sogan kürü kullananlar

sercemmm orda bi dur bakalım bak kızdırıyorsun beni
şimdi bak canım hayallerimiz evet çok güzel ama neyin nasıl olacagını Allahtan başka kimse bilemez. bebeğimsiz üzülüyorum diyorsun
ne biliyorsun belki olsaydı daha çok üzülceğin bişey olsaydı bebeğinde bir sorun olsaydı sen şu gününden daha çok üzülmüş olmazmıydın.
beybişim dogru diyor ayrılan boşanan başkasından çocuk yapan ailesi tarafından kısır diye itilip kakılan ne kadınlar var
toplum erkekde sorun görmüyor olan kadınlara oluyor eşinde destek oluyorken böyle çevreden gelen seslere dedikodulara kulak verme
bebeğim olmadan mutsuzum o olursa mutlu olurdum fikrini sil kafandan..
sana bebek soranlaradabebek istiyoruz ama rabbimin takdiri ne zaman verirse olur yaradan Allah de geç
haa böyle demek zorunda da değilsin düşnmüyoruz genciz biz daha evliliğimizin tadını çıkarıyoruz de bak dahada kudurcakalar ozmn
yani senin daha çok yeni neler var canım bi okusana topikleri benim 3 yıldır olmuyor bak beybisim 4 yıl diyor biz istermiydik böyle olsun
üzülmemek elde değil ama böylede karamsar olma yani umut olmazsa neye yarar yaptıkların
şimdiii kendineee gelllll ve mutluuuuuuuu olllll lütfennnnnn
bizim için hayırlısı böyleymiş belki daha çok üzülcektik o yüzden isyan etmeeee
haydiiiiiiiiiii üzülmeyii bırakkkkk haziranda anne adayı listesindeyizz

Mrb kizlarcim bisi sorcm ya simdi ben 18.ve 19.gunler koyu cizgiyi gordum ov testinde..18.gun cizgiler esit koyuluktaydi..akintim ve kasik agrim coktu...19.gun t cizgisi c yide gecmis baya koyuydu..hem 18 hem 19 gecesi o isi yaptik beyimnen..20gun bisi yapmadik yani dun...ya bugunde beyim biraz hasta gibi isten erken gelmis cok halsizim die yani bugun yapabilirmiyiz bilmiorum..bugun cizgi iice silikti..yani bugun yapmalimiyim illa...yapmasam bisi kaybedermiyim ki ya

ben bilmiyorum bu ovulasyon testlerini hiç kullanmadım canım ne desem yalan olur:26:

ay bitanem ne guzel yazmissin dogrulari onume dokmussun adeta sagol canim iyiki varsiz dogru diyon kizzzzzzzzzzzzzzzzzzz mutlulugumuz haziranda baslasin umutlarimiz cicek acsin ohh beee

canim en esasi koyu gunler eyer istemiyorsaniz yapmiyada bilirsiz ama yapsan daha iyi olur fikirlerin karismaz en azindan hadi iyi haberler ver bize bizde size

ayy serçem ya ne oldu sana?allah başka dert vermesin canım.benim de aklıma geliyor öyle arasıra diyorum ki hiç olmazsa kaç yazar.sevdiğim adamı bulmuşum.ya o olmasaydı zaten bebek olmasının bi anlamı kalmazdı.hem hayırlısını sağlıklısını dilemek lazım.öyle bebeğim olsun dersek allahım bizi daha zor imtihandan korusun.hem iki yıl evlilik için güzel bi süre,oh gülüyoruz eğleniyoruz hayatımızı yaşıyoruz dersin.eşimle ben lunaparka gidiyoruz oh bi güzel eğleniyoruz.sürekli geziyoruz.bunlara ilerde fırsat bulamayız.insanlar zaten evlendiğin andan başlıyorlar bebek var mı diye?hele bi kere grip olmuştum.eşim akrabalarına karım hasta gelemedi dedi hemen akıllarına ilk gelen bebek oldu.herkes aynı sorguya çekiliyor inan.
sen iyi ol eşin iyi olsun en önemli şey bu.kesinlikle bi hayır vardır.rabbim en doğru zamanı bilir.içini ferah tut.öpüyorum çookkk bak böyle

ay bitanem sagol bende seni opuyom boyle nebiliyim ya esim burdan gidiyoruz dedi 1 ay icinde tasiniyoruz benimde icimde bir uzgunluk yarandi 1 yildir burdayim bir yildir istediyimize ragmen olmadi Allahim cok bekletmesin hayirli salikli evlat nasib etsin bizlere esime bana sizlere herkese insallah.. basqa topikde birkiz tup bebek yaptirmisdi tutmusdu simdi doktora gitmis ikize hamileymis ne guzel ya okudum nasil sevindim cunki cok isteyen birisi bir istedi Yuce Rabbim iki verdi ne guzel dimi birsey sorucam turkiyyede tup bebek kac fiyata dollarnan yazin lutfen bilenler varsa ? :26:

tatlım ama sperm kalitesi bakımından doktorlar günaşırıyı öneriyorlar.seninki arka arkaya olmuş.bi de spermler içerde bikaç gün yaşabiliyolarmış yani sonrasında da dölleyebiliyorlar.işte bu ovulasyon testi açıktı koyuydu derken işleri karıştırıyor.

Nasip artik canim biz isteyerek elimizdrn geleni yaptik bundn sonrasi Rabbim isterse olur..bugunde gene her ihtimale karsi yapmaya caliscm keske dememek icin...kocisim geceye kadar biraz daha iyi olur insallah..

bebeğim tüp bebek konusunda bilgim yok malesef ama bazı şartları var bi oku istersen size oluyor mu?sebepsizse biraz daha beklemeniz gerekebilir.bi de tüp bebeğe kadar bazı aşamalar var aşı gibi.onları da geçmek lazım.bazılarına direk tüp diyorlar ama dediğim gibi şartlar farklı.

sen kendini üzme minik serçebenim arkadaşım da bekledi onunda geç oldu hiçbişeyi de yoktu.sen umutsuzluğa kapılmışsın dikkatini başka şeye ver.zaten dikkat ettiysen bazı topikteki kızlar hiç düşünmediği hiç beklemediği oluruna bıraktığı zamanlarda hamile kalmış.

Nasip artik canim biz isteyerek elimizdrn geleni yaptik bundn sonrasi Rabbim isterse olur..bugunde gene her ihtimale karsi yapmaya caliscm keske dememek icin...kocisim geceye kadar biraz daha iyi olur insallah..

inş sprmlerden bi tane cengaver başarmıştır o işi ama o günü değerlendirmişsiniz canım artık bundan sonrası Allah 'a kalmış dediğin gibi.gönlünce olsun herşey

inş sprmlerden bi tane cengaver başarmıştır o işi ama o günü değerlendirmişsiniz canım artık bundan sonrası Allah 'a kalmış dediğin gibi.gönlünce olsun herşey

İnsallah cnm rabbim hayal kirikligi yasatmasin..bu ay cok umitlendim isteristemez hem sogan hem testler tutturamazsakk baya uzulcemm..ama hersey allahtan...

Allah herkese Annelik duygusu yasatsin insallah bakalim bu ay neler olicekkkkk hayirlisiyla anlimin akiyla bir hamile kalsam dogursam saglikli evlat dileyile kurban kesicem insallah Allah kebul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…