yok salı günü halamı bekliyorum inşallah gelmez.
kistlerinden kurtulursun inşallah canım allah şifa versin

Saolasın canım..

Ben soğan kürünün başından beri sürekli gaz sancısı bel ağrısı çekiyorum..Bu ay hormon tahlili yaptıracam.İnşallah ilk aydan kurtulurum kistlerden.Tek düşüncem bebek olur

Canim ins.hamissindir hem bizde motive olur sevinirizbiridaha erdi muradina.diye

canım henüz hastalanmadım.beklemedeyim dünden beri rahim bölgemde bi hassasiyet var hastalancakmışım gibi oluyo ama daha bişi gelmedi hafiften akıntım oluyo bakalım çarşamba gününe kadar hastalanmazsam test yapcam,fazlada kendimi kaptırıp ümitlenmek istemiyorum ama elimde de değil.

inşallah hamişimdir hemen sizlerle paylaşacaağım.çünkü bende takip ederken hamile haberleri aldığımda sanki kendim kalmışım gibi sevinip mutlu oluyodum bana da umut oluyodu.

neyse artık canım ıns ıctıgının de faydası olmustur:)

bende de basından berı gaz sancısı var canım 13.gunum bel agrım gectı sukur :))

Arkadaşlar size bişey sorucam ben bu soğan kürünü yaptım ikinci kürden sonra olan adetim çok yoğun oldu böyle pıhtı şeklinde geldi hep birde çok kötü kokuyordu normalde bu şekil adet olmam neden olabilir bı fikriniz varmı yara böyle olanınız varmı lütfen yardımm:18:

[SUB][/SUB]
soğan kürü eğer varsa iltihabı söküyor, kist varsa kisti söküyor, belki sende böyle bir şey vardı ve onları söktü attı inşallah. kist ya da miyom varmıydı? ya da vajinit falan?

kızlar hastalandımm.aslında son beş aydır 26 günde bir hastlanıyodum bu ayda buna göre hesapladım gecikti diye sevinmiştim ama bu gün kırmızılar geldi, ama eski düzenine yani 28 günde bire döndü diye sevindim biyandan da soğan kürü düzene soktu en azından diiye.neyse başka bahara artık.ikinci soğan kürümüde yapıcam önümüzdeki günlede.

uzulme canım ya rabbım hayırlısını nasıp etsın dıger aya ıns bebısın gelır benım de kurde 14.gunum bakalım merakla beklıyorum rabbım yardım etsın :)

arkadaslar soğankurune baslamak ıstıorum bugun adetımın 2. gunu ne zman baslıyayım yardım edın lutfen bebıs ıstıos bugun doktora gttım bıras cnm sıkılıldı fsh yuksek cıktı bıde hayıt tohumuna baslamak ıstıorum ıkısıını bı arada kullanann varmı? yardımınızı beklıorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…