sogan kürü kullananlar

ha haha Allah seni guldursun kiz o rengliye isaret diyilki basqa seye isaret

kizlar esim dun beni gormus gormuski test yapiyorum cift cizgi cikiyor ve onu getirib ona gosteriyorum sevincli ki bak hamileyim (ayy insallahhh) bu neye yozulur bilen varmi? :44:

ya bnm her adet öncesi sendromu böyle canım, gebelik belirtisi diyosan bilemiyorum ki daha çoook var 15 hazirana
canım rüyan çok güzel, sen nasıl neye yorarsan o olur canım, hayra yoralım hayrolsun inşallah.. bu rüya değil gerçek olur inşallahhhhh

10 günüm var daha olmadım da olma yolunda ilerliyorum demek gece vakti bu iştah hayra alamet değil ..
ohooo daha çok var de get ordan adetmişmiş pehhh

kizlar esim dun beni gormus gormuski test yapiyorum cift cizgi cikiyor ve onu getirib ona gosteriyorum sevincli ki bak hamileyim (ayy insallahhh) bu neye yozulur bilen varmi? :44:

ne kadar güzel inşallah gerçek olur hayırlı olur canım benim

insallah insallah dun onu dedikden sonra biraz bebekden bahs etdik gozlerim doldu biraz duygulandim oda beni opdu goysune yasladi olucak insallah dedi
bazı rüyalar habercidir canım.inş eşinin rüyası da öyledir

insallah oyledir insallah canim

bu ay incir, fındık, ceviz,soğan kürü(benim için) allah ne verdiyse denicem bakalım

sonra da oluruna bırakcam.bol bol gezcem yazın. zaten ben hiçbişeyi kolay elde etmedim.hiç şaşırmıyorum yani olmamasına.

canim uzulme hayat zorluklarla dolu zaten insallah bebisine kavusacaksin tez zamanda unutdum aff et kac aydir evlisin kacinci denemen bitanem

canim uzulme hayat zorluklarla dolu zaten insallah bebisine kavusacaksin tez zamanda unutdum aff et kac aydir evlisin kacinci denemen bitanem

yok tatlım takmıcam.zaten eşim çok umursamıyor ya da belli etmiyor bilmiyorum.ama işte hep böyle hayatım,kolay olacağını sanmam saçmaydı şimdi kendime geldim
1 yıl 9 ay oldu evleneli.8aydır olmuyor zaten öncesinde aslında çok iyi korunmadık.bişey de yok.enfeksiyon kist rahim eğriliği falan vardı hallettim.doktor 3 ay verdi olur dedi 2 ay kaldı geriye sonra tekrar kontrole gitcez.eşim de konrol olur,bakalım 4 ay geçsin diyorum.adamın zaten boğazı boş durmuyor ki fındık antep fıstığı yiyor. alerji için keçiboynuzu kürü içmişti kaç ayama yok işte.bilmiyorum ki incir fındık ceviz yesin çok bi de böyle deniyim

insallah en kisa zamanda bebeyiniz olucak ben buna inaniyorum

insallah en kisa zamanda bebeyiniz olucak ben buna inaniyorum

inş canım seni takip etcem ben önce sen hamile kal sonra ben olur mu

benim bi arkadaşım vajinumus çekiyodu ilk ay hamile kaldı,sonra doğurdu çocuk 2 yaşına girmedi daha ben bunu aradım yine hamileyim dedi ben şok oldum dedim daha 1.si çok küçük niye önlem almadın.eşim korunuyodu biz de nasıl oldu anlamadık dedi.vay canınaaaaa,korktum bu kız bir düzine doğurur

canim oyle seyle var gercekden cunki benim ablamda oyle olmusdu iki oglu var hamile kaldi koruna koruna gitdi kurtaj oldu iste cani veren Allah nasil karisirizki olunca oluyormus ben bir yilda birkez olsunda hamile kalamadim hic korunmazken iste kismet insallah bizimde korunupda hamile kaldigimiz gunler gelicekdir

korunmayarak hamile kalamıyoruz korunsak nolur acaba
türk filmlerinde bir seferde hemen hamile kalıyolaronlara her gün ovulasyon günü demek ki

korunmayarak hamile kalamıyoruz korunsak nolur acaba
türk filmlerinde bir seferde hemen hamile kalıyolaronlara her gün ovulasyon günü demek ki

ay iveeeeeet ovi dedin aklima geldi benim 12 gunum test hala silik ne apicam ben yaaaa yumurtalarim yok nerde niye catlamiyorlar benim adet dongum az 28-26 gun neden hala cift cizgi yok? :26:

ay iveeeeeet ovi dedin aklima geldi benim 12 gunum test hala silik ne apicam ben yaaaa yumurtalarim yok nerde niye catlamiyorlar benim adet dongum az 28-26 gun neden hala cift cizgi yok? :26:

12 gün erken canım ya.13 14 ve 15 e dikkat et.yani asıl gün 14. gün.adet döngün olması gerektiği gibi.

ohooo daha çok var de get ordan adetmişmiş pehhh

yok yaa caaanım benim belirtiler epey erken başlıyor, benim çekik gözlü doktora sordum neden böyle diye prolaktinden demişti iyi ki prolaktinim biraz yüksek çıktı yani, ne desem "e işte bunlar hep prolaktin" diyo çatlak adetim 5-6 günde bitiyo, 1 hafta bi rahat ediyom temizlenip yolunuyom falan, sonra ov. günlerimde gelen ayın belirtileri başlıyo hemen, birden bire hem de, sabah bi uyanıyom göğüslerim sızlamaya başlamış, kasıkta batmalar, hafif yollu kramplar, şişkinlik, iştah, tuzlu isteği, ödem, akıntı, gerginlik, tembellik, duygusallık vs .. vs ... Hasılı kelam hülasa-i meram, benim gebeliği belirtilerle anlayabilmem çoook zor cnm çoook tek bildiğim şu anki sendromlarımın rutin adet öncesi zımbırtıları olduğu..

Son düzenleme:

adet ve gebelik belitileri ayni gibi birsey zaten sen hemen kirmizilara yozma gelir gebe kalirsan insallah kalirsin bu dediklerine cok gulucen kizzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…