sogan kürü kullananlar

canim ilk once Allah mesud etsin insallah bebisinde tez zamanda gelir hepimize birden gelir bebisder

insallah hayirli ugurlu olur canim Allahdan umut keslimez olucak bebeklerimiz Allahin izniyle

üzülme canım allah zamanını bekliyor zamanı gelmeyince yaprak bile düşmüyor ins haziran bizim ayımız olurbol bebişli

Anne AdayıYaşıSon Adet TarihiBeklenen Adet TarihiKürün Kaçıncı ayıDurum
folikasitka3216 Mayıs15 Haziran2.
beybişim2712 mayıs9 haziran
serçem2324 mayıs23 haziran1.
nrhs1 mayıs1 haziran
Aybuke0725 mayıs
mybaby2626 mayıs25 haziran2
nukra13 mayıs
ecrenecrin2511 mayıs15 haziran1
angelnese5 haziran
hisarbuselik294 mayıs4 haziran2
asyacan422723 mayıs26 haziran1
ferideei24.528 nisan27 mayıs
nar tanesii2824 mayis
kızxlar satlarınızı batlarınızı söyleyin tamamlayım

Son düzenleme:
Potipotocum iz ne kadar uzulme desekte eminim uzuleceksin...ama pes etmek yok reglin bitsin calismalara dewam tm gaz....hadi topla kendini bundada vardir bi hayir..

aaaaaaaaaaaaaaaaa yeter artik uzulme canim herseyde bir hayir var sogan kuru yapmismiydin sen olmazsa yine yapariz birlikde ben hayirlisiyla yarin basliyicam
zaten soğanla yapmştık yumurtayı zar zor ama işte olmdıbu ay klomen kullanmcm inne tedavsi yapcm.ve acaba çatlatma innesi mi yapsm bebk olma rskni artrr mı???

Kizlarvbenim ovulasyn testi bugunde baya koyu hatta dunkunu bile gecmis koyulugu..dun gece bizde bos durmadik tabitemelini attik allahin izniyle.insallah tutturabiliriz...ya kizlar bide iliski sonrasi yattim kalktim..rabbim affetsin dusumu sabah aldim ama kalkar kalkmaz spermler akiverdi camasirima yaboylemi oluyor yani.....

cnm o da belirgin şekilde ama silikti bak bu da 13. 14. günlerin testi:
üstteki 13. gün cnm, alttaki 14. ve soldaki çizgiler yumoş
12.gün ondan daha silikti...
Eki Görüntüle 723194

Cnm benim teslede ayni bole dun koyuydu bugunku kopuskoyu..fotolari koyamiom telden girdiim icin..dun koycktim dun kocis pc yi is yerinde birakmis gene koyamadim...aksm getirise koyarim artik..insallah tutturabiliriz cnm..

Cnm benim teslede ayni bole dun koyuydu bugunku kopuskoyu..fotolari koyamiom telden girdiim icin..dun koycktim dun kocis pc yi is yerinde birakmis gene koyamadim...aksm getirise koyarim artik..insallah tutturabiliriz cnm..

canim kacinci gununde koyu cikti testin?

Potipotocum iz ne kadar uzulme desekte eminim uzuleceksin...ama pes etmek yok reglin bitsin calismalara dewam tm gaz....hadi topla kendini bundada vardir bi hayir..

canım bnde ogleden sonra ovulasyon testıni umudum yok ama yapıyım dedım kopkuyu cıktı bugun aksam degerlendırıyım ozaman ben öncekıler tutmustur dıye heves etmıstım demekkı gec yumurtladım bılemedım bklm hyrlısı.yazmıssın sabah uyandım spermler dısarı aktı dıye öyle oluyor canım merak etme

Son düzenleme:

tamam cnm akşam koy da bakalım bak benim az önce yaptığım 14. gün testim cnım soldaki yumoş

canim kacinci gununde koyu cikti testin?

Cnm dun 18.gundu esit koyuluktaydi c ile t..kasiklarim cok agridi..hatta cok afedersiniz iliski sirasindada agridi biras..akintimm coktu dun..bugun 19.gunn..cizgim dunkunude gecmis baya koyuydu c yi gecmis diebilirim...bugun ve yarinda kocise yapismayi dusunuyorum Allah nasip ederseinsallah bebisim gelir bu ay hayirlisiyla...

Canim ayni gidioruz...insallah guzel haberleride birlikte veririz iki haft sonra fotosunu koyabiliosan koysna cnm

Son düzenleme:

canım arkadadaşım ileri hız hareketli çok önemli bebek için eşinde varikosel varmı?
siz bu tahlili iii bi labaratuarda yaptırdınız dimi? dr.a gösterdinizmi sonuçları ne dedi? canım benim sorun var galibe eşinde

kızlar geldim şükür insanın kendi evi gibisi yok
adetime 5 gün kaldı bu 2-3 gündür kasıklarıma böyle kramp gibi bişeyler giriyo bilmiyorum artık psikolojikmi oluyorumn neler oluyo hayırlısı bekleyip görceez

canımm benim bak moralini bozma tamamı seni çok iyi anlıyorum aynı şekilde banada söylendi bende o an şok oldum... ama yılmadım bak keçiboynuzu kürü dene 3 ay. bizim 1. ay bitti 2.aya giricez hem tadı da kötü değil. sizin ileri hareketlilik ve sayıda sıkıntı var canım.bak eşimin şöyle sonuçları
sperm sayısı toplam:29milyon
ileri hareketlilik:%55
morfoloji%4
saraçoğlunun keçiboynuzu kürü bu ileri hareketliliği ve morfolojiye iyi geliyor...biz de oyüzden yapıyoruz inşalllah faydasını görürüz bak agustosta eşim yeniden sperm vercek sana artış olup olmadıgını yazarım canım benim... ben eşime hiç belli etmedim olur canım dedim sen stres yapma dedim bak sonuç alan çok dedim bu kürle bizede faydası olcak dedim moralini yüksek tuttum eşiminde.sende destek ol erkekler bizim gibi değil daha çok sıkıntı yapıyor...

Son düzenleme:
kızlar 3 gun gectı ama test yapmak ıstemıyorum ...gecen ay 10 gun gecmıstı ,adet oldum ....sımdı kızlar sızce 7 gun bekleyıp testm ı yapayım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…