sogan kürü kullananlar

fönceki yıllarda fshım 15 lerdeyedi ama bu ay 10 a düşmüş hormon değerlerimi söyledim gebe kalamıyorum 5 yıldır dedim bunu yazmış

bende ona karar veremedim adetim 3 gün önce btti 5 gün sürüyor.şyarın başlasammı

fönceki yıllarda fshım 15 lerdeyedi ama bu ay 10 a düşmüş hormon değerlerimi söyledim gebe kalamıyorum 5 yıldır dedim bunu yazmış

anladım canım yani ne bileyim sitede öyle yazıyor ama sana bire bir böyle demiş vardır herhalde bi bildiği istersen 10 g
n sonra başla bilemedim bende :26:

Kız sen döndün mü biz de hatunu sporda sanıyoruz senin farklı eylemler içinde olman gerekmiyo muydu cnm bu saatlerde

ayy yok vatandaşlık duygularım hat safada canım
ama bebişim içinde çalışıcam tabii o da önemliiii

Önemli tabiisiii , ben sıramı savdim, herifi uyuttum, bacaklar silkelendiii, eylem sırası sizde annelik duyguların kabarsin şimdi de bakalım

Bacım noldu , eylem dedim koştun gittin zahir Uyudun mu kız yoksa, insanın adı çıkacağına

Önemli tabiisiii , ben sıramı savdim, herifi uyuttum, bacaklar silkelendiii, eylem sırası sizde annelik duyguların kabarsin şimdi de bakalım

Bacım noldu , eylem dedim koştun gittin zahir Uyudun mu kız yoksa, insanın adı çıkacağına

Kizzz uyumadim valla yaaa uykucu şirin yaptiniz benii )) ayyy annelik dedin yaa icim tuhaf olduu ne guzel bi diygudur histir allahim bizede nasip et bu duyguyu yasamayi en guzel sekilde

Hehhehe an itibariyle uykucu sirin tahtimi sana devretmis bulunmaktyim :)) eee artik sen düsun folicasitim garfield mi derler ne derler bilmem

Yok uyumadim da yataktayim cepten giriyom geç geliyo bildirim ama uyusam yeridir saat 04:51.. asya da geldiğine göre haadi bana iyi geceler vatan size emanet
Yaa ama yaa ben seni tongaya dusurdum sandin yanilmisim. Uyumamissin kizz hadi sana iyigecelrr ozaman canimm...merak etme sen T.C bizimdir

Gece kuslari nerde bakalimmm dünden beri iyi kaynamışsınız gene .. ben tr saatine gore erken geldim simdi heralde dimi yoksa bacaklar duvardayken mi yakaladim siziii aman tek oyle olsun, durmak yok, gece sporuna devam

Kuşun biri yuvaya döndü an itibariyle :)bacaklar yerde bugun folikasitcim hergün hergün havaya dikilmezki canım bizimkide can dimi :)

sanada iyigecelerr canımm hisrbuselik ve asyacan nöbeti unuttu merak ediyorum hisarcıgımı:26:

Kiim demiiiiişşşş :) hisarın devamsızlıgı artıyor benden demesi :))

Yok uyumadim da yataktayim cepten giriyom geç geliyo bildirim ama uyusam yeridir saat 04:51.. asya da geldiğine göre haadi bana iyi geceler vatan size emanet

Ben geldim diyemi gidiyosun ama

Ayyy hg bizim gizzz... Ben hisari merak ettim en son bi kasik agrim var demisti insallah iyidir.

Folic sen geldin diye gitti kacirdin kizcagizi

Ayyy hg bizim gizzz... Ben hisari merak ettim en son bi kasik agrim var demisti insallah iyidir.

Folic sen geldin diye gitti kacirdin kizcagizi

Batı yakındı dimi hisarın inşallah bebiştendir kasık agrısı agrıta agrıta yerleşir inşallah :)

Farkittim ben gelince gitti ne ettimki ben ona bi köşede uslu uslu okurdum gıkın cıkmazıdı açeydim gollarımı getme deyeydiiiimm

Buarada hosbuldum kısçem 2 dir hb demeden konuya dalıyorum iyce yordamsızlıgım cıktı benimce cıx cıx cıx

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…